zpět na výpis
zpět na výpis

Bohumil Sodoma

Moition design, animace, postprodukce, střih

Animuji reklamní spoty a explain videa.
Stříhám a upravuji videa.
Ilustruji weby, produkty, loga

601374454
bohumil.sodoma@centrum.cz

IČ: 03038394 není plátce DPH

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

NOIR film fetival 2018 promo klip

Ve spolupráci s Pavlem Soukupem jsme připravili krátký animovaný film, jako propagační klip k festivalu NOIR FILM festival 2018. Já měl na starosti animaci, Pavel Soukup finální kompletaci.

realizováno 2018

Mimpi Dreams - videohra + promo video

Characker animator postav ve hře Mimpi Dreams, animátor promo videa Mimpi Dreams Trailer (official). Dnes hru vlastní studio Dreadlocks, v době mého působení patřila hra pod SIlicon Jelly

realizováno 2016

FIDO2 - explain video

Explain / Promo video, jako součást reklamní kampaně na nové funkce pro kapesní device - trezor sloužící k ochraně kryptoměny. Na starosti jsem měl animační práce a zodpovídal jsem za finální podobu videa včetně nazvučení a vložení VO.

realizováno 2019

WHAAT promo animovaný banner

Vytvoření krátkého reklamního spotu bez zvuku na základě grafických podkladů a scénáře. Tvorba animovaného banneru pro klienta Whaat.cz.

realizováno 2019

Trash out

Tvorba animovaného spotu na základě scénáře a grafických a zvukových podkladů dodaného klientem. Na starosti jsem měl realizaci videa včetně finálního výstupu.

realizováno 2017

Bohumila jsem poznal především jako spolehlivého a zapáleného animátora, který skvělé ovládá své řemeslo a hlavně u něj přemýšlí hlavou v kontextu účelu tvorby. Což není u kreativců vždy pravidlem. V pre-produkci je schopný připravit animaci i včetně voice overu. To se jen tak nevidí. Díky kombinaci bezproblémové komunikace, spolehlivosti a hlavně kvalitního řemesla, Bohumila vřele doporučuji pro jakoukoli spolupráci na animacích.

Bohumila jsem poznal především jako spolehlivého a zapáleného animátora,…

Michael Petrus, Creative Director

Od doby co jsem na Bohumila dostal doporučení, spolupracuji s ním na každém animátorské zakázce. Dlouholeté zkušenosti, naprostá spolehlivost, variabilita jeho schopností a proaktivní přístup z něj dělá nepostradatelnou součást jakéhokoli týmu. Nemám co bych ve spolupráci s ním vytknul a nadále s ním budu spolupracovat na všech animátorských projektech které mi přijdou pod ruku. Spolupráci mohu jedině doporučit.

Od doby co jsem na Bohumila dostal doporučení, spolupracuji s ním na každém…

Jakub Kučera, CoFounder a Creative Director DIVR Labs

Bohumil je super dodavatel. Jeho přístup oceníte jak z pohledu kreativy, tak z logického pohledu a zapalení, vždy ochotný k čemukoliv. Podržel nás i když nám hořely termíny.

Bohumil je super dodavatel. Jeho přístup oceníte jak z pohledu kreativy,…

Katarína Kubicová Project manager Satoshi Labs

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno