zpět na výpis
zpět na výpis

Jakub Fiala

Kreslím, tedy jsem.

Kreslím weby a appky, navrhuji vizuální a brand identity, tedy jsem.

+420 776 838 319
jakub@odemne.com
kreslim.tedyjsem.cz

IČ: 87971640

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

TerraHunt

TerraHunt je outdorová geolokační aplikace. S týmem Z-Agency, kterému dodávám grafiku pro teambuildingové akce, jsme navrhli webové stránky, uživatelská rozhraní, administraci, grafiku aplikace a logo.

realizováno 2016–současnost

Česnek.cz

Rodinná firma a největší pěstitel sadbového česneku v České republice původně požadoval redesign webových stránek. Nezůstali jsme jen u webu, dodnes spolupracujeme na kompletní identitě Česnek.cz a kypříme půdu dobré české značce.

realizováno 2015–2019

Trendy Hair Fashion

Polské kadeřnictví Trendy Hair Fashion expanduje také do ČR. S majitelem nové brněnské pobočky pracujeme na brandu a s respektem k vizuálnímu stylu společnosti modernizujeme českou verzi webových stránek. Spolupráce trvá vlastně dodnes.

realizováno 2015–2016

FenixSearch

Lucka je personalistka a je v tom dobrá. V posledních letech se umisťuje v Top 10 firmách Jihomoravského kraje. Míří však ještě výš – začala se specializvovat na executive search, což ji vedlo k tomu, abychom vytvořili novou vizuální identitu a celou osobní značku.

realizováno 2019

Innated

Innated je nově vznikající švédská značka s bio kosmetickými přípravky.

realizováno 2018–dosud

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Česnek.cz

Rodinná firma a největší pěstitel sadbového česneku v České republice původně požadovala redesign webových stránek. Nezůstali jsme jen u webu, dodnes spolupracujeme na kompletní identitě Česnek.cz a kypříme půdu dobré české značce.

realizováno 2015–2016

CS-Color

Klient požadoval redesign loga a grafiku e-shopu. Nakonec jsme se dohodli na kompletní realizaci vizuální identity, která respektuje logo a web.

realizováno 2016

Trendy Hair Fashion

Polské kadeřnictví Trendy Hair Fashion expanduje také do ČR. S majitelem nové brněnské pobočky pracujeme na brandu a s respektem k vizuálnímu stylu společnosti modernizujeme českou verzi webových stránek.

realizováno 2016

SŠ gastronomie a služeb, Šířava

Spolu s grafičkou Mirkou Jarešovou jsme nakreslili logo školy. Web respektuje nově vznikající vizuální identitu a předkládá přehledný design přerovské střední školy.

realizováno 2015

TerraHunt

TerraHunt je outdorová geolokační aplikace. Navrhovali jsme spolu webové stránky, uživatelské rozhraní, administraci, grafiku aplikace a logo.

realizováno 2016–17

Jakub je velký grafický čaroděj, který nám vždycky vykouzlí zázraky na počkání, a to i přes to, že není určitě jednoduché ztvárnit naše imaginární představy. Návrhy aplikací, webů, administračních rozhraní, firemní grafiky… rozhodně toho nebylo za posledních několik let málo. A i když má zrovna plný diář, tak si vždycky najde chvilku, aby nám vyšel vstříc. Je radost s ním pracovat. Profesionál jak má být.

Jakub je velký grafický čaroděj, který nám vždycky vykouzlí zázraky…

Jiří Zmidloch, jednatel Z-AGENCY s.r.o.

S Jakubem Fialou spolupracuji přes 4 roky na základě referencí našeho společného kolegy. Oceňuji jeho systematičnost, cit pro detail a pečlivost. Vzhledem k mým předchozím zkušenostem při zadávání grafických úkolů očekávám na „druhé straně“ člověka, který dokáže mé zadání nejen pochopit, ale vkusně a s citem jej zpracovat v grafické formě. A to Jakub splňuje na 100 %.

S Jakubem Fialou spolupracuji přes 4 roky na základě referencí našeho…

Ing. Jan Košťál, Trendy Hair Fashion, ČR

Dlouhé roky jsem hledal grafika, který by vytvářel originální díla, respektoval mé názory a dokázal poradit. Jakub všechny podmínky splnil, a nad to nabídl vstřícnost. Jeho přístup k cesnek.cz i dalším čtyřem projektům, na nichž jsme spolupracovali, byl ukázkový. I když jsem jeho grafický návrh schválil, dál na něm pracoval a přišel s ještě lepším. Doporučuji ho.

Dlouhé roky jsem hledal grafika, který by vytvářel originální díla,…

Jan Kozák, Česnek.cz

Spolupráce s Jakubem bývá příjemná, pracuje profesionálně a rychle. Na naše podněty reaguje vstřícně, rozvíjí je svými návrhy, ale vždycky nechává možnost volby na nás. Doporučuji.

Spolupráce s Jakubem bývá příjemná, pracuje profesionálně a rychle.…

Mgr. Šárka Licehammerová, Společnost Podané ruce o.p.s., Terapeutické centrum v JmK – vedoucí centra

Jakub nám vymyslel a vytvořil prakticky komplet celou image našeho nového produktu – video diagnostiky YCLUSTER. Společně jsme našli barvy, písma, vytvořili logo a nejrůznější grafické podklady, které nyní tvoří naší firemní identitu.

S Jakubem jsme také dali dohromady brožuru, kterou nám pomohl i vytisknout. Spolupráce byla ve všech ohledech perfektní a mohu ji doporučit.

Jakub nám vymyslel a vytvořil prakticky komplet celou image našeho nového…

Mgr. Ing. Jan Kuba, Your Solution, s.r.o.

Jakub is an ingenious in his working field. He is constantly striving to be better in every aspect – more creative, more efficient in every task, finding new ways to solve problems. He goes above and beyond to deliver outstanding results.

Jakub is also clear thinking, quick-witted, sharing his knowledge and valuable experience. He is easy to get along with – although specialist, he uses understandable „human language“ (says a non-IT woman ).

Jakub is definitely essential for my business set up in Sweden and we still have a lot of targets to hit! It is my pleasure to cooperate with such a professional who has got the heart in the right place.

Jakub is an ingenious in his working field. He is constantly striving to be better…

Michaela Dvoraksson, CEO & founder of Innated

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno