zpět na výpis
zpět na výpis

Exponex s.r.o.

Architektonické a projekční služby, produktový design, grafické práce

Jsme tým architektů, designerů, grafiků a copywriterů, který díky dlouholetým zkušenostem na trhu a vlastní výrobě dokáže pokrýt velmi široké spektrum kreativních činností. Na začátku práce je často pouze idea klienta, která se naší společnou diskusí od skici přes pečlivou přípravu a plán dostane k prototypování a konečné realizaci až do posledního detailu.

Prohlédněte si naši galerii a ozvěte se nám, určitě najdeme ideální projekt pro získání kreativního voucheru.

+420601351301
projekce@exponex.cz
www.exponex.cz

IČ: 29222338

DIČ: CZ29222338

Architektura / interiérový design / design nábytku

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Architektura / interiérový design / design nábytku

Tři byty

Návrh interiéru tří samostatných bytových jednotek v rámci jednoho bytového domu. Vytvořili jsme tři odlišné návrhy domácností tak, aby odpovídaly rozdílným požadavkům jejich budoucích obyvatel.

realizováno 2020

Návrh a realizace kuchyně

Naším úkolem bylo najít řešení pro atypický prostor kuchyně od první skici, přes truhlářskou výrobu až po konečnou montáž na místě.

realizováno 2019 – 2020

Interiér nového sídla společnosti

Plocha navrhovaných kancelářských prostor činila 900 m² a v projektu byl kladen výjimečný důraz na kvalitu materiálového provedení.

realizováno 2019

Nové sídlo Exponexu

Dostali jsme volnou ruku při návrhu nového sídla naší společnosti. Toužili jsme po otevřeném prostoru, kde se budou lidé potkávat a přispívat tak k budování firemní kultury. Od kolaudace už uběhly dva roky a s jistotou můžeme říct, že tento cíl se nám povedl splnit perfektně.

realizováno 2018

Veletržní expozice

Jedním z mnoha našich návrhů a realizací veletržních expozic je i stánek, kterým se prezentovala společnost Twitch na německém veletrhu Gamescom v roce 2018.

realizováno 2018

Práce s texty

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Práce s texty

Katalog pro olympiádu

Klient nám svěřil přípravu textových podkladů a celkovou tvorbu katalogu českých firem, který byl k dispozici v Českém domě na ZOH 2014 v Soči.

realizováno 2014

Tiskoviny pro výstavu VOD-KA

Od roku 2013 připravujeme pro klienta veškeré tiskoviny a marketing spojený s propagací výstavy Vodovody-kanalizace. Jedná se o tištěné náborové materiály, katalog, Průvodce návštěvníka, mailing na vystavovatele i návštěvníky, webové stránky akce, a to včetně tvorby textů.

realizováno 2019

TEPKYnews

Tvorba netradičního formátu novin pro účastníky konference Dny teplárenství a energetiky. Vychází pro odbornou veřejnost 3× ročně a jsou doručovány na 4 000 adres. Texty tvoříme ve spolupráci s odborníky z oboru.

realizováno 2020

Prospekty pro Bristell

Příprava produktových listů plných krásných fotek letadel i technických podrobností k letadlům české značky Bristell.

realizováno 2020

Katalogy pro ABF

Od roku 2013 jsme výhradním dodavatelem veletržních tiskovin pro pražskou veletržní správu ABF, a.s. Zpracováváme je redaktorsky i graficky, převádíme je i do on-line interaktivní verze. Za rok 2019 jsme vyrobili 18 katalogů, 23 veletržních průvodců, 17 on-line katalogů a 3 CD katalogy.

realizováno 2019

Produktový/ průmyslový design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Produktový/ průmyslový design

ExpoAir

Pro vlastní potřebu jsme se pustili do vývoje exteriérového výstavního systému. Funkčnost a proveditelnost návrhu nových dílů ověřujeme při pravidelných zkušebních montážích.

realizováno 2016 – současnost

Workio

Workio není jen kus nábytku, funguje především jako minikancelář. V jakémkoliv prostoru v okamžiku vytvoří ergonomické pracovní místo včetně integrované výklopné pracovní desky, zabudovaných elektrických zásuvek, USB portů a reproduktorů.

realizováno 2020

Tiny Houses

Život v minimalistickém příbytku na čtyřech kolech se stal fenoménem, na který reagujeme v návrhu dvou různě velkých Tiny Houses.

realizováno 2020 – současnost

Trofej pro herní společnost

Kromě návrhu jsme v roce 2016 zajistili i výrobu unikátních trofejí pro společnost Wargaming.

realizováno 2016

Ostatní projekty

Desinfekční stojany | Výdejník na pečivo | Trofej pro závod | Prototyp svítícího krystalu | Desková hra

realizováno 2016 – 2020

Exponex has been our partner for five years. They know how to understand our visions and suggestions, and turn them into reality without deviating in any way from what we wanted and what we promised our clients. The quality of Exponex's work is first-class. Exponex is the best. And to be honest, there's only one organisation in the world we trust to bring our visions to life – and that's Exponex.

Exponex has been our partner for five years. They know how to understand…

Neeshu Hajra, VP of Business Development, The Trade Group

Spolupráce se společností Exponex na několika našich projektech, které jsme společně zpracovávali, proběhla naprosto hladce.

Spolupráce se společností Exponex na několika našich projektech, které…

Martina Kornfeilová, Korfeil spol. s r. o.

Exponex mi bol nápomocný dlhé roky pri stavbe stánku Peugeot na Autosalóne Bratislava a bola to vynikajúca spolupráca. Vychádzali ochotne v ústrety a snažili sa nájsť riešenie každého problému. Dôsledne prepracovaná kvalita prevedenia stánku sa rovnala salónom medzinárodnej úrovne. Exponex vrelo odporúčam!

Exponex mi bol nápomocný dlhé roky pri stavbe stánku Peugeot na Autosalóne…

Danka Karacsonyová, Event manažér Peugeot, Citroën, DS Slovakia

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno