zpět na výpis
zpět na výpis

FILMONDO s.r.o.

video marketing

Jsme specialisté na video marketing. Pomáháme klientům budovat silnou značku: natáčíme image filmy, explainer videa, reportáže, 2D i 3D animace, znělky, píšeme a fotíme.

+420 732 854 349
horny@filmondo.cz
www.filmondo.cz

IČ: 01959140

DIČ: CZ01959140

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Série hraných filmů pro aplikaci Záchranka

Série spotů ilustrujicí různé příhody, ve kterých může aplikace v telefonu pomoci - ve městě, v přírodě i na cestě v autě.

realizováno 2016

Produktová videa a 3D vizualizace pro Linet

Pro celosvětový launch nového produktu jsme připravili produktové video a 3D vizualizace pro tiskové materiály.

realizováno 2018

Image film pro největšího výrobce mikroskopů na světě Thermo Fisher Scientific

Podívali jsme se na mikroskopy pod drobnohledem našich kamer.

realizováno 2020

HR film - DPMB, Jezdíme pro vás

Dokument o řidičkách a řidičích Dopravního podniku města Brna, který si kladl za cíl ukázat divákovi různé aspekty této práce. Dokument vznikal observační formou.

realizováno 2015

Image film pro ITS

Image film pro společnost ITS - jedničku na povrchové úpravy a kompresory. Dvou a půl minutová exkurze po novém sídle.

realizováno 2020

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Animace služeb firmy

2D flat animace pro společnost KUBOUŠEK GROUP ilustruje divákovi vše, co firma svým klientům nabízí.

realizováno 2017

Reklamy IKO

Série animovaných reklam pro šindele IKO. Kombinace 2D a 3D grafiky

realizováno 2017

3D Vizualizace

Pro launch nového mikroskopu jsme připravili emotivní 3D vizualizaci ukazující přelomové designové kusy.

realizováno 2018

Explainer animace aplikace Záchranka

Vytvoření 3D animace modelové situace pro vysvětlení funkce aplikace Záchranka všem uživatelům.

realizováno 2016

Futbalito Vrsar

Krátká animace pro Světovou federaci malého fotbalu, která sloužila jako pozvánka na mistrovství Evropy v Chorvatském Vrsaru. Kombinace 3D a 2D grafiky.

realizováno 2015

Spolupráce s FILMONDEM byla velmi dobrá. Jedná se o komunikativní mladé lidi a je velmi příjemné zjistit, že mladí lidé mají takovýto potenciál. Svým přístupem a inovativním uchopením dokumentu o řidičích nám ukázali nový, další rozměr naší práce, za což jim děkujeme. Musím ocenit i jejich nápady a zaujetí, s jakým celé video vznikalo. S výsledkem jsem byl samozřejmě spokojen a v budoucnu se budu těšit na případnou další spolupráci. Musím se zmínit i o ceně, která byla velmi dobrá. Podobných agentur je mnoho, jsem rád, že jsme si vybrali právě FILMONDO.

Spolupráce s FILMONDEM byla velmi dobrá. Jedná se o komunikativní mladé…

Miloš Havránek, Dopravní podnik města Brna, generální ředitel

Společnost FILMONDO pro nás připravuje prezentační a hlavně výukové filmy o spolupráci letecké záchranné služby se složkami integrovaného záchranného systému a veřejností. Spolupráce je na velmi profesionální úrovni a realizace několika projektů proběhla k naší maximální spokojenosti. S finálním výsledkem všech filmů jsme maximálně spokojeni a na základě této zkušenosti doporučuji společnost FILMONDO všem případným zájemcům o spolupráci.

Společnost FILMONDO pro nás připravuje prezentační a hlavně výukové…

Martin Škvrně, ALFA-HELICOPTER, spol. s r.o., provozní ředitel / jednatel společnosti

S FILMONDEM jsme během několika posledních let natočili různá produktová videa, která jsme potřebovali pro popis naší technologické výroby pekařských a cukrářských výrobků. Na spolupráci s FILMONDEM oceňuji nejenom to, že výsledkem byla profesionální videa, která jsme mohli s radostí umístit na našem korporátním webu, ale zejména to, jak příjemnou a milou atmosféru vytvořili během natáčení. Naši technologové se tak naprosto uvolnili, byli přirození a myslím, že na těch videích to jde vidět. Proto můžu FILMONDO opravdu jenom doporučit.

S FILMONDEM jsme během několika posledních let natočili různá produktová…

Eva Nováková, IREKS ENZYMA s.r.o., vedoucí marketingu

FILMONDO pro nás připravilo nový prezentační film a musím říct, že jsme byli s přístupem a nasazením štábu maximálně spokojeni. Oceňuji zejména kreativitu, se kterou přistoupili k filmu o filmu, který vznikl jako takový bonus k hlavnímu, oficiálnímu filmu. Rád pracuji s profesionály, a proto se těším na další spolupráci s FILMONDEM.

FILMONDO pro nás připravilo nový prezentační film a musím říct,…

Pavel Tesař, E.ON Česká republika s.r.o., vedoucí Call Centra

Javorník letos slavil v Mahenově divadle 65. výročí vzniku. Chtěli jsme jubileum pojmout trochu netradičně a rozhodli jsme se pro videa, která pro nás připravilo FILMONDO. S výsledkem jsem velmi spokojen. Navíc natáčení bylo naprosto profesionální, FILMONDO dodrželo všechny termíny a požadovanou kvalitu. Moc se těším, co na to řeknou diváci.

Javorník letos slavil v Mahenově divadle 65. výročí vzniku. Chtěli…

Ivan Nedělka, Javorník, vedoucí souboru

S prací FILMONDA jsem velmi spokojená. FILMONDO pro nás natočilo úvodní video pro naši expozici Austerlitz – malé město velkých dějin a svou profesionalitu dokázalo i tak, že s námi - naprostými amatéry - uměli vytvořit něco, co opravdu stojí za to, a čím se ráda chlubím. Spolupráci určitě doporučuji.

S prací FILMONDA jsem velmi spokojená. FILMONDO pro nás natočilo úvodní…

Eva Oubělická, Zámek Slavkov - Austerlitz, ředitelka

S FILMONDEM jsem spolupracoval již na více projektech. Jeden byl pracovní pro Dopravní stavby Brno a jednalo se dokument rekonstrukce tramvajové trati ulice Milady Horákové. Film vzbudil velký ohlas i u laické veřejnosti. Byla použita řada nápadů a celkově vše probíhalo velmi příjemně. I s odstupem času se s kolegy na tyto filmy rád podívám. Jsem s prací FILMONDA velmi spokojen .

S FILMONDEM jsem spolupracoval již na více projektech. Jeden byl pracovní…

Vlastimil Chládek, ředitel a jednatel, Dopravní stavby Brno s.r.o

S kolegy z FILMONDA spolupracujeme již radu let. Natáčeli jsme výukové filmy pro naprosté laiky, školené záchranáře ale i vzdělávací filmy pro lékaře, kteří se pohybují přímo v terénu. Spolupráce je vždy skvělá a pokaždé oceňuji velmi přátelskou atmosféru. Spolupráci s FILMONDEM rozhodně doporučuji.

S kolegy z FILMONDA spolupracujeme již radu let. Natáčeli jsme výukové…

Jana Kubalová, náměstkyně, ZZS JmK

My jsme s FILMONDEM natočili film o tom, jak fungují mikroskopy a jak se vyvíjejí. Musím říct, že se nám to velice dobře vydařilo. Výsledek byl pro mě až překvapivý - jak hodně o lidech celý film vlastně je. Rozhodně společnost FILMONDO doporučuji a budu ji doporučovat i našim partnerům, protože práce s nimi byla profesionální a vedla k dobrému výsledku.

My jsme s FILMONDEM natočili film o tom, jak fungují mikroskopy a jak se vyvíjejí.…

Jiří Očadlík, generální ředitel, FEI Czech Republic s.r.o.

Spolupráce s FILMONDEM byla vždy velice korektní a na přátelské úrovni. Proto určitě FILMONDO doporučuji všem, kteří potřebují profesionální videa a fotky.

Spolupráce s FILMONDEM byla vždy velice korektní a na přátelské úrovni.…

Filip Maleňák, autor aplikace ZÁCHRANKA

S FILMONDem jsme měli příležitost vytvářet nové produktové video a můžeme říct, že jak spolupráci, tak výsledek hodnotíme jako výborné. Během vytváření videa nám všichni byli extrémně nápomocní a měli s námi obrovskou trpělivost, když jsme stále vymýšleli, co bychom chtěli do videa dostat. Zároveň nás po celou dobu vedli a pomáhali nám v případech, kdy jsme si nebyli jistí nebo kdy nebyla naše představa vhodná. Jsme moc rádi, že jsme se na FILMONDO obrátili a určitě můžeme jejich tým doporučit.

S FILMONDem jsme měli příležitost vytvářet nové produktové video…

Pavlína Vážanová PEKAT s.r.o.

Vaše kreativita a pracovitost byla dechberoucí. Moc dobře se mi s FILMONDEM spolupracovalo a velmi se těším na nové výzvy a další spolupráci. Salut!

Vaše kreativita a pracovitost byla dechberoucí. Moc dobře se mi s FILMONDEM…

Ivan Vystrčil BC LOGIA service, s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno