zpět na výpis
zpět na výpis

BcA. Tereza Nesládková

kreativní přístup, výtvarné řešení, vkus, znalost trendů

Zaměřuji se především na kombinaci grafického designu a ilustrace. Není mi cizí žádný výtvarný přístup, ale vždy dbám na to, aby zvolený koncept rezonoval a korespondoval se zadáním a přáním klienta. Každá zakázka je pro mne jedinečná, důležitá a přistupuji k ní zodpovědně.
Vytvořím vizuální identitu vašeho nápadu/podniku.
Ilustrací vysvětlím to, co je potřeba jasně a zajímavě komunikovat.
Nasadím svojí kreativitu tam, kde je potřeba se odlišit a zaujmout.
Vytvořím tiskoviny, plakáty, letáky, bannery.
Navrhnu obalový design.
Vymyslím videospot, seženu tým profesionálů, který zajistí realizaci a následně vše sestříhám.
Pomůžu a poradím tam, kde je potřeba výtvarné oko.

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

logo pro rumový bar

Logo jsem navrhla tak, aby vypovídalo o moderním duchu podniku s širokou nabídkou rumů a zároveň komunikovalo specifickou atmosféru baru určeného pro specifické návštěvníky. Při navrhování jakéhokoliv designu předkládám vždy v prvotní fázi více rozpracovaných variant, abychom společně s klientem našly ideální řešení.

realizováno 2018

logo a ilustrace pro kavárnu

Cílem spolupráce bylo nejenom vytvořit logo, ale celkový vizuální styl kavárny, viditelný již z ulice. Vytvořila jsem sérii černobílých ilustrací, které se nějakým způsobem vztahují k městu Most nebo názvu kavárny The Most Café. Samotný název je slovní hříčkou a tak i ilustrace jsou hravé a neformální.

realizováno 2017

brožura pro expozici polygrafie Národního technického muzea

Brožura hravou formou přibližuje některé z vynálezů Johannese Gutenberga a princip fungování tisku z výšky.

realizováno 2011

logo pro pivotéku

Pro pražský Ale bar! nabízející klenoty malých nezávislých pivovarů jsem vytvořila logo a ilustrace ke speciální příležitosti.

realizováno 2016

grafické práce pro obchod s čokoládou

Pro kamenný obchod firmy Prague Chocolate jsem vytvořila sérii tiskovin - cenovky, popisky produktů, nabídku kávy atp. Celý koncept designu vycházel ze tvarosloví původního secesního nábytku v obchodě. Také jsem navrhla etiketu na kávu a popisky příchutí zmrzlin, které byly součástí sortimentu.

realizováno 2016

Výtvarná umění

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Výtvarná umění

logo a ilustrace pro kavárnu

Cílem spolupráce bylo nejenom vytvořit logo, ale celkový vizuální styl kavárny, viditelný již z ulice. Vytvořila jsem sérii černobílých ilustrací, které se nějakým způsobem vztahují k městu Most nebo názvu kavárny The Most Café. Samotný název je slovní hříčkou a tak i ilustrace jsou hravé a neformální.

realizováno 2017

Ilustrace k animovanému videoklipu

Pro brněnského písničkáře Dana Vertíga jsem vytvořila animovaný videoklip formou stop motion k písni Pojď, vylezem na střechu.

realizováno 2017

Ilustrované plakáty

Pro divadelní sezónu 2016/2017 jsem vytvořila limitovanou edici ilustrovaných plakátů k chystaným premiérám.

realizováno 2016

soutěžní plakáty

Ráda sleduji přehlídky ilustrace a grafického designu. Několikrát jsem se zúčastnila kreativních soutěží a předkládám zde dva plakáty oceněné odbornou porotou. Prvním je plakát, který vyhrál první místo v rámci soutěže, jejímž vyhlašovatelem bylo Muzeum Karla Zemana. Druhým je filmový plakát, který byl vystaven v kině Světozor.

realizováno 2016, 2015

ilustrace - Evropské město sportu 2015

Vytvořila jsem sérii čtyř ilustrací, které posloužily jako velkoformátové potisky stánků s občerstvením na hlavní mostecké třídě. Vzhledem k tomu, že ilustrace měly především poukázat na fakt, že se město Most stalo Evropským městem sportu 2015, znázorňovala jsem různé sportovní aktivity.

realizováno 2015

Na Terezu jsme se obrátili na základě její předešlé práce pro podobný typ podniku, která se nám zdála velmi zdařilá. Naše očekávání dokázala mladá grafička zcela naplnit. I do budoucna s ní plánujeme spolupracovat a můžeme jedině doporučit i ostatním, kteří hledají někoho s čerstvým pohledem a nadšením.

Na Terezu jsme se obrátili na základě její předešlé práce pro podobný…

Karel Fiala, majitel baru Capone

Na spolupráci se slečnou Nesládkovou si ceníme hlavně hodně kreativního a komplexního přístupu. Pomohla vytvořit "tvář" naší kavárny a odlišit nás od konkurence. Je originální a spolehlivá.

Na spolupráci se slečnou Nesládkovou si ceníme hlavně hodně kreativního…

Klára Smrčková, The Most Café

Spolupráce s Terezou probíhala zcela hladce. Za relativně krátkou dobu vytvořila několik návrhů, ze kterých bylo těžké vybrat jen jeden nejlepší. Okamžitě pochopila naší představu a dokázala jí dát tvar. Naši návštěvníci logo podniku často chválí.

Spolupráce s Terezou probíhala zcela hladce. Za relativně krátkou dobu…

Erik Dohnálek, spolumajitel Ale! baru

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno