zpět na výpis
zpět na výpis

Petr Novák

Perky Pug Films

Prezentace a propagace lokálních firem, divadel a podnikatelů - rozhovory, dokumenty, mood videa, commercial a fashion videa, technologie.

+420739700421
petrnoxnovak@gmail.com
www.perkypugfilms.com

IČ: 04789679

DIČ: CZ9101175138

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Martina Franková – fashion/styling/brand video

Natáčení promo videa pro stylingové služby Martiny Frankové. Natáčelo se v prostorách Lyceum - Social Reactor v naší produkci v ateliéru Kvítka v bytě.

realizováno 2019

BRNO DESIGN DAYS

Natáčení promo klipů a aftermovies pro BDD 2018 a 2019.

realizováno 2018-2019

BURANTEATR: Náplava

Natáčení promo videa pro festival Náplava. herec: doc. Lukáš Rieger režie, scénář: Nikol Nikoljeta produkce, asistence: Jana Fišerová

realizováno 2019

VÝLOHA ROKU

Natáčení rozhovorů s brněnskými obchodníky v rámci projektu Výloha roku 2019.

realizováno 2019

BRAINFAQ promo video

Natáčení mood videa pro 3 únikové hry Brainfaq.

realizováno 2019

We had the pleasure of working with Petr on our project The Distillery Social Reactor, a new multi-functional space with a direction on making, prototyping, architecture and design. Petr made a series of videos for us and together we prepared the direction for the media presentation of The Distillery. It is always great collaborating with Petr. He is fresh, positive, highly professional and we will keep working with him in the near future!

We had the pleasure of working with Petr on our project The Distillery…

Alexandra Georgescu, KOGAA Studio

Петя, ты чудесный! Ты настоящий профессионал и по-настоящему любишь свою работу. Я безмерно благодарна судьбе за нашу встречу! Такого пунктуального, открытого, доброго, активного и позитивного человека я не встречала давно! Ты заряжаешь меня своим невероятным позитивом, нескончаемой энергией, оптимизмом, очаровательной улыбкой и отличным настроением!) Спасибо тебе за отличные фотокарточки, да и вообще за встречи, которые были до и после)) и надеюсь, которые будут еще!
Překlad: "Petře, jsi úžasný! Jste skutečný profesionál a svou práci opravdu milujete. Jsem nesmírně vděčná osudu za naše setkání! Už dlouho jsem nepotkala tak ​​otevřeného, ​​laskavého, aktivního a pozitivního člověka! Nabíjíte mě svou neuvěřitelně pozitivní a nekonečnou energií, optimismem, okouzlujícím úsměvem a skvělou náladou! Děkuji za skvělé fotografie a za setkání a doufám, že jich bude ještě víc!"

Петя, ты чудесный! Ты настоящий профессионал…

Veronika Mykolenko

Petr pro naši společnost pracoval již několikrát. Díky skvělé spolupráci a jeho profesionáním výsledkům se na něj rádi obracíme opakovaně. Po několika sériích fotografií z našich vzdělávacích kurzů pro nás nově připravil i několik propagačních videí. Velmi přirozeným a sympatickým způsobem organizoval celý průběh natáčení a následná spolupráce na dokončení výstupů byla velmi rychlá a jako i předtím profesionální. Určitě jeho služby v budoucnu opět využijeme.

Petr pro naši společnost pracoval již několikrát. Díky skvělé spolupráci…

Radek Drnovský / EDUTICA

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno