zpět na výpis
zpět na výpis

BlackFields s.r.o.

Pro někoho jsme specialisté na získávání zákazníků, pro jiné spolehlivá a kreativní marketingová agentura

Marketing je pro nás především o získávání zákazníků - tedy navýšení prodejů. Všechny činnosti proto směřujeme k cílovým skupinám zákazníků našich partnerů. Spolupracujeme dlouhodobě - a to buď v jednotlivých samostatných marketingových službách, nebo outsourcujeme celé, či některé části marketingových oddělení.

+420 734 313 698
salanda@blackfields.cz
www.blackfields.cz

IČ: 02653613 plátce DPH

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Vytvoření loga a design manuálu pro oXyShop

Vytvořili jsme kompletní design manuál - tedy logo, slogan, návrhy užití loga a grafické návrhy dalších materiálů pro značku oXyShop.

realizováno 2015

Uživatelské rozhraní softwaru

Připravovali jsme grafické rozhraní softwarového produktu DocTag s ohledem na cílovou uživatelskou skupinu.

realizováno 2015

Produktový katalog celé společnosti

Pro zákazníka připravujeme jeho katalogy produktů, které slouží obchodníkům pro prezentaci u zákazníků.

realizováno 2018

Nová tvář prodejen po celé republice

Sjednotili jsme podobu všech poboček CZC.cz a vytvořili pro ně návrh jejich vzhledu a nábytku do interiéru včetně jeho rozmístění.

realizováno 2013

Změnili jsme grafiku celé značky

Pro zákazníka jsme připravili kompletní grafický design pro komunikaci značky Tenda na českém trhu včetně návrhů balení, firmwaru a webu. Cílem bylo přiblížit design zákazníkovi, pro kterého je produkt určený.

realizováno 2010

Marketingové strategie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Marketingové strategie

Strategie v oblasti telekomunikací

Vytvořili jsme strategii zaměřenou na získávání zákazníků v oblasti hlasové komunikace. Zaměřila se nejen na koncové firemní zákazníky, ale také na zákazníky z řad telekomunikačních operátorů. Na strategii jsme navázali službami z oblasti marketingu a obchodu.

realizováno 2017

Marketingová strategie pro vstup do zahraničí

Připravili jsme marketingovou strategii, která společnosti pomohla rozšířit své působení do dalších zemí a současně jí má zajistit jasné měření jednotlivých komunikačních kanálů.

realizováno 2015

Marketingová strategie pro nový projekt

Pro zákazníka jsme vytvořili marketingovou strategii pro jeho vstup na trh a realizaci prvních veletrhů.

realizováno 2015

Strategie snížila náklady na získaného zákazníka o 80 %

Vytvořili jsme a následně úspěšně realizovali marketingovou strategii, která snížila o 80 % náklady na přivedeného zákazníka a zprůhlednila fungování marketingu.

realizováno 2018

Marketingová strategie pomohla zvýšit obrat o 1 miliardu

Pro CZC.cz jsme vytvořili strategii marketingu, která měla za cíl snížit náklady na přivedeného zákazníka a současně zastavit klesající obrat společnosti. Firma následně zvedla svůj obrat z 0,75 milonů na více než 1,5 miliardy Kč.

realizováno 2010

Online marketing

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Online marketing

Jak oslovit stavitele hal a jeřábů?

S pomocí online marketingu a úprav na webu jsme snížili náklady na získání zákazníka na třetinu a zajistili společnosti pravidelné poptávky od nových zákazníků.

realizováno 2017

Pomáháme v 10 zemích Evropy

iStyle.cz pomáháme s pokročilým nastavením a správou v oblasti SEO a linkbuildingu. Současně máme na starosti online kampaně v Ads a Skliku na českém a slovenském trhu. Změnili jsme chladnou spolupráci s agenturou na outsourcing šitý na míru - jakobychom byli kolegové.

realizováno 2018

Získáváme zákazníky přes SEO a linkbuilding

Nejdříve jsme pomohli vytvořit strategii pro online marketing. Poté jsme díky SEO, linkbuildingu a PPC kampaním začali přivádět nové zákazníky. A to s co největším důrazem na cenu za získaného zákazníka.

realizováno 2016 - 2017

Našli jsme unikátní klíčová slova a obsadili je

Pro zákazníka jsme vyladili SEO jeho nového webu. Staráme se o propagaci na Googlu a na Seznamu tak, aby oslovila co nejvíce potenciálních zákazníků z oblasti statiky budov na základě unikátních klíčových slov.

realizováno 2015 - 2017

Náklady na získaného zákazníka jsme snížili o 80 %

Pro zákazníka jsme připravili na míru celou online komunikaci tak, že 5x snížil náklady na zákazníka, který objedná. Trvale zde spravujeme SEO a online propagaci na AdWords a Skliku. V průběhu let jsme pomohli zákazníkovi rychle a úspěšně uvést na trh další typy produktů (dveře, vrata, izolaci apod.).

realizováno 2013 - 2017

Práce s texty

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Práce s texty

Zpřehlednili jsme způsob představení produktů

V rámci webů vytváříme texty šité na míru získávání zákazníka. Nezalekneme se ani odborných témat - šetříme přitom čas našich zákazníků - sami se s tématem seznámíme a dodáváme hotové texty ke schválení. Firmě MOHLIS jsme takto vytvořili texty a následně celý web pro jejich bezpečnostní služby.

realizováno 2017

Web si začal povídat se zákazníky

Pro zákazníka jsme dodávali návrh struktury a veškerý obsah nového webu s ohledem na jeho hlavní zákaznickou skupinu. Díky nově strukturovanému obsahu se web výrazně zpřehlednil a představuje jednoduše všechny typy produktů zákazníka.

realizováno 2015

Konkrétní příběhy změnily pohled zákazníků

Pro AEC jsme připravili několik desítek případových studií, které používá při komunikaci se svými zákazníky prostřednictvím webu a propagačních materiálů (prezentace, katalogy apod.).

realizováno 2015

Zavolali jsme, nahráli a napsali příběhy zákazníků

Pro Kerio jsme připravili případové studie s jeho zákazníky - od kontaktu, přes rozhovory po tvorbu textů. Tyto případové studie používá nyní na webu a v propagačních materiálech ke svým produktům.

realizováno 2015

I produktový e-mail může mít svůj příběh

Upravili jsme kompletní komunikaci se stávajícími a potenciálními zákazníky. Úpravy se týkaly všech materiálů - mailingy, texty na webu, propagační materiály, návrhy spotů, katalogy, personální inzeráty atd.

realizováno 2010 - 2013

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Srozumitelná hlasová komunikace

Na základě vypracované marketingové strategie jsme v minulém ročníku tohoto kreativního voucheru vytvořili i tyto webové stránky. Výrazně jsme jimi zpřehlednili nabídku firmy a vyladili je jak po stránce SEO, tak po stránce získávání zákazníků z různých cílových skupin.

realizováno 2017

Uvedení antismogové sítě na trh

Připravili jsme web pro zcela nový produkt na trhu. Opět na klíč - od návrhu struktury, přes texty až po vzhled. Následně jsme pro web zajistili kampaně vedoucí k osvětě a získávání zákazníků.

realizováno 2017

Web pro nový typ zákazníků

Vytvořili jsme web pro nový typ zákazníků firmy MOHLIS. Od struktury, přes dodání textů, veškerých fotografií a grafiky až po vyladění nejmenších detailů. S cílem zaměřit se na získávání zákazníků v nové oblasti zabezpečení a chytré domácnosti.

realizováno 2017

Web zcela změnil pohled na značku

Pro AEC jsme připravili grafiku a strukturu jeho nových webových stránek, jejich testování a veškeré texty na jeho webových stránkách. Strukturu jsme ladili vzhledem k jeho cílové zákaznické skupině.

realizováno 2015

Web přivádí nejen zákazníky, ale i dodavatele

Změnili jsme celou strukturu webu a rozložení jeho obsahu tak, aby přiváděl nejen zájemce o koupi, ale také ty, kdo chtějí odprodat své starožitnosti.

realizováno 2018

Díky spolupráci se společností BlackFields jsme snížili náklady na získání zákazníka na třetinu. Současně jsme získali spolehlivého partnera, který umí přesně vyhodnotit přínosy marketingové komunikace. Neinvestujeme tak zbytečně do marketingu, který by nám nepřiváděl zákazníky.

Díky spolupráci se společností BlackFields jsme snížili náklady…

Jaroslav Váně, OKNOPLASTIK s.r.o.

Společnost BlackFields mi pomohla změnit marketingovou strategii a v oblasti marketingu se zaměřit jen na takovou komunikaci, která nám přivádí nové zákazníky za přiměřenou cenu.

Společnost BlackFields mi pomohla změnit marketingovou strategii a v oblasti…

Ing. Jiří Kubanek, Saron statika s.r.o.

Na spolupráci s BlackFields si vážím osobního zaujetí, kreativity, spolehlivosti a schopnosti řešit překážky. BlackFields je skutečným partnerem, nejen dodavatelem.

Na spolupráci s BlackFields si vážím osobního zaujetí, kreativity,…

Ing. Markéta Janková, Thermo Fisher Scientific (FEI Czech Republic s.r.o.)

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno