zpět na výpis
zpět na výpis

Zuzana Dubová

Full service od myšlenky po realizaci v audiovizuální oblasti. V týmu točíme spoty, dokumenty, hranou tvorbu. Na co sami nestačíme, to vyřešíme další spoluprací s 2D/3D animátory, či jinými články AV postprodukce.

V týmu točíme spoty, dokumenty, hranou tvorbu. Na co sami nestačíme, to vyřešíme další spoluprací s 2D/3D animátory, či jinými články AV postprodukce.

+420 776 339 850
dubova.zuzka@gmail.com
www.zuzanadubova.com

IČ: 74976877

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Tady je Milan doma

Šťastný a spokojený je člověk tam, kde má své blízké a kde se cítí dobře. Propagační spot zachycuje příběh Milana Milfaita, prodejce zahradní techniky Stihl.

realizováno 2020

Spot

Režie a scénář spotů pro Muzeum romské kultury, vznikající ve spolupráci s Mediavoice. Série 6 spotů překonává zažité stereotypy o romství a je určena do TV vysílání (k vidění na jaře 2021). Hrají Jan Cina, Táňa Malíková a další.

realizováno 2020 - 2021

Ladies ride

Záznam akce z charitativní jízdy pod palcem značky Petrol and Estrogen - seskupení holek, co jezdí na motorce.

realizováno 2015

Spoty pro Muzeum romské kultury

Režie a scénář spotů pro Muzeum romské kultury, vznikající ve spolupráci s Media Voice. Série 6 spotů překonává zažité stereotypy o romství a je určena do TV vysílání (k vidění na jaře 2021). Hrají Jan Cina, Táňa Malíková a další.

realizováno 2020 - 2021

Spot Partyzán

Režie a scénář spotů pro Muzeum romské kultury, vznikající ve spolupráci s Mediavoice. Série 6 spotů překonává zažité stereotypy o romství a je určena do TV vysílání (k vidění na jaře 2021). Hrají Jan Cina, Táňa Malíková a další.

realizováno 2020 - 2021

Zuzana Dubová pro mne představuje tvůrce, který je rázný a dokáže i pod časovým tlakem vymyslet a aplikovat originální přístup a nápady. Zároveň vykazuje empatii a schopnost skvěle komunikovat s herci a dát jim prostor k uplatnění jejich vlastních vizí.

Zuzana Dubová pro mne představuje tvůrce, který je rázný a dokáže…

Dramaturgyně Lenka Marešová/ TPS Dušana Mulíčka/ Česká televize

MgA. Zuzana Dubová spolupracovala s naší organizací v letech 2010 až 2019 jako autorka námětů, scenáristka a režisérka. V tomto období se podílela na vytvoření celkem 15 krátkých hraných filmů a 1 celovečerního dokumentu pro neslyšící děti a mládež. Zuzka věnovala této práci obrovskou energii a zájem. Z vlastní iniciativy absolvovala kurzy českého znakového jazyka, a byla tak schopná s cílovou skupinou neslyšících dětí a mládeže navázat přímý kontakt. Právě schopnost komunikace s dětmi a mládeží, vystižení jejich specifických potřeb a vcítění do jejich životů byly nejsilnější stránkou její tvorby. Umožnily tak vznik pravděpodobně v celosvětovém měřítku unikátního souboru filmů s estetickou a současně výchovnou kvalitou.

MgA. Zuzana Dubová spolupracovala s naší organizací v letech 2010…

Helena Burianová, Labyrint Brno, z.s.

Se Zuzkou jsme točili pilotní spot pro klienta Stihl do plánované série 12 spotů, určených do on-line prostoru. Spot vypráví příběh prodejce zahradní techniky Stihl, ale v prvé řadě o jeho vztahu k přírodě. Zuzka je profík: perfektní prezentace pro klienta, udělala si průzkum terénu, včetně oslovení prodejce, filmové produkce, zkrátka poskytla nám full-service od A-Z.

Se Zuzkou jsme točili pilotní spot pro klienta Stihl do plánované série…

Michal Rožek, kreativní ředitel v Aetna

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno