zpět na výpis
zpět na výpis

Architekti Brno s.r.o.

Architektonické a projekční služby

Klientům pomáháme se vším, co souvisí s architekturou a projekcí. Nezáleží jestli se jedná o interiér, exteriér, urbanismus nebo drobnou architekturu. Naše práce často začíná koncepčním návrhem, pokračuje architektonickou studií, projektem pro stavební povolení, realizačním projektem a končí pomocí při realizací záměru.

+420775918736
jurakova@tjarchitekti.cz
www.tjarchitekti.cz

IČ: 29188041

DIČ: CZ29188041

Architektura / interiérový design / design nábytku

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Architektura / interiérový design / design nábytku

SEVERNÍ KŘÍDLO KLÁŠTERA SV. ALŽBĚTY

V roku 2016 vznikla architektonická studie na severní křídlo kláštera sv. Alžběty, které se nachází na pravém břehu řeky Svratky, na ulici Kamenné. V současnosti je velká část historické budovy využívána jako hospic, ostatní prostory slouží řádovým sestrám a knihovně Biskupství brněnského. Momentálně se vybírá dodavatel stavby.

realizováno 2016

INTERIÉR PRODEJNY NORD BLANC

Pro klienta jsme vytvořili redesign podnikové prodejny. Tato prodejna byl pilotní projekt, podle kterého se budou redesignovat další prodejny v ČR a SR. Stejně jako má značka Nord Blanc blízko k přírodě outdoorovým oblečením, návrh pracuje s dubovým dekorem dřeva, materiálem odkazujícím se na přírodu.

realizováno 2018

REVITALIZACE PRVOREPUBLIKOVÉHO DOMU

Záměrem rekonstrukce je vybudování menšího bytového domu s komfortními dvoupokojovými byty, určenými k pronájmu.

realizováno 2018

INTERIÉR JÍDELNY SKLIZENO FOOD LOVERS

Původně dvoupatrový prostor využívaný jako showroom automobilky Nisan, bylo díky novým provozním požadavkům třeba doplnit o stavebně oddělenou velkokapacitní kuchyň se zázemím a odbytovými restauračními plochami. Restaurace si zakládá na jídlech z kvalitních surovin podpořené prostředím s netradičním vzhledem.

realizováno 2015

DVĚ KOUPELNY

Není malých zakázek. Od počátečního návrhu až po realizaci do posledního detailu. Designově i funkčně zastaralé koupelny v rodinném domě na okraji Brna byly nahrazeny příjemně minimalistickými, s důrazem na kvalitní materiály a výrobky, funkčnost a nadčasovost.

realizováno 2018

S Ing.arch. Tomášem Jurákem jsme již spolupracovali na několika projektech a vždy s profesionálním přístupem a velkou dávkou lidskosti. Oceňuji hlavně dobrou komunikaci, technickou zručnost, kreativitu a invenci, příjemné vystupování a schopnost dostát slíbenému. Mohu jenom doporučit.

S Ing.arch. Tomášem Jurákem jsme již spolupracovali na několika projektech…

Ing. Pavel Jordan - Lesy města Brna

Postavit a modernizovat Hospic je nelehký úkol s ohledem na různost potřeb našich pacientů, rodin a pečujících osob. TJ architekti nám již více než dva roky pomáhají realizovat a upřesňovat vize moderního Hospice v prostorách barokního kláštera. Velmi si spolupráce vážíme.

Postavit a modernizovat Hospic je nelehký úkol s ohledem na různost…

Mgr. Karel Kosina - ředitel Hospicu sv. Alžběty o.p.s.

S panem Jurákem jsme se pustili do rekonstrukce našeho obecního úřadu v Braníškově. Jednu etapu jsme již zdárně zrealizovali a nyní se pouštíme do druhé etapy. Oceňujeme, že i k menší zakázce přistupuje s velkým odhodláním, značnou dávkou nápadů a profesionality. Spolupráce s panem architektem nás baví.

S panem Jurákem jsme se pustili do rekonstrukce našeho obecního úřadu…

Zdeněk Šotola - starosta obce Braníškov

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno