zpět na výpis
zpět na výpis

Tvoříme Videa

Tvoříme Videa

Poskytujeme kompletní video služby. Vše začíná myšlenkou, nápadem. Pomůžeme Vám vytvořit poutavý scénář podle Vašich potřeb. S naším profesionálním týmem kameramanů zrealizujeme natáčení. Veškerý materiál sestříháme a vyladíme do výsledné podoby podle Vašich představ. Jste připraveni zazářit na velkém plátně?

+420 737 504 021
produkce@tvorimevidea.cz
tvorimevidea.cz/

IČ: 60744405

DIČ: CZ60744405

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Schaumannovka – H2O z Jeseníků!

Zpracování propagačního klipu kojenecké vody z chráněného podzemního zdroje s 3D modelováním produktu.

realizováno 2019

Animace - Velteko

Naším úkolem bylo dát videu život, vytvořit animace a rozpohybovat tak veškeré prvky.

realizováno 2017

Chytrá Péče - sociální služba pro podporu seniorů

Zajistili jsme kompletní video produkci od scénáře až po zpracování. Naším úkolem bylo vytvořit video spot, který představí a ukáže asistenční službu Chytré péče. Výsledkem je hlavní spot, který provede diváka celým postupem. Dále jsou vytvořeny verze hlavního spotu, které jsou limitované délkou 15 sekund.

realizováno 2021

Brasil Fest Brno

Natočení a zpracování videí z festivalu, který přináší do Brněnských ulic Brazilskou kulturu a celosvětově známý karnevalový průvod. První video ukazuje v krátkém čase atmosféru akce. Aktuálně pracujeme na delší variantě, která má dokumentární charakter. Představíme festival a účinkující více do hloubky.

realizováno 2020

Pyroterra - Christmas multimedia show

Tři dny jsme bedlivě dokumentovali každý krok Pyroterra - Fire & Light show při chystání Adventní show v Příbrami. Jak to probíhalo za oponou a kolik úsilí museli vynaložit, aby takové dílo mohlo vzniknout uvidíte v přicházejícím aftermovie!

realizováno 2019

Celkový přístup k přípravě a samotné tvorbě prezentačního videa naší společnosti hodnotím jako velmi profesionální. Produkce pružně reagovala na naši poptávku, pomohla s konceptem a strukturou videa, přidala některé moderní a inovativní nápady. Přes časový pres dokument kvalitně zpracovala a dodala výsledek v požadované úrovni i obsahu a ve velice důležitém šibeničním termínu. Na základě této zkušenosti předpokládám další spolupráci v budoucnu.

Celkový přístup k přípravě a samotné tvorbě prezentačního videa…

Ing. Michal Burian - Technology Innovation Transfer Chamber

Tyto kluky jsem nedávno objevila a začala s nimi spolupracovat. Velcí srdcaři, co přijeli z Brna s veškerou profi technikou. Super komunikace, cit pro zadání, termíny dodržují a to vše za cenu, za kterou agentura nehne prstem. Vřele doporučuji!

Tyto kluky jsem nedávno objevila a začala s nimi spolupracovat. Velcí…

Kateřina Bláhová - Skrz.cz

Jsem velice spokojen se značkou Tvoříme Videa a s jejich službami. Velmi nám pomohli zviditelnit projekt „Překonej sám sebe“ na pomoc lidem s roztroušenou sklerózou. Vždy, když jsme potřebovali, byli k dispozici a naplno se nám věnovali. Mohu vřele doporučit.

Jsem velice spokojen se značkou Tvoříme Videa a s jejich službami.…

Radovan Holub - Překonej sám sebe

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno