zpět na výpis
zpět na výpis

Adam Kotisa

Produkce reklamního videa

Zabývám se kompletní realizací videa pro účely propagace na webu či v TV, či pro účely obsahu na sociálních sítích. Pro klienta zajistím kompletní servis od počáteční tvorby konceptu a scénáře, až po samotnou produkci - organizaci teamu, natáčení a postprodukci.

+420739707653
akotisa@live.com
www.adamkotisa.cz

IČ: 06474403

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Vrať jim jiskru - brand video

Realizace brandového videa pro společnost Business Factory, která mě oslovila s myšlenkou Vánočního spotu pro sociální sítě. Klient přišel se základním nápadem, který jsme pak společně rozpracovali do celkového konceptu. Po odsouhlasení návrhu jsme se s produkčním týmem pustili do realizace a pro chystanou kampaň připravili hotové video, v termínu

realizováno 2019

Lihovárek - produktové video

Realizace produktového videa ve spolupráci s agenturou Business Factory, pro klienta Lihovárek. Cílem bylo vytvořit vizuálně zajímavé, produktové video do reklam na soc. sítě. Na realizaci jsme měli vzhledem k připravovaným kampaním pouze týden.

realizováno 2020

Cara plasma - promo video

Tvorba jednoduchého promo videa pobočky pro odběr krevní plazmy. Cílem bylo zakomponovat do videa jak průběh odběru, tak prohlídku odběrového místa, při které chtěl klient zdůraznit příjemnou atmosféru.

realizováno 2019

Hyundai Brno - promo video

Realizace automotive promo videa pro účely propagace na soc. sítích. Úkolem našeho teamu bylo vymyslet a realizovat jednoduchý koncept bez příběhu, ve kterém budou dynamicky vyobrazeny nové vozy z nabídky Hyundai.

realizováno 2021

Vitom reality - chata Jeseníky

Realizace videoprohlídky chaty, za účelem urychlení prodeje.

realizováno 2018

S Adamem jsem spolupracoval na nejrůznějších projektech v několika firmách. Jeho ochota se přizpůsobit jak dané skupině, která na natáčení pracovala, tak samotnému požadavku na výsledek byla vždy obdivuhodná. Výsledný materiál byl vždy bezproblémový a odevzdán v čase, na kterém jsme se domluvili. Adam patří mezi ten typ parťáků, který neodloží foťák ve 4 hodiny protože má padla. Točení ho opravdu baví a na spolupráci a výsledku to jde vidět!

S Adamem jsem spolupracoval na nejrůznějších projektech v několika…

Vít Olšák, Four bros s.r.o.

S Adamem jsme se seznámili při natáčení našeho firemního videa pro kurzy první pomoci. Nadchlo nás natolik, že jsme ho následně požádali, aby nám natočil i svatební video. A to jsme původně video ze svatby ani neplánovali. Ukázalo se, že to bylo výborné rozhodnutí a všem bych svatební video rozhodně doporučil. Nakonec musím velmi ocenit to, že Adam perfektní drží slíbené termíny, jak ve firemních videích, tak u našeho svatebního.

S Adamem jsme se seznámili při natáčení našeho firemního videa pro kurzy…

MUDr. Jan Richter, První pomoc s.r.o.

S Adamem spolupracuji na různých projektech necelý rok. Jeho profesionální přístup, schopnost perfektně zpracovat konkrétní zadání, kreativita a v neposlední řadě také vlastní proaktivita a snaha přinášet nové nápady vždy zaručuje velkou spokojenost mých klientů a zároveň jeho práce generuje i potřebné výsledky v online kampaních.

S Adamem spolupracuji na různých projektech necelý rok. Jeho profesionální…

Marek Sedláček, PPC specialista v Auto Balvin s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno