zpět na výpis
zpět na výpis

Proficio Marketing s.r.o.

Strategická marketingová agentura

V PROFICIU se staráme o strategický rozvoj klientů v oblasti brandu a výkonu. Dokážeme pomoct se vším od BI, videokampaní a kreativy přes srovnávače zboží, PPC a RTB kampaně až po správu sociálních sítí, e-mailing nebo SEO. Na skvělých webech spolupracujeme se studiem PORTA, které od roku 2020 vlastníme. Zaměřujeme se na strategické řízení, precizní práci s daty a neustálé testování nejnovějších metod a nástrojů. Jsme certifikovaná Sklik agentura, patříme mezi klíčové agentury Googlu a certifikované specialisty na Zboží.cz a Heureku.

+420 731 133 337
info@proficio.cz
proficio.cz

IČ: 01749315

DIČ: CZ01749315

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Videoreklama pro HT dveře

S firmou HT dveře to táhneme už dlouho a rozhodli jsme se, že je čas kreativu okořenit. Připravili jsme propagační video, kterému jsme vdechli trochu nadsázky. Posloužilo jako reklama pro TV Seznam a v online kampani.

realizováno 2020

Doslova krásné reklamní video

Na ženy se kladou vysoké nároky. A tak jsme jim v podzimní kampani chtěli ukázat, že na všechno nemusí být samy. Video jsme zprodukovali od námětu přes produkci až po postprodukci.

realizováno 2020

Série produktových videí pro dlouholetého klienta

S firmou VELUX jsme se pustili do videa produktovějšího rázu a představili systém VELUX ACTIVE. Je to jedno z mnoha videí, které pro klienta postupně připravujeme.

realizováno 2019–2020

Videa k soutěži #stavtehlavou

Zadání znělo: Soutěž pro stavebníky. Nakonec jsme se postarali o tvorbu webu, sociální sítě, online kampaň, PR články, tiskové propagační materiály, e-mailing, pomoc s koordinací Roadshow a nechybělo samozřejmě ani video shrnující průběh soutěže.

realizováno 2019

Veselá videoreklama pro Pleas

Jak oslovit cílovou skupinu maminek? Tím, co mají nejraději – dětmi. Veselým videem jsme je přenesli do situace, kterou moc dobře znají, a vyzdvihli hlavní benefit produktů našeho klienta Pleas.

realizováno 2020

Marketingové strategie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Marketingové strategie

Marketingová strategie produktu Alveno podpořená novým webem

Pro IReSoft s.r.o. (produkt Alveno) jsme v úvodní fázi spolupráce vytvořili obsahovou strategii, která vznikla na základě workshopů s klientem a poznáním jeho cílové skupiny. Dále jsme zpracovali wireframy a provedli uživatelské testování. V současné době spravujeme PPC kampaně ve vyhledávání a obsahové síti, čemuž předcházelo nastavení analytiky.

realizováno 2017

Offline i online strategie pro zvýšení zájmu o bratislavské letiště

V této komplexní kampani jsme měli za cíl podpořit zájem obyvatel Moravy o největší slovenské letiště. Využili jsme propracovanou kombinaci online a offline médií, která zahrnovala internetovou reklamu, speciální microsite, PR články, venkovní propagaci na billboardech i tramvajích a další kanály. Výsledek? Rok 2018 se stal pro letiště rekordním.

realizováno 2018

Marketingová strategie a zajištění online marketingu pro Pneuboss.cz

Pro internetový obchod s pneumatikami jsme připravili kompletní marketingovou strategii. Detailně jsme rozpracovali strategii pro využití sociálních sítí, vypracovali SEO analýzu a na ni navazující strategii linkbuildingu. Nastavili a spustili PPC a bannerové kampaně. Pomohli jsme také s expanzí e-shopu na Slovensko.

realizováno 2014-2021

Strategický rozvoj marketingu pro Sportobchod.cz

Pro Sportobchod.cz jsme vytvořili kompletní marketingovou strategii. Společnosti připravujeme všechny typy PPC kampaní v Německu, Rakousku a na Slovensku. Zaměřili jsme se hlavně na vytvoření detailní struktury kampaní ve vyhledávání tak, abychom dosahovali nejvyššího hodnocení reklam.

realizováno 2014–2020

Vytvoření marketingové strategie pro NEWTON College

Soukromé vysoké škole NEWTON College jsme vypracovali marketingovou strategii. Pomáháme jí získat maximum z každého kanálu online marketingu. Od vyhledávání, kde se věnujeme on-page SEO faktorům, linkbuildingu a správě PPC kampaní po reklamní síť a Facebook, na kterých běží retargetingové a brandové kampaně.

realizováno 2014–2020

Online marketing

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Online marketing

Online marketing pro Y Soft

Pro globální firmu zabývající se správou tisku jsme zauditovali výkonnostní PPC kampaně v Google Ads. Nyní působíme jako strategický konzultant pro online marketing. Primárně se jedná PPC kampaně ve více než 20 zemích, kde Y Soft působí. Konzultujeme také SEO a poskytujeme doporučení ke kampaním na Facebooku, LinkedInu a videokampaním na YouTube.

realizováno 2016–2019

Růst klienta Top-obaly.cz ve dvouciferných hodnotách

Už 6 let se nám daří držet meziroční nárůst výkonu kampaní v desítkách procent. Úspěch na českém a slovenském trhu nám ale nestačil, a tak jsme se spolu s klientem rozhodli expandovat do Polska. Díky nativním inzerátům a prémiovým plochám v RTB Adform pracujeme na budování značky a image odborníka. Pomohli jsme rozjet i obsahový marketing.

realizováno 2014–2020

Expanze na zahraniční trhy pro Onlinekoupelny.cz a Sanitino

Pro klienta jsme připrav­ili kom­plexní marketingovou strate­gii na míru. Postavili jsme ji na pečlivě zvoleném mar­ketingovém mixu s cílem stát se strate­gick­ým part­nerem pro otázky růs­tu celého byznysu. A výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Aktuál­ní obrat e‑shopu se meziročně zvyšuje o desítky procent.

realizováno 2015–2020

Správa kampaní společnosti VELUX v ČR a SK

Pro značku VELUX jsme zajistili kompletní online marketing: reklamu ve vyhledávání (PPC), display reklamu, video propagaci, remarketing, kampaně na sociálních sítích, správu stránek na Facebooku.

realizováno 2016–2020

Správa kampaní pro Ytong v ČR a SK

Pro předního výrobce zdiva Ytong zajišťujeme kompletní online marketing v Česku a na Slovensku. Reklamu ve vyhledávání, display kampaně, remarketing, video propagaci, podporu při správě sociálních sítí i promování.

realizováno 2016–2021

Práce s texty

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Práce s texty

Textace webu Tantumnatura.cz

Připravovali jsme texty pro populárního výrobce pastilek proti bolesti v krku. Celý web jsme museli zároveň sladit s požadavky na informace dané zákonem o doplňcích stravy a léčivech. K webu byla přidružená také soutěž, jejíž průběh jsme zajišťovali po online a e-mailingové stránce.

realizováno 2017

Redesign a copywriting webu Prokonzulta.cz

Pro společnost Prokonzulta, která se zabývá elektronickými dražbami, jsme vytvořili návrh nového webu, připravili texty stěžejních stránek a návod pro tvorbu textů detailů dražeb. Navrhli jsme také obsahovou část webu, pro kterou budeme texty průběžně tvořit.

realizováno 2016

Kompletní web a e-shop včetně textace pro FABRISSIMO

Cílem nového webu je představit jedinečný a eco-friendly potisk látek. Pro FABRISSIMO jsme navrhli celý web, pomohli s textací, nastavením brandu i rozjetím sociálních sítí.

realizováno 2020

Soutěžní kampaň s chatbotem

COMFOR, online prodejce elektroniky a IT, bojuje nejen na trhu, ale také na sociálních sítích s tvrdou konkurencí. S chatbotem jsme mu pomohli získat nové fanoušky, přivést zákazníky na e‑shop a podpořit nákupy přes Facebook.

realizováno 2020

Textace webu pro službu Správný pes

Cílem nové služby Správný pes je pomoct lidem zvolit vhodné plemeno. A přesvědčivé texty jsou základ. iFauně jsme pomohli s textací, nastavením komunikace a obsahem na sociální sítě.

realizováno 2021

Spolupráce s PROFICIEM přinesla nové možnosti a zároveň komfort ve správě online kampaní. Oceňuji rychlost vyřízení požadavků, poskytnutí rad a velice vstřícný a profesionální přístup. Díky Proficiu úspěšně zvyšujeme návštěvnost a konverzní poměr e-shopu.

Spolupráce s PROFICIEM přinesla nové možnosti a zároveň komfort ve správě…

Jan Habrman, Klimatex

Za rozvoj vděčíme i profesionální spolupráci s PROFICIO, které se nám stará o kompletní online marketing. Během mého působení na pozici marketing managera na této VŠ jsem již vyzkoušel několik společností a PROFICIO je určitě tou nejlepší.

Za rozvoj vděčíme i profesionální spolupráci s PROFICIO, které se nám…

Michal Stružka, NEWTON College

PROFICIU jsme svěřili výkonnostní marketing našeho německého e-shopu a následně i toho slovenského. Spokojení jsme především s aktivním přístupem a snahou hledáním nových netradičních cest, jak zvýšit výkon kampaní a obchodní výsledky. Je fajn vidět, když se nad prací přemýšlí a zároveň baví.

PROFICIU jsme svěřili výkonnostní marketing našeho německého e-shopu…

Josef Mech, Sportobchod.cz

Velmi sympatický mladý kolektiv inteligentních a zároveň slušných lidí, kterým věřím a v lecčem jsou mi i příkladem, jak lze v dnešní době podnikat. Doposud provedené práce byly vždy odvedené v nejvyšší možné kvalitě, v dohodnutých termínech za dodržení příznivých cen.

Velmi sympatický mladý kolektiv inteligentních a zároveň slušných…

Petr Sedlák, Honda Autoelegance

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno