zpět na výpis
zpět na výpis

Slant, s.r.o.

Brandingová agentura

Pomůžeme vám vizuálně komunikovat vaše firemní hodnoty, příběh a poslání vaší značky. Vše podpoříme přesně cílenou marketingovou strategií, která přináší výsledky – ať už je vaším cílem expandovat na nový trh, nabrat nové zaměstnance nebo zvýšit tržby.

605437045
petr@slant.cz
www.slant.cz

IČ: 09250239

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Slant - brandingová agentura

Kovářova kobyla už neběhá bosa. Vytvořili jsme vlastní firemní identitu, která komunikuje naše stěžejní atributy. Jsme mladí, dynamičtí, pomáháme podnikatelům růst a milujeme kreativu jsme Slant.

realizováno 2020

Burger street festival - největší burgerová akce v ČR! #jedemeburgery

Pro Burger street festival jsme redesignovali značku největšího českého burger eventu. Sjednocením celé identity jsme dosáhli zapamatovatelnosti. Zákazníci to odměnili zvýšením návštěvnosti a kladnými reakcemi na novou tvář festivalu. Dařilo se i prodeji doprovodného merche, který zpříjemní zahradní grilovačku každému burgermaniakovi!

realizováno 2018-2020

dataweb Brna

Oddělení dat analýz a evaluací z města Brna nás oslovilo s výzvou redesignovat stávající logo datawebu Brna. Zpracovali jsme jednoduché logo které proporčně vychází z loga města Brna. Vytvořili jsme jednotný vizuální styl a připravili UI/UX návrhy pro webdesign včetně nakódování jednotlivých vizuálních elementů webu (animace loga, tlačítka…)

realizováno 2020

Fruli - poctivé mlsání

Fruli je zábava. Zaměřuje se na ruční výrobu výjimečných sirupů, zajímavých čokolád, frulítek a dokonalých dortů. Vždy vyrábí jen to nejlepší, co příroda dovolí a těmito výrobky chtějí dělat lidem radost. Měli jsme za úkol vytvořit (hrdou) značku, která svou atmosférou zákazníka přesvědčí o autenticitě jejich produktů.

realizováno 2018

Story by Jakub

Jakubovi jsme pomohli vytvořit jeho novou osobní značku a představit jeho inspirtivní projekt veřejnosti. Během celého roku 2020 jsme pracovali na brandu a marketingové strategii. Jakubovi jsme připravili také web, kde se můžete dozvědět, co je to 10/10/10, čím a proč chce Jakub zlepšit svět.

realizováno 2020

Spolupráce, která za to stojí. Už několik let. Tady určitě nešlápnete vedle.

Spolupráce, která za to stojí. Už několik let. Tady určitě nešlápnete…

Mgr. Mikuláš Dohnal, Element Concept s.r.o.

V každoročně vydávané Zprávě o stavu města klademe na grafický design velký důraz. Vážíme si návrhů, kreativity a profesionality, kterou do našich projektů zpracovatel vnesl. Společná tvorba pak není trápení a urgování termínu. Výsledek byl vždy perfektní.

V každoročně vydávané Zprávě o stavu města klademe na grafický…

Mgr. Jan Zvara, Ph.D, Vedoucí oddělení dat, analýz a evaluací, Statutární město Brno

Kluci jsou prostě a jednoduše dobří, šikovní, dochvilní a nápadití. Gratuluji vám k rozhodnutí dělat s tímto týmem, který šlape jako dobře namazaný stroj.

Kluci jsou prostě a jednoduše dobří, šikovní, dochvilní a nápadití.…

Mgr. Bedřich Snášel, MSc., majitel Bedygroup s.r.o. , majitel Burgerstreetfestival.cz

Kluci ze Slantu jsou naprostí profíci, spolupracuji s nimi již druhým rokem a jejich práce je naprosto skvělá ! Nejen veškerý grafický obsah co dělají, ale dokážou promyslet strategii značky do posledního detailu. Kdybych měl hodnotit od 1 do 5-ti dávám 10 ! Díky pánové

Kluci ze Slantu jsou naprostí profíci, spolupracuji s nimi již druhým…

Ing. Jakub Žák Wanderlife s.r.o, Zachraň srdce z.s.

Fruli je pro mě splněný sen. Spojení všeho, co mám rád, v jeden celek. Ruční výroba, vývoj výrobků, práce s kvalitními surovinami, komunikace s fajn lidmi, každý den vstávat s úsměvem pro něco – co má smysl a dělá to lidem radost. A vytvořená designová forma projevu mi pomáhá si to neustále uvědomovat.

Fruli je pro mě splněný sen. Spojení všeho, co mám rád, v jeden…

Ing. Lukáš Rašner, majitel Fruli.cz, fruli company s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno