zpět na výpis
zpět na výpis

Creos CZ s.r.o.

Tvoříme weby a pomáháme s jejich rozvojem.

Rádi tvoříme a vymýšlíme. Naším cílem je vytvořit web, zjednodušit správu dat nebo zautomatizovat procesy na e-shopu.

+420 777 252 720
slechta@creos.cz
www.creos.cz/

IČ: 28945841

DIČ: CZ28945841

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Monacato

Příprava grafických materiálů a návrh webu Monacato. Cílem bylo vytvořit jednoduchý web se zapamatovatelným logem.

realizováno 2017

Chaloupky

Příprava grafické podoby webové prezentace Chaloupky.cz.

realizováno 2017

e-Waals

Realizce e-learningového systému pro výuku tzv. Paint inspektorů. Podíleli jsme se na grafických pracech i marketingové strategii.

realizováno 2016 - 2017

Automěr

Na projektu Automěr jsme nejdříve realizovali systém pro zákazníky. Čašem připravili novou grafickou podobu webu, navrhli nové logo a nyní se věnujeme marketingové strategii a online marketingu.

realizováno 2017

Cocktail Party

Grafický návrh loga, grafický návrh pro nový web i DTP materiály. Klient je i po letech velmi spokojen s navrženým logem.

realizováno 2012

Informační a komunikační technologie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Informační a komunikační technologie

E-shop Chamber

Internetový obchod s cílením na žáky a učitele základních škol. Projektu se věnujeme od konce roku 2016 a naší prací je příprava marketingové strategie a správu kompletního online marketingu.

realizováno 2016 až nyní

Paint Inspector

Vývoj softwaru na míru pro Paint-Inspector.Com s.r.o. Společnost propojuje inspektory s majiteli lodí. Systém mimo jiné obsahuje tvorbu CV inspektora a CRM systém pro efektivní práci klienta (evidence požadavků, tvorba nabídek, databáze kontaktů, projektů, referencí).

realizováno od 2013

Bonmoto.cz

E-shop vyvinutý od A do Z. Jedná se o kompletně přestavěné řešení e-shopu, které vzniklo na základě požadavků klienta. Pro Bonmoto jsme připravili grafiku, nakódovali web a nasadili ho na administraci. Nadále řešíme kompletní správu dat s propojením na účetní software i kompletní online marketing včetně strategie.

realizováno 2016

eKnihovna

Projekt, který začal jako internetový obchod s elektronickými knihami. Díky naplánované strategii se později rozrostl o nabídku časopisů a možnost publikování vlastní knihy. Nyní web nabízí možnost vytvořit firemní, nebo školní eknihovnu.

realizováno 2016

AD Sport

Vývoj softwaru pro automatizaci procesů. Pro klienta jsme vytvořili systém, který pracuje s objednávkami, skladem a velkoobchodním systémem tak, aby práce ze strany klienta byla efektivní a co možná nejvíce zautomatizovaná.

realizováno 2016

Díky jejich nápadům si zjednodušujeme práci. Spolupracujeme již řadu let a díky pravidelným konzultacím, rychlému řešení našich požadavků a přehlednosti administračního rozhraní stále posouváme e-shop dále.

Díky jejich nápadům si zjednodušujeme práci. Spolupracujeme již řadu…

Petra Navrátilová, velkoobchod Bonmoto

Spolupracujeme s firmou Creos již více jak deset let. Nabízené služby jsou na vysoké porfesionální úrovni. Firma Creos je pro nás profesionálním a spolehlivým partnerem v oblasti programování, webdesignu a SEO. Zástupci firmy jsou vždy připraveni nad rámec běžné objednávky poskytnout servis a technickou podporu.

Creos je pro nás solidním IT partnerem a zárukou rychlosti a kvality poskytnutých služeb. Přístup zástupců společnosti Creos považujeme za profesionální. S výsledky spolupráce jsme dlouhodobě velmi spokojeni.

Spolupracujeme s firmou Creos již více jak deset let. Nabízené služby…

Petr Kliment, WEBALL, s.r.o.

Naše spolupráce začala vytvořením jednoduchého webu. Ten se rychle proměnil v projekt s vlastním CRM systémem. Creos velmi dobře reaguje i na naše časté prosby o změnu zadání.
Aktuálně s Creos CZ připravujeme projekt e-learningu pro naše klienty.

Naše spolupráce začala vytvořením jednoduchého webu. Ten se rychle…

Markéta Ambožová, Paint-Inspector.Com s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno