zpět na výpis
zpět na výpis

Markéta Rokoská

Ilustrace, komiks, grafický design

Ilustracemi, komiksem nebo grafickými prvky dodám duši vašemu nápadu, značce, knize nebo třeba zmrzlině.

+420604762223
marketunkov@gmail.com
marketatunkova.cz/

IČ: 08433569

Výtvarná umění

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Výtvarná umění

Kniha Butikovky

Ilustrace obálky knihy

realizováno 2020

Yogaclub

Ve spolupráci s Yogaclubem vzikl logotyp a postupně přibývají i další menší či větší merchandisingové předměty.

realizováno 2018-2020

Brno

Ilustrace a patterny na funkční oblečení pro brněnskou značku Galago. Tématem této spolupráce bylo Brno. Vznikly kšiltovky, ponožky, nákrčníky a další produkty. Spolupráce nadále pokračuje.

realizováno 2021

Herbarium

Herbářové kresby do bylinkové zahrady

realizováno 2016

Manuša of Cejl

Vznikla vizuální identita a také předměty k projektu Manuša of Cejl, který ukazuje, že lokalita, která je většinou v české společnosti vnímaná jako ponurá, špinavá a nebezpečná, je místo plné života a barev, zajímavých lidí s různými životními osudy a zkušenostmi.

realizováno 2020

Spolupráce s Markét je vždy skvělá. Ilustrace nám vyrábí třetím rokem a už nikdy jinak. Její styl je osobitý a originální a to je dobře; klientům se velmi líbí, přesto vše udělá podle naší představy. Komunikace na jedničku, vždy včasné dodání dle domluvy a věc vyšperkovává, dokud nejsme všichni na 100% spokojeni.

Spolupráce s Markét je vždy skvělá. Ilustrace nám vyrábí třetím…

Tereza Misařová, Yogaclub

Rád bych se podělil o zkušenosti se spoluprací s ilustrátorkou a grafickou designérkou Markét. Spolupráce s ní je naprosto fantastická, domluvili jsme se velmi rychle, bez zbytečného protahovaní. K zadané práci přistupovala pečlivě, trpělivě vyposlechla naše požadavky, snažila se být kreativní a nabízet nové nápady pro náš projekt. Domluvenou a zadanou práci dodala velmi rychle, podklady byly velmi dobře zpracované, ušetřilo nám to mnoho práce.
Vzhledem k tomu, že spolupracujeme s velkou spoustou umělců, dovolím si tvrdit, že spolupráce s paní Rokoskou je neobyčejně dobrá a je velké štěstí, že se nám ji pro nás podařilo „objevit“ a doufáme, že naše spolupráce budou dlouhodobé.

Rád bych se podělil o zkušenosti se spoluprací s ilustrátorkou a grafickou…

Martin Kvapil, Pohlednictví

Markét je umělec od přírody. Spolupráce s ní začala už před lety, od té doby každoročně chystá diplomy na soutěže pro děti. Připravuje nám i veškeré podklady na oslavy v rámci SDH (pozvánky, ocenění, návrh razítka apod.). Markét je originální a šikovná, zvládne navrhnout, nachystat, nakreslit cokoliv dle přání. Není to vždy lehká spolupráce (z naší strany) – často je potřeba měnit, upravovat, dolaďovat – ona si však s každým požadavkem skvěle poradí. Je spolehlivá. Její styl práce i její rukopis je prostě radost pohledět a vždy se těšíme na její výtvory.

Markét je umělec od přírody. Spolupráce s ní začala už před lety,…

Kateřina Tomášková, eValue

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno