zpět na výpis
zpět na výpis

Narrative Media s.r.o.

Komunikační agentura

Naučíme vás komunikovat tak, abyste si se svými zákazníky i zaměstnanci rozuměli. Vaše myšlenky sepíšeme, natočíme, klidně i namalujeme. A doručíme je přesně tam, kam potřebujete. Budete díky tomu více vidět. A vaše podnikání bude úspěšnější.

702128084
info@narrativemedia.cz
www.narrativemedia.cz

IČ: 03742768

DIČ: CZ03742768

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

E.ON Rádce - Rady a tipy pro úspory energií

Pro projekt E.ON Rádce jsme připravili sérii osvětových videí k problematice úspor energií a ekologického chování.

realizováno 2015 - současnost

Goodman - Průlet logistickým centrem

Cílem bylo prezentovat nově vznikající budovu v rámci areálu logistického centra tak, aby bylo později možné vložit do videa i další nově vznikající budovy. Video jsme natáčeli pomocí dronů. Scénář byl připravován v anglickém jazyce bez využití externího dodavatele.

realizováno 2016

GUMOTEX - Instruktážní videa

Pro klienta GUMOTEX jsme vytvořili sérii instruktážních videí ke všem produktům divize Boats and Outdoor. Součástí tvorby bylo i video k lodi THAYA s novou technologií drop-stitch, pro které jsme připravili vizuální pojetí, storyboard a obsahovou část a zajistili realizaci.

realizováno 2018 - 2019

E.ON Česká republika - Podcast Lifehacky

Pro podporu brandu E.ON a projektu E.ON Rádce jsem navrhli tvorbu video podcastu Lifehacky. Součástí práce byl návrh konceptu podcastu, vymyšlení názvu, obsahu a scénáře pro jednotlivé díly, natočení, sestříhání a publikace na podcastových platformách a YouTube.

realizováno 2021 - 2022

iisign - Chytrá dopravní značka

V rámci podpory brandu nově vzniklé značky iisign jsme realizovali tvorbu animovaného videa vysvětlující princip fungování produktu. Video bylo určené jak pro běžného občana, tak pro municipality - zástupce cílové skupiny. Pro video jsme navrhli scénář, textaci, voiceover, vizuální podobu a zajistili jeho výrobu.

realizováno 2020 - současnost

Marketingové strategie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Marketingové strategie

Srovnejto.cz - Pan srovnaný jede

Naším úkolem v rámci spolupráce na launchi nového srovnávače Srovnejto.cz byla příprava kompletní komunikační a marketingové strategie. Zároveň jsme se podíleli na přípravě kreativních řešení pro různé části kampaně a zabezpečili jsme kompletní media relations.

realizováno 2020

Kofola - Návrh marketingové strategie nové e-commerce platformy

Pro Kofolu jsme připravili marketingovou strategii nové zahraniční e-commerce platformy určenou pro zákazníky z oblasti HORECA. Kromě návrhu strategie jsme měli na starosti kompletní návrh brandu pro tuto platformu - název, logo, archetyp, tonalita, vizuální styl atd.

realizováno 2022

KBC - Strategie a kreativa náborové kampaně

Na základě vyhraného výběrového řízení jsme pro KBC navrhli náborovou kampaň, která kromě online prostředí byla k vidění v MHD, na city light vitrínách nebo automatech na jízdenky po celém Brně.

realizováno 2022

Magistrát města Brna - Zkuste SIP

Socio Info Point (SIP), který spadá pod odbor sociální péče magistrátu města Brna, byl mezi cílovou skupinou málo známý. Proto jsme společně navrhli kampaň Zkuste SIP. Postarali jsme se o návrh strategie a kreativu celé kampaně, která je dodnes vidět v ulicích Brna.

realizováno 2020 - současnost

EG.D - Strategie neregulovaných služeb

Společnost EG.D nabízí kromě distribuce elektřiny a plynu také tzv. neregulované služby. Předmětem naší spolupráce bylo navrhnout efektivní strategii jak tyto služby představit zákazníkům.

realizováno 2022

PR

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti PR

E.ON - Nejcitovanější dodavatel energií v médiích

Za téměř 7 let se nám podařilo získat pro společnost E.ON tisíce zmínek v médiích na témata, která souvisí jak s dodávkami energií (tarify elektřiny, plynu, jiné služby), tak obecně prospěšnými tématy z oblasti úspor energií nebo nových technologií (elektromobilita).

realizováno 2015 - současnost

Kubíček Visionair - PR podpora nafukovadel

Pro brněnského výrobce nafukovadel zajišťujeme již druhým rokem PR aktivity. V relevantních médiích vydáváme články o produktech a projektech, jako jsou například nafukovací planety, které mohou Brňané znát z Kraví hory.

realizováno 2020 - současnost

Obchodní centrum Šestka - PR aktivity

Pro obchodní centrum Šestka v Praze 6 jsme zajišťovali PR komunikaci novinek a akcí. Dále jsme pomáhali organizovat eventy, jako například slavnostní otevření fitcentra Gym Story.

realizováno 2021 - 2022

Emilova sportovní - PR podpora projektů

S nadací Emilova sportovní spolupracujeme na PR podpoře a dalších marketingových aktivitách s cílem oslovit veřejnost a získat partnery pro sportovní akce pro děti a mládež s postižením.

realizováno 2022

NEY Spořitelní družstvo - PR podpora

Pro NEY Spořitelní družstvo zajišťujeme pravidelnou publikaci tiskových zpráv, redakční spolupráce v relevantních médiích, rozhovory, billboardové kampaně, rádiové spoty atd. Cílem spolupráce je informovat potenciální klienty o finančních produktech družstva.

realizováno 2020 - současnost

Práce s texty

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Práce s texty

E.ON Rádce - Energie od A do Z

E.ON Rádce běží i po letech jako na drátkách. Podařilo se nám vytvořit znalostní databázi, v níž lidé hledají odpovědi na své otázky, zároveň jsme klienta dokázali prezentovat jako primární autoritu v oboru. Díky vynikajícím výsledkům organické návštěvnosti si našeho řešení všimla i centrála společnosti v Německu. To nebude náhoda.

realizováno 2015 - současnost

Srovnejto.cz - Podcast "Nepodceň to"

S klientem Srovnejto.cz jsme spustili podcast "Nepodceň to" o bezpečnosti na cestách. Pro každý díl podcastu jsme vytvořili scénář, dramaturgii a článek na blog.

realizováno 2021

Nazeleno.cz - Magazín

Příprava článků pro odborný magazín z oblasti úspor energií, stavebnictví a zdravého životního stylu.

realizováno 2015 - současnost

Klimatizace GREE - Tvorba obsahu

Se společností GREE Czech & Slovak již dva roky spolupracujeme na aktivitách v oblasti marketingu. Z tvorby obsahu se jedná především o překlady a tvorbu katalogů, texty inzercí a články.

realizováno 2020 - současnost

Pivovar Stern - Content marketing

Pro brněnský řemeslný pivovar Stern tvoříme již od jeho založení veškeré texty od popisků jednotlivých piv až po příspěvky na sociální sítě.

realizováno 2019 - současnost

Chci z celého srdce poděkovat lidem z Narrative Media za fantastickou práci v rámci naší charitativní akce pro neziskovou organizaci Radost dětem zaměřené na onkologicky nemocné děti. Bez váhání se ujali celé komunikace a vydali ze sebe to nejlepší. Díky tomu výsledky zcela předčily naše očekávání a my tak mohli pomoci ještě více dětem. Děkujeme!

Chci z celého srdce poděkovat lidem z Narrative Media za fantastickou…

Kristýna / jednatelka K + L NET s.r.o.

Pohybujeme se ve složitém oboru, kterému málokdo rozumí. Díky Narrative Media jsou ale naše marketingová sdělení mnohem srozumitelnější. Navíc přišli s námětem na unikátní projekt E.ON Rádce.

Pohybujeme se ve složitém oboru, kterému málokdo rozumí. Díky Narrative…

Alena Pudilová / Sales Marketing Manager E.ON

S Narrative Media jsme začali plně využívat potenciál informací, které máme k dispozici. Pomohli nám s tvorbou kvalitního obsahu i PR aktivitami. Díky tomu jsme v médiích dlouhodobě nejcitovanější konzultační společností v e-commerce.

S Narrative Media jsme začali plně využívat potenciál informací,…

Jan Penkala / CEO Acomware s.r.o.

U Narrative Media oceňujeme zejména aktivní přístup, odbornost osobních konzultací i komplexnost komunikačních strategií. Neustále se nám ukazuje jejich perfektní znalost PR oboru a v neposlední řadě efektivní propojení offline a online komunikace.

U Narrative Media oceňujeme zejména aktivní přístup, odbornost osobních…

Simona Zábržová / CEO Giftisimo

S agenturou Narrative Media jsme začali spolupracovat těsně před letošním ročníkem Emil Open. Jejich nadšení z her a našich aktivit nás spojilo tak moc, že je nyní můžeme s hrdostí prohlásit za „Emiláckou agenturu.“ Nejen že se nám nyní budou starat o marketing a propagaci, ale také díky nim získáváme nové partnery.

S agenturou Narrative Media jsme začali spolupracovat těsně před letošním…

Pavel Zbožínek / Emil Open Organising Comittee President

Spolupráce s Narrative Media je pro nás velkým přínosem. Nejen, že nám pomohli s analýzou trhu, ale také se zvolením vhodných témat a komunikačních kanálů, které nejlépe oslovují naše cílové skupiny. Každé jednání je v příjemném duchu a vyprodukovalo nové nápady. Komunikace byla vždy promptní a věcná, všechny vstupy jsme dostávali v domluvené kvalitě a včas. Narrative Media můžeme vřele doporučit a minimálně v oblasti PR chceme i nadále spolupracovat.

Spolupráce s Narrative Media je pro nás velkým přínosem. Nejen, že nám…

Vendula Vítková / Marketing Manager Kubíček Factory

Narrative Media pro nás zpracovávali koncept a realizaci podzimní náborové kampaně. Jejich nápady i finální grafické návrhy vynikaly mezi návrhy ostatních agentur hlavně svou nápaditostí, vtipem, i promyšleností.

I když jsme se občas potýkali s šibeničními termíny či velkým náporem požadavků, vždy nám slíbené podklady dodali včas a v odpovídající kvalitě.

Tímto děkujeme hlavně Ondřeji Viktorinovi za jeho profesionální přístup a skvělé nápady. Těšíme se i na další společnou spolupráci.

Narrative Media pro nás zpracovávali koncept a realizaci podzimní náborové…

Veronika Kychler / Marketing Coordinator KBC Global Services

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno