zpět na výpis
zpět na výpis

Jakub Fiala

Kreslím, tedy jsem.

Kreslím weby a appky, navrhuji vizuální a brand identity, tedy jsem.

+420 776 838 319
jakub@odemne.com
kreslim.tedyjsem.cz

IČ: 87971640

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

TerraHunt

TerraHunt je outdorová geolokační aplikace. S týmem Z-Agency, kterému dodávám grafiku pro teambuildingové akce, jsme navrhli webové stránky, uživatelská rozhraní, administraci, grafiku aplikace a logo.

realizováno 2016–současnost

Česnek.cz

Rodinná firma a největší pěstitel sadbového česneku v České republice původně požadoval redesign webových stránek. Nezůstali jsme jen u webu, dodnes spolupracujeme na kompletní identitě Česnek.cz a kypříme půdu dobré české značce.

realizováno 2015–2019

Trendy Hair Fashion

Polské kadeřnictví Trendy Hair Fashion expanduje také do ČR. S majitelem nové brněnské pobočky pracujeme na brandu a s respektem k vizuálnímu stylu společnosti modernizujeme českou verzi webových stránek. Spolupráce trvá vlastně dodnes.

realizováno 2015–2016

FenixSearch

Lucka je personalistka a je v tom dobrá. V posledních letech se umisťuje v Top 10 firmách Jihomoravského kraje. Míří však ještě výš – začala se specializvovat na executive search, což ji vedlo k tomu, abychom vytvořili novou vizuální identitu a celou osobní značku.

realizováno 2019

Innated

Innated je nově vznikající švédská značka s bio kosmetickými přípravky.

realizováno 2018–dosud

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Česnek.cz

Rodinná firma a největší pěstitel sadbového česneku v České republice původně požadovala redesign webových stránek. Nezůstali jsme jen u webu, dodnes spolupracujeme na kompletní identitě Česnek.cz a kypříme půdu dobré české značce.

realizováno 2015–2016

CS-Color

Klient požadoval redesign loga a grafiku e-shopu. Nakonec jsme se dohodli na kompletní realizaci vizuální identity, která respektuje logo a web.

realizováno 2016

Trendy Hair Fashion

Polské kadeřnictví Trendy Hair Fashion expanduje také do ČR. S majitelem nové brněnské pobočky pracujeme na brandu a s respektem k vizuálnímu stylu společnosti modernizujeme českou verzi webových stránek.

realizováno 2016

SŠ gastronomie a služeb, Šířava

Spolu s grafičkou Mirkou Jarešovou jsme nakreslili logo školy. Web respektuje nově vznikající vizuální identitu a předkládá přehledný design přerovské střední školy.

realizováno 2015

TerraHunt

TerraHunt je outdorová geolokační aplikace. Navrhovali jsme spolu webové stránky, uživatelské rozhraní, administraci, grafiku aplikace a logo.

realizováno 2016–17

Jakub je velký grafický čaroděj, který nám vždycky vykouzlí zázraky na počkání, a to i přes to, že není určitě jednoduché ztvárnit naše imaginární představy. Návrhy aplikací, webů, administračních rozhraní, firemní grafiky… rozhodně toho nebylo za posledních několik let málo. A i když má zrovna plný diář, tak si vždycky najde chvilku, aby nám vyšel vstříc. Je radost s ním pracovat. Profesionál jak má být.

Jakub je velký grafický čaroděj, který nám vždycky vykouzlí zázraky…

Jiří Zmidloch, jednatel Z-AGENCY s.r.o.

S Jakubem Fialou spolupracuji přes 4 roky na základě referencí našeho společného kolegy. Oceňuji jeho systematičnost, cit pro detail a pečlivost. Vzhledem k mým předchozím zkušenostem při zadávání grafických úkolů očekávám na „druhé straně“ člověka, který dokáže mé zadání nejen pochopit, ale vkusně a s citem jej zpracovat v grafické formě. A to Jakub splňuje na 100 %.

S Jakubem Fialou spolupracuji přes 4 roky na základě referencí našeho…

Ing. Jan Košťál, Trendy Hair Fashion, ČR

Dlouhé roky jsem hledal grafika, který by vytvářel originální díla, respektoval mé názory a dokázal poradit. Jakub všechny podmínky splnil, a nad to nabídl vstřícnost. Jeho přístup k cesnek.cz i dalším čtyřem projektům, na nichž jsme spolupracovali, byl ukázkový. I když jsem jeho grafický návrh schválil, dál na něm pracoval a přišel s ještě lepším. Doporučuji ho.

Dlouhé roky jsem hledal grafika, který by vytvářel originální díla,…

Jan Kozák, Česnek.cz

Spolupráce s Jakubem bývá příjemná, pracuje profesionálně a rychle. Na naše podněty reaguje vstřícně, rozvíjí je svými návrhy, ale vždycky nechává možnost volby na nás. Doporučuji.

Spolupráce s Jakubem bývá příjemná, pracuje profesionálně a rychle.…

Mgr. Šárka Licehammerová, Společnost Podané ruce o.p.s., Terapeutické centrum v JmK – vedoucí centra

Jakub nám vymyslel a vytvořil prakticky komplet celou image našeho nového produktu – video diagnostiky YCLUSTER. Společně jsme našli barvy, písma, vytvořili logo a nejrůznější grafické podklady, které nyní tvoří naší firemní identitu.

S Jakubem jsme také dali dohromady brožuru, kterou nám pomohl i vytisknout. Spolupráce byla ve všech ohledech perfektní a mohu ji doporučit.

Jakub nám vymyslel a vytvořil prakticky komplet celou image našeho nového…

Mgr. Ing. Jan Kuba, Your Solution, s.r.o.

Jakub is an ingenious in his working field. He is constantly striving to be better in every aspect – more creative, more efficient in every task, finding new ways to solve problems. He goes above and beyond to deliver outstanding results.

Jakub is also clear thinking, quick-witted, sharing his knowledge and valuable experience. He is easy to get along with – although specialist, he uses understandable „human language“ (says a non-IT woman ).

Jakub is definitely essential for my business set up in Sweden and we still have a lot of targets to hit! It is my pleasure to cooperate with such a professional who has got the heart in the right place.

Jakub is an ingenious in his working field. He is constantly striving to be better…

Michaela Dvoraksson, CEO & founder of Innated

S Jakubem jsme spolupracovali na grafice a ilustracích pro náš web. Nejvíce si ceníme kombinace kreativity a správného pochopení zadání i následné společné diskuze nad drobnými detaily. Jako software house vyvíjející aplikace na míru jsme se setkali s mnoha grafiky, ale takových kreativních profíků jako je Jakub, je opravdu málo.

S Jakubem jsme spolupracovali na grafice a ilustracích pro náš web.…

František Salava, CEO COEX s.r.o.

Je dobré mít v týmu tak šikovného designéra, jakým je Jakub Fiala. Kromě kreativity je jeho největší předností hlavně schopnost se rychle zorientovat v zadání, které následně promění v kvalitní výsledek. Pro naši společnost zpracovával grafické návrhy webových stránek. Mezi jeho díla se dále řadí loga platformy KYBEZ a Iniciativy KYBEZ. Je zručným ilustrátorem. Vše, co přijde Jakubovi pod ruku, zpracuje na profesionální úrovni a nechybí mu cit pro detail. Jeho služby mohu vřele doporučit.

Je dobré mít v týmu tak šikovného designéra, jakým je Jakub Fiala.…

Michal Řezáč, GORDIC spol. s r. o.

Přála jsem si webovou vizitku, neb kdo není na internetu, jako by nebyl. Ale jak to uchopit, když nepatřím mezi ty, kteří se vrhají do velké virtuální sebeprezentace? Vyměňovat si s Kubou myšlenky, vyjasňovat si o čem to má být a rozvíjet, jak to celé má vypadat, byla radost. A díky Kubově naslouchání a dobrému napojení šlo všechno velmi hladce. Vznikla jasná zakázka: aby má webová vizitka byla jednoduchá, srozumitelná a umožnila potenciálnímu klientovi rychlou orientaci ve službách, které nabízím. Zároveň, aby dala klientovi základní představu o tom, kdo jsem, a přitom nevyzývala k falešným představám. Kuba vložil do webu své zkušenosti, cit pro grafiku, která odráží barvy a symboly, se kterými se u mě potkáte a z mých textů odstranil vatu. Důraz na poznání klienta a vyjasnění očekávání od výsledku vneslo do spolupráce radost a flow bez nedorozumění. Díky, Kubo!

Přála jsem si webovou vizitku, neb kdo není na internetu, jako by nebyl.…

Dana Vlčková, psychoterapeutka a koučka

Pan Fiala pro naši společnost ilustroval 3D ikony do vizualizace našeho systému. S jeho prací jsme byli nadmíru spokojeni - jeho návrhy byly kreativní, precizní, odpovídaly našim požadavkům, případně nebyl žádný problém s úpravami a všechny reakce na naše požadavky byly velmi rychlé a vstřícné. Pokud v budoucnu budeme mít nějaké další nápady, určitě jeho kreativity opět využijeme. Spolupráci s panem Fialou v oblasti grafiky mohu každému vřele doporučit!

Pan Fiala pro naši společnost ilustroval 3D ikony do vizualizace našeho…

Klára Kubíčková, Energy Power Solutions, s.r.o.

Jakub nám vypomáhá s online marketingem – tvoří bannery, online reklamy a letáky. Komunikace je rychlá a bezproblémová, vše je vždy připraveno včas. Jakékoliv dotazy nad rámec domluvené spolupráce jsou řešeny velice rychle a profesionálně. Jen vysvětlíme svou představu a dostaneme výsledek, který je daleko víc než naše očekávání. Grafika je vždy čistá bez zbytečností a zcela vystihuje zadání. Jakub nám tak šetří hromadu času, díky kterému se můžeme věnovat rozvoji naší distribuce. S výsledkem spolupráce jsme nadmíru spokojeni, i proto spolupráci vřele doporučuji všem, kteří váhají, zda a s kým spolupracovat!

Jakub nám vypomáhá s online marketingem – tvoří bannery, online…

Michal Kinter, Key Account manager v BORGY CZ, a.s.

Kubu jsme dostali na doporučení a jsme za to moc rádi. Super profesionální a lidský přístup. Potřebovali jsme nastavit celkový koncept, styl, barvy atd. a neměli jsme vůbec tušení, jak to pojmout. Díky Kubovi, jeho postupným krokům, vybráním archetypu, jsme došli k super výsledku, s kterým jsme nadmíru spokojeni. Vybraným barvám jsme se sice na začátku trochu bránili, ale nakonec do sebe všechno krásně zapadá a dává nám smysl. Děkujeme Kubovi, že se popral s trochu netradičním odvětvím a dal našemu projektu konkrétní vizáž. :-)

Kubu jsme dostali na doporučení a jsme za to moc rádi. Super profesionální…

Kateřina Ledvinková, Prague wild stag

Jakub nám pomohl s tvorbou grafiky nového webu společnosti a vytvořil také vzhled veškerých katologů. Velmi se mi líbila snaha pochopit filosofii, branding a vizi firmy, ze které následně vzešla uvedená nová grafika. Jeho přístup byl vždy příkladný a profesionální. Schůzky s ním probíhaly ve velice přátelském duchu a byly velmi inspirativní. S jeho prací jsme nadmíru spokojeni a v případě potřeby grafického designéra jej budeme jistě rádi kontaktovat.

Jakub nám pomohl s tvorbou grafiky nového webu společnosti a vytvořil…

Ing. Lukáš Šoltés, obchodní ředitel EMP s.r.o.

S Kubou se známe z platformy KYBEZ, kde jsme hravou kreslenou formou osvětlovali témata z kybernetické bezpečnosti. Proto, když jsme hledali někoho, kdo nám do firmy Kresa vytvoří zajímavé tématické etikety pro dárková balení a ohnivou vodu, byl Kuba jasná volba. Kuba dokáže převést naše myšlenky na papír do úchvatné formy, taktéž poradit a navést v případech, kdy nad něčím váháme. Navíc se díky jeho grafikám dárková balení mnohem lépe prodávají. Pokud chcete skutečně originální grafiku, kterou zákazník ocení, pak se na něj určitě obraťte.

S Kubou se známe z platformy KYBEZ, kde jsme hravou kreslenou formou osvětlovali…

Dan Kresa, Kresa s.r.o.

Přišel čas obléct web našeho závodu RAIL tour do nového kabátku a vytvořit pořádné logo, se kterým by se dalo dále pracovat. Hned jsem si vzpomněl na dlouholetého kamaráda a bývalého kolegu z práce Kubu. I přes náš omezený rozpočet se toho ujal a vytvořil nádhernou grafiku, se kterou jsem byl velmi spokojený. Webové stránky tak konečně působily reprezentativně a profesionálně. Vážím si toho, že Kuba nebere jednotlivé projekty jako jeden z mnoha, ale vždy ke každému přistupuje individuálně, snaží se najít nejvhodnější řešení a svými nápady posunuje projekt dále. Toto jsem vnímal i při práci na této zakázce.

Přišel čas obléct web našeho závodu RAIL tour do nového kabátku…

Honza Havelka, Vedoucí závodu RAIL tour

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno