zpět na výpis
zpět na výpis

HOTCAT production

Videa a fotky, které prodávají!

Reklamní, produktová, firemní videa nebo fotky?

To jsou hlavní segmenty, v rámci kterých Vám s našim týmem nabídneme 100% našich zkušeností z oblastí marketingu, videa a fotky.

Nejlepším zrcadlem naší práce jsou především činy a spokojenost našich klientů. Proto budeme určitě rádi, pokud zavítáte na naše webové stránky, na kterých najdete nejen naše portfolio plné projektů, které máme za sebou, ale také recenze našich klientů, se kterými jsme měli tu čest spolupracovat.

Jsme kreativci, nadšenci a tak trochu workoholici.

Budeme se těšit na naši spolupráci!

+420 602 893 504
info@hotcatproduction.cz
www.hotcatproduction.cz

IČ: 08354049

DIČ: CZ684932841

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

BIXIBOX

Toto je prítomnosť a budúcnosť! Tvorbu videí či fotiek pre produkty ako sú tie od Bixion si vždy užívame! Dámy a páni privítajte BIXIBOX, zariadenie na tvorbu časozberných videí.

realizováno 2021

Mr. Sushito

Ninja uprostred Brna? Dámy a páni toto je Mr. Sushito! Točenie reklamy pre Mr.Sushito sme si užívali plnými dúškami! Dostali sme voľnú ruku v rámci storyboardu a tak prvý nápad, ktorý pristál na papieri, bol samozrejme Ninja. Podťe sa s nami pozrieť do sveta, kde rajčiny lietajú vzduchom, plamene šľahajú do nebies a pripravuje sa skvelé jedlo!

realizováno 2021

MN-motorsport

Ponorte sa s nami do sveta virtuálnej reality! Teší nás, že vám môžeme predstaviť našu najnovšiu reklamu, z kuchyne HOTCAT production, na závodný simulátor. Pokiaľ máte radi rýchle autá a počítačové hry, tak si toto video určite vychutnáte!

realizováno 2021

LOKLOK

Tentokrát sme vytvorili promo spot pre Loklok kombucha, ktorí vyrábajú tento neskutočne dobrý nápoj! Veríme že sa bude páčiť a pokiaľ objednáte kombuchu tak aj chutiť.:)

realizováno 2020

GIRJA & Jiří Procházka

Kreatívny koncept pre GIRJA v spolupráci s 4BROS s hlavným protagonistom Jiřím Procházkom. Za 2 týždne od spustenia bol dosah kampane od 4BROS přibližne 88 tisíc lidí a počet zaujatia príspevkov presiahol 38 tisíc. Behom 14 dní sa zaplnil cieľový počet miest pre nových cvičencov.

realizováno 2022

Fotografie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Fotografie

Bohemia Gloves

Lifestyle focení produktů pro firmu Bohemia Gloves.

realizováno 2021

Fairhotel

Lifestyle focení pro Fairhotel.

realizováno 2021

Chutě Asie

Lifestyle focení pro obchod Chutě Asie.

realizováno 2021

Produktová fotografie

Výběr z produktové fotografie.

realizováno 2021

Skinny

Lifestyle focení pro firmu Skinny.

realizováno 2021

Doporučuji všemi deseti! HOTCAT production stojí za spoustou fotek pro Tam & zpět a z každé strany slyšíme pochvaly na naše vizuály. Mimo to je v rámci naší spolupráce vše vždy v domluveném termínu a kvalitě - a to v dnešní době není samozřejmost.

Doporučuji všemi deseti! HOTCAT production stojí za spoustou fotek pro Tam & zpět…

Ing. Jana Kellnerová, Tam&Zpět

S týmem HOTCAT production byla spolupráce od prvního setkání skvělá. Vyslechli si naši představu, přidali svůj cit pro detail a výsledek je víc než parádní. Rozhodně to není naše poslení spolupráce!

S týmem HOTCAT production byla spolupráce od prvního setkání skvělá.…

Ing. Jolana Jandová, PlastCompany

Firma Hotcatproduction nie je prvá, s ktorou sme spolupracovali, no jednoznačne sa zaradila k našim najobľúbenejším spoluprácam vôbec. Bezpochyby od nich môžete očakávať profesionálny prístup na vysokej úrovni, úžasnú komunikáciu a kvalitné odvedenú prácu. To že sú to naozaj rodení profesionáli, sme videli okamžite na vízii, ktorú pre nás ako firmu Dreamlove pripravili. S výslednou prácou sme veľmi spokojní, aj my aj naše publikum. Na vysokej úrovni je nielen technické prevedenie nápadu, ale aj celková kreativita a finálny proces a výroba. Celá táto spolupráca sa niesla v priateľskom duchu a my sa tešíme, kedy opäť budeme môcť využiť služby spoločnosti Hotcatproduction.

Firma Hotcatproduction nie je prvá, s ktorou sme spolupracovali, no jednoznačne…

Richard Hurka, DreamLove

Co se nám okamžitě vybaví při vzpomínce na spolupráci s Hotcat production? Naprosto profesionálně odvedená práce, úžasná kreativita, přátelský a vstřícný přístup dvou velice talentovaných lidí. Těšíme se na další spolupráci, protože víme, že výsledek bude stát za to.

Co se nám okamžitě vybaví při vzpomínce na spolupráci s Hotcat production?…

Barbora Podsedníková, BeautyLife

Spolupráci hodnotím velice, ale velice kladně. Byli jsme nadšení z profesionálního přístupu a absolutně dokonalého výsledku. Měli jsme opravdu velká očekávání a přesto jsme si z výsledku sedli na zadek. Už se těším na další spolupráci. Moc moc moc děkujeme!

Spolupráci hodnotím velice, ale velice kladně. Byli jsme nadšení z profesionálního…

David Moravec, Mr.Sushito

Pokud potřebujete opravdové profíky, kteří převedou vaše představy a nápady v dokonalou realitu, můžeme HOTCAT Production jen a jen doporučit! Máme s nimi zkušenosti s natáčením i focením a vždy se neskutečně těšíme na další spolupráci. Není to totiž jen o výsledném produktu, se kterým jsme byli pokaždé spokojeni, ale také o přátelském přístupu a zábavě při samotném tvoření.

Pokud potřebujete opravdové profíky, kteří převedou vaše představy…

Kávológ // Patrik Sláma

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno