zpět na výpis
zpět na výpis

GARRY Production, s.r.o.

Fullservisová reklamní a marketingová agentura, šetříme Váš čas!

Brněnská RODINNÁ AGENTURA, JIŽ OD ROKU 1991…

Spojte svoje podnikání s agenturou GARRY, agenturou s rodinnou tradicí. Náš cíl je pomoci Vašemu podnikání a budování dlouhodobého vztahu. Klademe velký důraz na osobní přístup ke každému klientovi.

Díky širokému portfoliu našich aktivit, Vám stačí komunikovat pouze s naší agenturou, která obstará všechny potřebné kroky a propojení mezi jednotlivými kanály marketingového mixu a tím šetří Váš čas!

Navrhneme, vyrobíme a zajistíme všechny Vaše přání a požadavky v oblastech marketingu, reklamy, firemních i produktových prezentací, designu, grafiky, webů, obalů, médií, fotografie, uměleckých zastoupení, osobního image, kulturních produkcí, event a párty programů, kongresů, firemních prezentací, doprovodných zážitkových programů a veškerých s tímto souvisejících činností.

Mezi našimi uskutečněnými realizacemi a referencemi najdete jak práci pro živnostníky či soukromé osoby, malé a střední firmy, tak i nadnárodní korporace.

Vaše spokojenost je naším cílem!

+420 777 715 050
radis@garry.cz
www.garry.cz

IČ: 26907658

DIČ: CZ26907658

Design služeb

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Design služeb

Obal Delikatesse

Námi navržený design obalů produktové řady jogurtů Delikatesse od firmy Hollandia, se stal držitelem titulu obal roku v kategorii mlékárenských výrobků.

realizováno 2011

ENBRA

Spolupráce s firmou ENBRA - lídr v oboru voda a teplo. Postupem času jsme se stali významným partnerem, např. v tvorbě grafických návrhů, přípravě do tisku, vytvořením firemních portrétních fotografií, reportážních fotografií z firemních akcí až po výslednou realizaci nejrůznějších tiskovin, polepů vozů, reklamních předmětů a textilu a dalších.

realizováno 2016 - současnost

Polep přívěsů na převoz koní

Jedna z novějších spoluprací - návrhy i realizace designových polepů na míru pro přepravní vozíky koní německého výrobce.

realizováno 2020

Vizuální styl Penzionu Zaječský šenk

Pro nový penzion ve vinařské obci Zaječí jsme připravili nový vizuální styl. Začali jsme tvorbou fotografií v samotném penzionu a vinném sklípku. Ty jsme použili při tvorbě webových stránek, vizitek, profilů na sociálních sítích a také propagačních kampaních. Spolupráci jsme dále doplnili o tvorbu a tvorbu a realizaci vinařských etiket.

realizováno 2019

Tvář české kampaně - Marek Vašut

Pro italského výrobce prémiových dveří Ferrero Legno, jsme navrhli, domluvili, nafotili a zrealizovali kampaň pro český a slovenský trh s ambassadorem Markem Vašutem. Nosným prvkem kampaně se staly námi pořízené portréty, které se použily následně na billboardech, letáčcích, výstavním stánku, atd.

realizováno 2011

Fotografie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Fotografie

Produktový katalog Lexus RX450h

Vedle kompletního předvedení nových modelů při uvedení značky na československý trh počátkem milénia byl jedním z projektů dlouholeté spolupráce i tvorba produktového katalogu automobilu Lexus, model RX450h.

realizováno 2011

Krysař a jeho krysy

Fotografie kostýmů oděvní návrhářky Veroniky Soukopové

realizováno 2015

Karel Abraham

Dlouholetá fotografická spolupráce s motocyklovým závodníkem Karlem Abrahámem, od jeho počátků v českém Mistráku, až po jeho několikaleté působení v královské celosvětové MotoGP.

realizováno 2004 - 2019

Pán Prstenů

Set plakátů fantasy bitvy pro mládež, pořádanou pod záštitou neziskovky Moravian Larp.

realizováno 2015

Modelingová fotografie

Výběr z modelingové fotografie.

realizováno 2004 - součastnost

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Logo Pizza RIO

Vytvořili jsme několik různých návrhů inspirovaných papouškem z filmu RIO. V rámci další spolupráce jsme vytvořili branding výlohy pizzerie, kde byl zachován tropický motiv papouškem z loga.

realizováno 2019

Rosakvět

Pro nové vinařství a penzion jsme navrhli logo, navozující pocit prémiových produktů a služeb. Kromě toho zde byl kladen důraz na možnost barevných variant, pro jednotlivé druhy vína (bílé, červené, růžové) a také varianta pro penzion.

realizováno 2019

Rockino

Vytvořili jsme sadu online bannerů pro českého výrobce dětského oblečení Rockino. Základem sady jsou bannery pro všechny čtyři roční období, doplněné o bannery pro limitované propagační akce na e-shopu.

realizováno 2019

Logo Finance s elegancí

Vytvořili jsme logo pro nový projekt finance s elegancí.

realizováno 2022

Logo BK Instal

V lednu jsme vytvořili kompletní grafický vizuál klienta BK Instal, který se zabývá fotovoltaickými a tepelnými systémy. Prvním krokem bylo vytvoření loga, evokující oba hlavní směry klientova podnikání. Další v pořadí byli např. letáky a inzerce anebo webové stránky.

realizováno 2022

Marketingové strategie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Marketingové strategie

Hollandia

Více než 20-ti letá spolupráce s mlékárnou Hollandia. Návrh a zajištění tvorby grafiky obalů, tiskový dohled, web, produktové fotky, mléčného baru Hollgurt, organizace eventů, realizace limitovaných kampaní s VIP osobnostmi, např. Vánoční edice s Bárou Špotákovou. Idea a provoz věrnostního Hollandiaclubu, včetně katalogu vlastního merchandisingu,..

realizováno 1995 - 2016

Panský pivovar Sokolnice

Kompletní marketingové a propagační materiály pro nově zrekonstruovaný Panský pivovar Sokolnice. Součástí spolupráce bylo například navrhnutí loga, grafika i realizace etiket jednotlivých druhů piv, webové stránky,…

realizováno 2017 - součastnost

VH Konstrukce

Tvorba vizuálního stylu pro developerskou firmu VH Konstrukce. Od největšího projektu – tvorba webových stránek s rezervačním systémem jednotlivých nemovitostí, které firma nabízí, přes tvorbu loga, propagačních tiskovin, polepy autoparku až např. po pravidelně se opakující tvorbu přání k Vánocům a nového roku.

realizováno 2017 - současnost

Cardion AB Motoracing

Spolupráce s MotoGP týmem od jeho počátků v mistrovství České republiky. Několik let jsme navrhovali a realizovali design motorky, kombinéz, týmového oblečení, polep kamionů se zázemím a v neposlední řadě merchandisingu pro fanoušky.

realizováno 2004 - 2015

Grid Hotel

Logo, vizuální styl a propagační materiály (např. web, jídelní lístek, šablonu na prezentace, vstupní karty do pokojů,...) Grid hotelu, ležícím na brněnském Automotodromu. Pro hotel jsme vytvořili novou značku a navazující vizuální styl společnosti, který vychází ze závodního prostředí – spojovacím prvkem se stal motiv šachovnicové vlajky.

realizováno 2017 - současnost

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

IN Flamenus

Již v pořadí třetí design webu, který jsme realizovali pro uměleckou dvojici fakírů, tanečníků, herců IN Flamenus. Velmi si vážíme tohoto dlouhodobého vztahu, který se z pracovního stal v průběhu let více než přátelský.

realizováno 2018

BOZP Brno + Online BOZP

V roce 2021 jsme redesignovali web pro našeho dlouholetého klienta BOZP Brno. S výsledkem jsme spokojení jak my sami, tak i klient, který se rovnou rozhodl u nás realizovat druhý web onlinebozp.cz s nejrůznějšími online kurzy v oblasti bozp, požární ochrany, školení řidičů a dalších.

realizováno 2021 - 2022

Očkovací centrum Bohéma

Podané ruce zřídily očkovací centrum, kromě spolupráce s vybavením a značením centra, jsme vytvořili rozcestník www.ocbohema.cz, odkazující na další dva naše weby: www.ockujemecr.cz pro zájemce o očkování a www.covidtestbrno.cz pro uchazeče o testování. V letošním roce přibyl web Klinika, který sdružuje ordinace provozované Podanými rukami.

realizováno 2021 - součastnost

Varga

Vytvoření webu www.varga-eshop.cz, abychom umožnili prodej B2C prémiových káv, čajů, čokolád, atd., které byli původně určené pouze pro kavárny. Další web pro klienta je www.zmrzlikznojmo.cz, zaměřený na mražené produkty. Také jsme převzali správu a provedli redesign webu www.montecelio-varga.cz, který cílí na B2B prezentaci značky Montecelio.

realizováno 2020

Řeznictví Kratinovi

Mezi naše klienty patří i další rodinná firma - řeznictví rodiny Kratinových. Jsme rádi, že se na nás obrátili s komplexním řešením jejich grafických a marketingových potřeb. Začali jsme vytvořením loga, etiket a vrcholem bylo vytvoření one page webu, který krásně spojuje představení klienta i jeho nabídku.

realizováno 2022

S firmou Garry Production s.r.o. spolupracuji přes 3 roky a největším bonusem je pro mne to, že se mi o marketing starají profesionálové a já mám volný čas věnovat se věcem, kterým rozumím a které mě baví. Čas je pro mne nejvíce nedostatkový a tudíž jsem ráda, že ho nemusím trávit nad činností, které nerozumím. Tímto velice děkuji a pokud zvažujete spolupráci s jejich firmou, tak za mne skvělá volba.

S firmou Garry Production s.r.o. spolupracuji přes 3 roky a největším…

Hana Chutná, Marketingová manažerka, ENBRA a.s.

Garry je pro naši agenturu spolehlivý partner ve všech otázkách marketingu. Oceňuji jak flexibilní a proklientský přístup, tak vysokou odbornost.

Garry je pro naši agenturu spolehlivý partner ve všech otázkách marketingu.…

Ria Peška, majitelka, Mimo-limit catering s.r.o.

S rodinným týmem ze společnosti Garry spolupracujeme už několik let. Nejvíce oceňuji jejich flexibilitu a skvělou komunikaci.

S rodinným týmem ze společnosti Garry spolupracujeme už několik let.…

Kateřina Sofková, Office Manager, VH Konstrukce, s.r.o.

Výborná spolupráce, kvalitní služby. Správní lidé na správném místě. Velká spokojenost.

Výborná spolupráce, kvalitní služby. Správní lidé na správném…

Leoš Roháček, obchodní ředitel, Hollandia, a.s.

Spokojenost a doporučuji, poradí, dobrá komunikace a ochota. Na čem se domluvíme to dodrží. Cena OK, poměr cena-výkon 100%. Za nás určitě spokojenost.

Spokojenost a doporučuji, poradí, dobrá komunikace a ochota. Na čem…

Lukáš Roupec, majitel, Panský pivovar Sokolnice, s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno