zpět na výpis
zpět na výpis

Narrative Media s.r.o.

Komunikační agentura

Naučíme vás komunikovat tak, abyste si se svými zákazníky i zaměstnanci rozuměli. Vaše myšlenky sepíšeme, natočíme, klidně i namalujeme. A doručíme je přesně tam, kam potřebujete. Budete díky tomu více vidět. A vaše podnikání bude úspěšnější.

702128084
info@narrativemedia.cz
www.narrativemedia.cz

IČ: 03742768

DIČ: CZ03742768

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Rady a tipy pro úspory energií (E.ON Rádce)

Pro projekt E.ON Rádce jsme připravili sérii osvětových videí k problematice úspor energií a ekologického chování.

realizováno 2015 - současnost

Oskarovy patálie (E.ON Energy Globe)

Oskar je kocour domácí. Jeho pán je velký kutil a má hlavu plnou nápadů. Vymyslí kde co, ale s Oskarem se nikdy neporadí. Zvládli byste to lépe? Přihlaste svůj nápad do ekologického oskara a vyhrajte 300 000 korun! Více na https://www.ekologickyoskar.cz

realizováno 2016

Vánoční test e-shopů (Acomware)

Pro našeho klienta Acomware jsme realizovali vánoční test e-shopů. Cílem bylo zmapovat, jak rychle e-shopy doručí zboží, jak přitom komunikují a konečně také, jak e-shopy zboží balí. Na začátku dalšího roku jsme navázali druhou fází výzkumu zaměřenou na vrácení nevhodných vánočních dárků.

realizováno 2016

Průlet logistickým centrem (Goodman)

Cílem bylo prezentovat nově vznikající budovu v rámci areálu logistického centra tak, aby bylo později možné vložit do videa i další nově vznikající budovy. Video jsme natáčeli pomocí dronů. Scénář byl připravován v anglickém jazyce bez využití externího dodavatele.

realizováno 2016

Instruktážní videa (GUMOTEX)

Pro klienta GUMOTEX jsme vytvořili instruktážní video k jeho novému klíčovému produktu: lodi THAYA, která získala ocenění v mezinárodních soutěžích.

realizováno 2018-2019

Marketingové strategie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Marketingové strategie

Inovujeme tradiční odvětví automotive (AuresLab)

Přesvědčit média, že i v na první pohled obyčejném podnikání s ojetými vozy lze najít zajímavá témata, je vskutku oříšek. Jsme rádi, že se do toho Aures Holding (mj. vlastník AAA Auto) pustil rovnou po hlavě a založil inovační laboratoř AuresLab. Naši prací bylo získat zájem novinářů o toto téma. A to se povedlo na výbornou.

realizováno 2018-2020

Společně na jedné vlně (GUMOTEX)

Na počátku naší spolupráce GUMOTEX právě dokončoval vývoj revoluční lodě THAYA. Tu potřeboval co možná nejlépe představit na Paddle Expo – největší pádlerské akci roku. Pochopili jsme, že pokud tam máme zazářit, musíme to vzít od začátku. Od strategie produktu přes jeho prezentaci až po velkou kampaň.

realizováno 2017-2020

Energie pro lidi (E.ON)

Naším společným cílem bylo představit E.ON jako odborníka v oboru a důvěryhodný zdroj informací. Přiblížit jej zákazníkům a tak trošku... „zlidštit“. I proto jsme se v komunikaci kromě nabídky kvalitních informací zaměřili i na nezávislé zpravodajství.

realizováno 2015-2020

Pan srovnaný jede (Srovnejto.cz)

Naším úkolem v rámci spolupráce na launchi nového srovnávače Srovnejto.cz byla příprava kompletní komunikační a marketingové strategie. Zároveň jsme se podíleli na přípravě kreativních řešení pro různé části kampaně a zabezpečili jsme kompletní media relations.

realizováno 2020

Energie od A do Z (E.ON Rádce)

E.ON Rádce běží i po letech jako na drátkách. Podařilo se nám vytvořit znalostní databázi, v níž lidé hledají odpovědi na své otázky, zároveň jsme klienta dokázali prezentovat jako primární autoritu v oboru. Díky vynikajícím výsledkům organické návštěvnosti si našeho řešení všimla i centrála společnosti v Německu. To nebude náhoda.

realizováno 2015 - současnost

PR

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti PR

Pomáháme, kde je to potřeba (Agátin svět)

Agátin svět už řadu let dokáže vykouzlit úsměv na tvářích dětí pomocí kreativních hraček. Jeho zakladatelky se rozhodly spojit své síly s charitativním projektem Radost dětem, aby společně pomohli dětem s onkologickými onemocněními. A my jsme velmi rádi, že jsme mohli přispět tím, co umíme nejlépe - kvalitní PR kampaní.

realizováno 2018-2019

Aktivní v každém věku (Společně)

Nezisková organizace Společně se na nás obrátila, abychom se postarali o představení Karty seniora v českých a slovenských médiích. Primárním cílem bylo pokrýt regionální média v Moravskoslezském, jihomoravském, Trenčínském a Žilinském kraji. A my řekli: "Jasně, proč ne?"

realizováno 2018

Odborníkem na úspory energie (E.ON Rádce)

Pro zviditelnění našeho produktu E.ON Rádce jsme využili nástrojů media relations. V médiích jsme otevírali nová témata v energetice a budovali pověst největšího odborníka na úspory v ČR.

realizováno 2015 - 2019

Nejcitovanější dodavatel energií v médiích (E.ON)

Za téměř 5 let se nám podařilo získat pro společnost E.ON tisíce zmínek v médiích na témata, která souvisí jak s dodávkami energií (tarify elektřiny, plynu, jiné služby), tak obecně prospěšnými tématy z oblasti úspor energií nebo nových technologií (elektromobilita).

realizováno 2015-2020

Vítězství v celosvětové soutěži (GUMOTEX)

Klient, jemuž jsme pomáhali s uvedením produktu Thaya na trh, nám svěřil také jeho komunikaci k novinářům. Výstupem byly zajímavé zmínky o jeho vítězství v celosvětové soutěži i rozšíření povědomí o unikátních vlastnostech kajaku.

realizováno 2018

Práce s texty

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Práce s texty

Články a texty o úsporách energií (E.ON Rádce)

Pro znalostní databázi E.ON Rádce jsme za 5 let vytvořili téměř 500 unikátních tipů na téma úspory energie, vytápění, stavby, alternativní dopravy nebo ekologie.

realizováno 2015 - současnost

Magazín aquaparku (Aqualand Moravia)

Vytvoření koncepce, návrhu a realizace prvních čísel magazínu pro nově spuštění aquapark na jižní Moravě.

realizováno 2014-2016

Blog na Aktuálně.cz (AuresLab)

V rámci našich aktivit pro klienta jsme jeho představili založili a vedli úspěšný blog na Aktuálně.cz, který celkově zasáhl desítky tisíc uživatelů.

realizováno 2018-2020

Články pro blog (Srovnejto.cz)

Pro blog našeho klienta vytváříme odborné články z tématiky energetiky, financí, cestovního ruchu a další.

realizováno 2020-současnost

Magazín Nazeleno.cz

Příprava článků pro odborný magazín z oblasti úspor energií, stavebnictví a zdravého životního stylu.

realizováno 2015 - současnost

Chci z celého srdce poděkovat lidem z Narrative Media za fantastickou práci v rámci naší charitativní akce pro neziskovou organizaci Radost dětem zaměřené na onkologicky nemocné děti. Bez váhání se ujali celé komunikace a vydali ze sebe to nejlepší. Díky tomu výsledky zcela předčily naše očekávání a my tak mohli pomoci ještě více dětem. Děkujeme!

Chci z celého srdce poděkovat lidem z Narrative Media za fantastickou…

Kristýna / jednatelka K + L NET s.r.o.

Pohybujeme se ve složitém oboru, kterému málokdo rozumí. Díky Narrative Media jsou ale naše marketingová sdělení mnohem srozumitelnější. Navíc přišli s námětem na unikátní projekt E.ON Rádce.

Pohybujeme se ve složitém oboru, kterému málokdo rozumí. Díky Narrative…

Alena Pudilová / Sales Marketing Manager E.ON

S Narrative Media jsme začali plně využívat potenciál informací, které máme k dispozici. Pomohli nám s tvorbou kvalitního obsahu i PR aktivitami. Díky tomu jsme v médiích dlouhodobě nejcitovanější konzultační společností v e-commerce.

S Narrative Media jsme začali plně využívat potenciál informací,…

Jan Penkala / CEO Acomware s.r.o.

U Narrative Media oceňujeme zejména aktivní přístup, odbornost osobních konzultací i komplexnost komunikačních strategií. Neustále se nám ukazuje jejich perfektní znalost PR oboru a v neposlední řadě efektivní propojení offline a online komunikace.

U Narrative Media oceňujeme zejména aktivní přístup, odbornost osobních…

Simona Zábržová / CEO Giftisimo

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno