zpět na výpis
zpět na výpis

Jiří Fiala

Střihač, animátor, vymýšleč

Klientům dodávám kompletní video. Podílím se na konceptu, produkci i postprodukci, ale nejsem expert na všechno. Když je to potřeba, na projektech spolupracuji s dalšími kvalitními lidmi. V rámci projektu Kreativní vouchery už mám za sebou řadu dokončených spoluprací.

+420 608 744 426
jfiala@gmail.com
www.jirifiala.cz

IČ: 88629236

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Esmerity explainer

Video vysvětlující finanční produkt. Unikátní výzvou bylo přijít s vizuálními metaforami pro abstraktní ekonomické pojmy. Video je celé mým dílem od textu v angličtině přes scénář, grafiku, animaci a střih až po ozvučení.

realizováno 2014

Miluji tě, mé VUT

V mé zkušenosti první zakázka, kdy se na první odevzdané verzi neměnilo vůbec nic. Základem je skvělá hudba a text Lukáše Janoty, který jsme obalili více či méně zábavnými črty ze života véúťáka, jak si jej lidé obvykle představují. Působil jsem v roli producenta, spoluautora scénáře, střihače a "postproducenta".

realizováno 2013

Představovací video Enantis

Video s kombinací natáčených záběrů a animace představující vzkvétající brněnský biotechnologický startup Enantis. Ilustrace rozpadajících se proteinů byla skvělá příležitost pro 3D simulace. Až na kameru kompletně moje práce včetně textu v angličtině.

realizováno 2019

DESO - Explainery

V rámci kreativních voucherů za rok 2016 jsem ve spolupráci s kllientem vytvořil trojici videí představujících systém pro správu a výrobu barev a příslušenství.

realizováno 2016

Úspěšní - explainer

Vytvoření explainer videa pro HR firmu Úspěšní, která se specializuje na IT a nábor pomocí AI. Bylo třeba přijít se způsoby, jak vizuálně přiblížit výhody HR podpořeného moderními technologiemi. Video jsem napsal (včetně verze v angličtině), zanimoval, sestříhal.

realizováno 2021

Na práci Jiřího Fialy oceňuji především vždy kreativní přístup, který dokáže posunout výslednou práci nad mé očekávání, velkým plusem je také velká flexibilita a samostatnost včetně včasného dodání slíbených prací.

Na práci Jiřího Fialy oceňuji především vždy kreativní přístup,…

Michal Prouza, ZONER

Jiří is a great professional who is able to respect the formal assignment, but also add his own creative perspective. Working with him is always very nice, but what's most important is the quality of the output, you can always rely on.

Jiří is a great professional who is able to respect the formal assignment,…

Hana Lísalová - FTM Communications, s.r.o.

S Jiřím jsme byli nad míru spokojeni. Vše proběhlo bleskově a bez problémů a s tím, že Jiří zpracoval informace k videu samostatně a kreativně zejména ze zaslaných propagačních materiálů a našich webových stránek. Natáčení ve firmě také proběhlo hladce a během jednoho dne. Kvalita videa je opravdu vysoká a byli jsme velmi příjemně překvapení tak profesionálním výsledkem. Jsme rádi za možnost spolupráce a určitě bychom služby Jiřího Fialy využili bez váhání znovu.

S Jiřím jsme byli nad míru spokojeni. Vše proběhlo bleskově a bez problémů…

Alžběta Cardová (Enantis)

Velice dobrá spolupráce. Skvělý výsledek v podobě videa, který ocenili i marketingoví experti společnosti Intel. Taky je nutno zmínit značně široký technický přehled v IT. Doporučujeme.

Velice dobrá spolupráce. Skvělý výsledek v podobě videa, který ocenili…

Antonín Reňák (NetCope)

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno