zpět na výpis
zpět na výpis

Neon Studio s.r.o.

Tvorba firemních identit a webových prezentací

Pomocí funkčního designu a srozumitelné webové prezentace pomáháme firmám / značkám / institucím zjednodušovat interní procesy a zákazníkům lépe pochopit produkty a služby klienta.

+420732659759
lucy@neonstudio.cz
neonstudio.cz/

IČ: 08258996

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Vizuální identita TIC Brno

Pro Brněnský TIC jsme dělali kompletní redesign vizuální identity organizace – manuál, aplikace loga, destinační tiskoviny, navigační a orientační systém, merkantilie, příprava šablon pro DTP, publikace, tvorba kampaní a další. Spolupracujeme dlouhodobě.

realizováno 2017–2020

Vizuální identita Brněnských Vánoc 2020

Pro Brněnský TIC jsme udělali podruhé vizuální identitu Brněnských Vánoc 2020. Identita zahrnuje plakáty, merkantilie, přípravu šablon pro sociální sítě, webové i tištěné bannery, reklamní merch, polepy atp.

realizováno 2020, 2021

Vizuální identita GYM&JOY

Pro Fitness studio GYM&JOY jsme udělali redesign firemní identity. Ten obsahuje šablony pro sociální sítě, šablony pro tiskové materiály, brožurky, merkantilie, orientační systém v budově a další. S GYM&JOY spolupracujeme dlouhodobě.

realizováno 2018–2020

Vizuální identita Kultura Brno

Pro Odbor Kultury MMB jsme navrhli novou vizuální identitu a návrh webu. Identita Kulturního Brna je založena na principech Brněnského vizuálního stylu – použití písma UNIVERS doplněné o roztažení celého loga i názvu BRNO vždy na formát výstupu. Každý projekt pod Kulturou má následně svoji barvu. Spolupráce byla velmi zábavná a těšíme se na další.

realizováno 2021

Dance Brno

Festival profesionálního Baletu

realizováno 2021

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Film Europe

Pro společnost Filmovou distribuční společnost Film Europe jsme jako další z projektů navrhli a zrealizovali webovou stránku a custom editační systém. Součástí spolupráce byl návrh webové stránky a CMS, prototypování, testování a realizace. Na celém projektu jsme spolupracovali s vedením a zaměstnanci firmy.

realizováno 2021

Edison FilmHub

Pro filmovou společnost Film Europe s.r.o. jsme dělali kompletní redesign webové stránky jednoho z jejich kin: Edison FilmHub. Součástí spolupráce na webu byl brand workshop, návrh webové stránky, prototypování, copywriting, testování a naprogramování hotového webu. S Film Europe pracujeme na dalších projektech.

realizováno 2019–2020

SÍTO POSTERS

S Michaelem jsme společně vytvořili E-shop a firemní identitu jeho nové značky, která prodává sítotiskové plakáty od českých autorů. Návrh E-shopu obsahoval: designový koncept webu, prototypování, copywriting, testování a naprogramování webu.

realizováno 2020

Festival Brno Design Days

Pro Social Reactor jsme dělali interaktivní web festivalu Brno Design Days 2018, 2019 a 2020. Součástí spolupráce byl vždy designový koncept webu, který byl rozveden do celé identity festivalu. Dále prototypování webu, copywriting, testování a programování.

realizováno 2018–2020

GYM&JOY

Pro Fitness studio GYM&JOY jsme navrhli a kompletně redesignovali web prezentující jejich služby. Spolupráce obsahovala návrh webové stránky, prototypování, copywriting, testování, a naprogramování webu. S GYM&JOY spolupracujeme dlouhodobě.

realizováno 2018-2020

NEONI nám pomohli vymyslet a správně odprezentovat na webu všechny naše aktivity, atraktivně a jednoduše.

NEONI nám pomohli vymyslet a správně odprezentovat na webu všechny…

Dominik Hronec, FILM EUROPE s.r.o.

Od začátku redesignu Univerzitního Kina Scala spolupracujeme se studiem NEON. Vážíme si několikaleté spolupráce a všech proměn vizuální identity Kina.

Od začátku redesignu Univerzitního Kina Scala spolupracujeme se studiem…

Eva Petláková, Univerzitní Kino Scala

Festival KOMA děláme společně už 5 let. Každý rok se identita proměňuje spolu s jeho tématem, zároveň udržuje kvalitní a rozpoznatelnou vizuální identitu festivalu.

Festival KOMA děláme společně už 5 let. Každý rok se identita proměňuje…

Katarína Kratochvílová, Festival KOMA

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno