zpět na výpis
zpět na výpis

Able.cz

Jsme Able. Kreativní webdesignérské a developerské studio. Naším úkolem je pochopit váš cíl a graficky a digitálně ztvárnit smysl podnikání. Nevěříme v průměrnou práci. Máme rádi kávu. Nepanikaříme. Plníme sliby.

Corporate identity, product design, photo & video, 3D model animations, webdesign, software & mobile apps

+420 776 222 200
melicharek@able.cz
www.able.cz

IČ: 24278815 plátce DPH

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Drfg

Kvalitní fotografie a korporátní video tvoří základ pro úspěšnou komunikaci. Produkt ukázaný v dobrém světle má na klienta obrovský vliv. Pomocí nejmodernější technologie tvoříme čistý a profesionální vizuální zážitek.

realizováno 2016

Brno se zajímá, Brno třídí

Projekt, při kterém jsme pomocí fotografie, videa a postprodukce s velikou radostí dokázali přidat umělecký a mladistvý nádech identitě firmy, která se zabývá obecně nesympatickým tématem.

realizováno 2017

Kitelement

Odvážná a mladistvá značka pro náročnou cílovou skupinu si žádá pouze prvotřídní vizuály, které komunikují atmosféru i kvalitu.

realizováno 2016

MERCI

Firemní video, které jsme pro tuto firmu tvořili, svou profesionalitou vypovídá o tradici, síle a velikosti značky. Tvoříme videa vhodná a oblíbená v mnoha průmyslových odvětvích.

realizováno 2017

Mindee

Produktové animované video – srozumitelný průvodce funkcemi aplikace během 2 minut čistě a zábavně.

realizováno 2017

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Brno se zajímá, Brno třídí

Online a offline identita a tisková data. Enviromentální témata se stávají prioritou a nakládání s odpady mezi ně bezesporu patří. Pomáháme vytvářet přívětivý obraz v očích místních obyvatel.

realizováno 2017

Levit pen

Netradiční futuristický produkt, specifická cílová skupina. Sebevědomý, minimalistický a čistý design je způsob, jak výrobek tohoto druhu zaujme náročnou klientelu.

realizováno 2017

Kitelement

Výrazná, živá a nekompromisní identita v souladu s barvitým a svérázným životem cílové skupiny – kiteboardistů.

realizováno 2017

Sako

Brněnská společnost SAKO Brno a.s. nás požádala o vytvoření katalogu služeb a aktivit. Cílem je přiblížit klientům i občanům města problematiku nakládání s odpady přijatelným a srozumitelným způsobem.

realizováno 2016

Mindee

Představte si aplikaci, která vám pomáhá organizovat čas a vydělávat peníze. Sem se budete často vracet. A takhle by podle nás mělo toto příjemné rozhraní vypadat. Námi vyvinutý software i grafické zpracování.

realizováno 2017

Informační a komunikační technologie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Informační a komunikační technologie

Pernamenta

Náš vlastní informační systém pro finanční a makléřské společnosti s Brooker pool strukturou.

realizováno 2017

DataLife

Vyvinuli jsme informační systém pro MLM finanční společnosti jako je Datalife.

realizováno 2015

It’s my life!

Prezentační web pro našeho klienta z Brna, propojený s e-shopovým systémem. Veškeré e-shopy Able. jsou stavěny na našem vlastním e-shopovém systému Able.eis, který umožní vybudovat online obchod přesně na míru potřebám daného klienta a jeho odvětví.

realizováno 2017

Mindee

Několikaleté zkušenosti s vývojem informačních systémů pro finanční společnosti přenášíme do našeho nového projektu Mindee – aplikace pro makléře nové generace.

realizováno 2017

MERCI

Interaktivní e-shop pro klienta s obsáhlou nabídkou produktů. Přehledný rozchodník umožní snadnou orientaci i nákup. Veškeré e-shopy Able. jsou stavěny na našem vlastním e-shopovém systému Able.eis, který umožní vybudovat online obchod přesně na míru potřebám daného klienta a jeho odvětví.

realizováno 2016

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Tim Davis

Web 3. generace / Microsite / Online marketing v USA / Postprodukce - Tim Davis patří mezi hvězdy hollywoodské hudební scény. Portfolio kalifornského producenta, zpěváka a dirigenta se pyšní jmény jako Lady Gaga, Disneyland, Glee a desítkami dalších. Vytvořili jsme identitu odrážející Timovu barvitou osobnost a bohatou kariéru.

realizováno 2017

Wolfgang

Web / E-shop / Postprodukce / Produktové fotografie / Tiskoviny - Sofistikovaná unisex móda. Jednoduchost. Čistota. Lokální výroba. Silná identita a přímočará image se odráží v každém modelu. My jsme ji chtěli přenést i do online prezentace.

realizováno 2016

Levit Pen

Brand / Online prezentace / E-shop - Úzká cílová skupina, netradiční produkt. Vytvořili jsme sebevědomý a nekompromisní brand a webovou prezentaci s kýženým wow efektem. Zpracování webové stránky odráží hravost a smysl pro detail, které jsou vlastní i produktu, který prodává.

realizováno 2017

It’s my life!

Prezentační web / Copywriting - Známá a oblíbená značka programu na hubnutí, který užívají tisíce lidí. Naším cílem bylo usnadnit zákazníkovi orientaci na webové stránce a podpořit přátelskou image značky skrze text i obraz.

realizováno 2017

MERCI

Web / Design / Video / Foto - Společnost MERCI, s.r.o., působící na trhu od roku 1992, je českým výrobcem laboratorního nábytku a digestoří. Vytvořili jsme čistou identitu v souladu s nároky v tomto oboru. Prezentace webu je navržena s ohledem na uživatele. Web přehledně prezentuje složitý produkt a přesvědčivě dokladuje smysl pro detail.

realizováno 2016

I have been working with Able. for years, they have always been taking care of my online presentation with care and genuine interest. Their websites have the power to impress international audience and that is what I am looking for. I really enjoy working with them.

I have been working with Able. for years, they have always been taking…

Tim Davis, hudební producent, Hollywood

Kluci a holky v Able. studiu mají skvělé nápady a nabízí nový pohled na věc a na webdesign jako takový. Od první chvíle mě a můj tým spolupráce s nimi hrozně bavila!

Kluci a holky v Able. studiu mají skvělé nápady a nabízí nový pohled…

Karel Wawreczka, Levit pen

Od začátku si spolupráce s týmem Able.cz velmi vážím. Vytváříme společně mobilní aplikaci a jejich styl práce a odbornost v oblasti fin tech jsou pro nás klíčové.

Od začátku si spolupráce s týmem Able.cz velmi vážím. Vytváříme…

Martin Mašek, MAHOON finance s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno