zpět na výpis
zpět na výpis

BlackFields s.r.o.

Provázíme naše zákazníky od návrhu loga, přes strategie, weby a e-shopy, po co nejlepší způsoby získávání zákazníka.

Naši zákazníci se o nás mohou opřít už od založení firmy, výběru jména, domény, návrhu loga... Následně jim vytvoříme web, nebo e-shop, a pomůžeme se strategiemi vedoucími k získávání a udržení zákazníků. Nakonec dodáme přesně ty formy propagace, které jsou pro zákazníka nejvýhodnější. Máme velmi silný online marketing, ale zajišťujeme i outdoorovou propagaci, tištěná média, rádia, nebo reklamu v televizi.

+420 734 313 698
salanda@blackfields.cz
www.blackfields.cz

IČ: 02653613

DIČ: CZ02653613

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

3D grafika a návody pro české "lego"

Vytváříme 3D modely a návody pro stavebnice CHEVA, které se často označují jako "české lego". Současně jsme pro značku dělali i úpravu designu e-shopu.

realizováno 2021

Polepy centra Janáček Office

Vytvořili jsme návrhy polepů centra JanacekOffice v Brně, které slouží pro firemní akce a networkingová setkávání. Pro projekt jsme také vytvářeli logo a webové stránky.

realizováno 2021

Produktový katalog celé společnosti

Pro zákazníka připravujeme jeho katalogy produktů, které slouží obchodníkům pro prezentaci u zákazníků.

realizováno 2017, 2018, 2019, 2020

Uživatelské rozhraní softwaru

Připravovali jsme grafické rozhraní softwarového produktu DocTag s ohledem na cílovou uživatelskou skupinu.

realizováno 2016

Vytvoření loga a design manuálu pro oXyShop

Vytvořili jsme kompletní design manuál - tedy logo, slogan, návrhy užití loga a grafické návrhy dalších materiálů pro značku oXyShop.

realizováno 2015

Marketingové strategie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Marketingové strategie

Komunikační strategie pro potisk triček

Vytvořili jsme komunikační a marketingovou strategii pro komunikaci jednak s obchodními partnery, jednak s koncovými zákazníky. Navrhli jsme změny, které je potřeba provést ve všech oblastech komunikace.

realizováno 2018

Marketingová strategie pro vstup do zahraničí

Připravili jsme marketingovou strategii, která společnosti pomohla rozšířit své působení do dalších zemí a současně jí má zajistit jasné měření jednotlivých komunikačních kanálů.

realizováno 2015

Marketingová strategie pro nový projekt

Pro zákazníka jsme vytvořili marketingovou strategii pro jeho vstup na trh a realizaci prvních veletrhů.

realizováno 2015

Strategie snížila náklady na získaného zákazníka o 80 %

Vytvořili jsme a následně úspěšně realizovali marketingovou strategii, která snížila o 80 % náklady na přivedeného zákazníka a zprůhlednila fungování marketingu.

realizováno 2018

Marketingová strategie pomohla zvýšit obrat o 1 miliardu

Pro CZC.cz jsme vytvořili strategii marketingu, která měla za cíl snížit náklady na přivedeného zákazníka a současně zastavit klesající obrat společnosti. Firma následně zvedla svůj obrat z 0,75 milonů na více než 1,5 miliardy Kč.

realizováno 2010

Online marketing

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Online marketing

Jak oslovit stavitele hal a jeřábů?

S pomocí online marketingu a úprav na webu jsme snížili náklady na získání zákazníka na třetinu a zajistili společnosti pravidelné poptávky od nových zákazníků.

realizováno 2017-dodnes

Náklady na kampaně jsme snížili pod 1 %

iStyle.cz pomáháme s pokročilým nastavením a správou v oblasti SEO a linkbuildingu. Současně máme na starosti online kampaně v Ads a Skliku na českém a slovenském trhu. Změnili jsme chladnou spolupráci s agenturou na outsourcing šitý na míru - jakobychom byli kolegové. V roce 2020/2021 se nám dokonce podařilo snížit náklady na kampaně pod 1 %.

realizováno 2018-dodnes

Kompletní SEO pro potisk triček

Provedli jsme důkladnou analýzu klíčových slov, analýzu SEO a nakonec jsme navrhli novou strukturu webu a e-shopu. A to tak, aby web a e-shop přiváděli co nejvíce zákazníků

realizováno 2018 - 2019

Našli jsme unikátní klíčová slova a obsadili je

Pro zákazníka jsme vyladili SEO jeho nového webu. Staráme se o propagaci na Googlu a na Seznamu tak, aby oslovila co nejvíce potenciálních zákazníků z oblasti statiky budov na základě unikátních klíčových slov.

realizováno 2015 - dodnes

Náklady na získaného zákazníka jsme snížili o 80 %

Pro zákazníka jsme připravili na míru celou online komunikaci tak, že 5x snížil náklady na zákazníka, který objedná. Trvale zde spravujeme SEO a online propagaci na AdWords a Skliku. V průběhu let jsme pomohli zákazníkovi rychle a úspěšně uvést na trh další typy produktů (dveře, vrata, izolaci apod.).

realizováno 2013 - dodnes

Práce s texty

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Práce s texty

Komunikace projektu setkávání podnikatelů

Pro zákazníka vytváříme veškeré texty, které souvisí s jeho projektem podnikatelských setkání v Brně. A to nejen na webu, ale i ve sbornících a v dalších obchodních a marketingových materiálech.

realizováno 2018 - 2019

Web si začal povídat se zákazníky

Pro zákazníka jsme dodávali návrh struktury a veškerý obsah nového webu s ohledem na jeho hlavní zákaznickou skupinu. Díky nově strukturovanému obsahu se web výrazně zpřehlednil a představuje jednoduše všechny typy produktů zákazníka.

realizováno 2015 - 2019

Konkrétní příběhy změnily pohled zákazníků

Pro AEC jsme připravili několik desítek případových studií, které používá při komunikaci se svými zákazníky prostřednictvím webu a propagačních materiálů (prezentace, katalogy apod.).

realizováno 2015

Zavolali jsme, nahráli a napsali příběhy zákazníků

Pro Kerio jsme připravili případové studie s jeho zákazníky - od kontaktu, přes rozhovory po tvorbu textů. Tyto případové studie používá nyní na webu a v propagačních materiálech ke svým produktům.

realizováno 2015

I produktový e-mail může mít svůj příběh

Upravili jsme kompletní komunikaci se stávajícími a potenciálními zákazníky. Úpravy se týkaly všech materiálů - mailingy, texty na webu, propagační materiály, návrhy spotů, katalogy, personální inzeráty atd.

realizováno 2010 - 2013

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Web a e-shop pro zahradníky

Zákazníkovi jsme vytvořili e-shop pro prodej semen a osiv. Cílem bylo ho také co nejvíce zrychlit a optimalizovat, vzhledem k množství produktů, nejen pro PC, ale i pro mobilní zařízení.

realizováno 2018

Uvedení antismogové sítě na trh

Připravili jsme web pro zcela nový produkt na trhu. Opět na klíč - od návrhu struktury, přes texty až po vzhled. Následně jsme pro web zajistili kampaně vedoucí k osvětě a získávání zákazníků.

realizováno 2017

Web pro úklidovou firmu

Pro zákazníka jsme vytvořili nejen nový web, ale také nové logo a celý design manuál. Současně jsme mu pomohli díky webovým aplikacím zautomatizovat proces získávání a obsluhy zákazníka.

realizováno 2019

Přesně jsme popsali produkt

Vytvořili jsme web, který představuje řešení pro rozpoznávání SPZ projíždějících automobilů. Součástí bylo také zpracování a úprava videa s grafickými prvky pro záhlaví webu.

realizováno 2020

Web přivádí nejen zákazníky, ale i dodavatele

Změnili jsme celou strukturu webu a rozložení jeho obsahu tak, aby přiváděl nejen zájemce o koupi, ale také ty, kdo chtějí odprodat své starožitnosti.

realizováno 2018

Díky spolupráci se společností BlackFields jsme snížili náklady na získání zákazníka na třetinu. Současně jsme získali spolehlivého partnera, který umí přesně vyhodnotit přínosy marketingové komunikace. Neinvestujeme tak zbytečně do marketingu, který by nám nepřiváděl zákazníky.

Díky spolupráci se společností BlackFields jsme snížili náklady…

Jaroslav Váně, OKNOPLASTIK s.r.o.

Společnost BlackFields mi pomohla změnit marketingovou strategii a v oblasti marketingu se zaměřit jen na takovou komunikaci, která nám přivádí nové zákazníky za přiměřenou cenu.

Společnost BlackFields mi pomohla změnit marketingovou strategii a v oblasti…

Ing. Jiří Kubanek, Saron statika s.r.o.

Na spolupráci s BlackFields si vážím osobního zaujetí, kreativity, spolehlivosti a schopnosti řešit překážky. BlackFields je skutečným partnerem, nejen dodavatelem.

Na spolupráci s BlackFields si vážím osobního zaujetí, kreativity,…

Ing. Markéta Janková, Thermo Fisher Scientific (FEI Czech Republic s.r.o.)

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno