zpět na výpis
zpět na výpis

BZ Company

Pomáháme žít online

Hledáme možnosti prolnutí mezi know-how klienta a efektivním využití online světa.

+420 774 700 445
latal@bzcompany.cz
www.bzcompany.cz

IČ: 27834085

DIČ: CZ27834085

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

HELEN

Součástí tvorby celé identity tehdy nově vznikající Helen byla tvorba loga, propagačních materiálů, meniček, potisků a všeho toho co moderní bistro potřebuje. Koncept designu byl tvořen v souladu s myšlenkou Helen, v kostce: cesta zdravé kuchyně, sebevzdělávání a nabídka zdravých produktů. To vše propojené přírodou.

realizováno 2020

Cattaleya

Rezort umístěný v nádherné přírodě, v srdci obce Čeladná, hledal kreativní studio, které vytvoří celý brand společnosti. Od návrhu loga až po jednotlivé aplikace a dodávku materiálů. Klíčovým prvek v aplikaci grafiky bylo logo samotné, to ztotožňuje tvar konkrétní orchideje pod názvem Cattaleya, jakožto oblíbenou květenu majitelů.

realizováno 2017

Bezkontaktni automyčky

Zadání: dodávka automyček od návrhu po realizaci. Produktově zaměřená grafika na všech potřebných materiálech v mutacích pro střední Evropu: rollupy, katalogy, bannery, ceníky, technické listy a mnoho dalšího. Veškeré materiály se zaměřovaly na propagaci či obsluhu myčky.

realizováno 2016

Ryba

Máme logo a zbytek je potřeba vymyslet. Vše musí ladit, vše musí mít vlastní místo. Projekt pro osvětu české ryby hledal konceptuální řešení, které zahrnovalo i návrhy knih, kalendářů a polepů aut.

realizováno 2019

Cekr

Vytvoření brandu stavební společnosti: „Děláme hlavně cesty“. Logo, propagační materiály, bannery, polepy na auta, vizitky, oblečení pro zaměstnance. Do grafického designu jsme se snažili dostat zejména technický směr.

realizováno 2022

Informační a komunikační technologie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Informační a komunikační technologie

MOpartner

Maloobchodní síť prodejen (

realizováno 2016-2022

Everesta

Na jednom místě mít dohromady informace o zaměstnancích, klientech, projektech, školeních, spravovat webové stránky a eshop, odesílat mailové kampaně a mnoho dalšího… Everesta tak dokáže řídit své zaměstnance po celé ČR.

realizováno 2013-2022

Porovnejsito

IS zaměřený na objednávky a realizaci internetového připojení. IS má vlastní callcentrum modul, který obsluhuje hromadné objednávky od dalších partnerů. V rámci spolupráce se společností Alza.cz jsou také vyvinuty datové můstky (API) pro komunikaci nabídky a objednávek.

realizováno 2020-2022

PKS servis

Klasická sestava IS pro řízení výrobní společnosti: CRM, evidence zakázek, řízení výroby a lidských zdrojů, eshop a plánování. Výsledkem realizace je efektivní řízení výrobní společnosti a zjednodušení procesů ve společnosti. To vše s plným propojením do vlastního ERP.

realizováno 2015-2022

KovoJV

IS pro řízení konsignačních skladů s objednávkami. Potřebná aplikace pro práci s úzce spolupracujícími odběrateli. IS sám vytváří předobjednávky, hlídá minimální skladové zásoby a upozorňuje řídící pracovníky.

realizováno 2008-2022

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Columna

Do rezortu Columna spadá kavárna, restaurace, wellness, konferenční prostory a cateringová služba. Všechny části mají doménu a provoz, i když design je propojený a jednotný. Návštěvou stránek již nasajete příjemnou a moderní atmosféru, díky které budete chtít rezort navštívit.

realizováno 2011

knihovny MZK

Přehledný a nadčasový design pro metodické centrum výstavby a rekonstrukcí knihoven vychází především z práce s logem MZK, pod kterou centrum spadá. Lomené čáry jsou dominantním grafickým prvkem, za pomocí kterého tvoříme ucelený webový design.

realizováno 2018

Horské lázně

Karlovu Studánku netřeba představovat, nádherná horská architektura, která podmíněně prolíná hnědozlaté barvy dřevěného podhorského stavitelství. Prostředí se promítá do infografiky, výběru písma a právě zmíněných barev.

realizováno 2020

HELEN.cz

S majitelkou společnosti jsme se pustili do velké výzvy: nabídnout zákazníkům příznivé prostředí, které je velmi úzce spojené s přírodou. Společně s architekty se nám povedlo snoubit prostor restaurace a nabídnout tak skvělý zážitek s netradiční kuchyní.

realizováno 2020

Bezkontaktniautomycky.cz

Produktové stránky jsme pojmuly poutavým interaktivním zpracováním, které přehledně představí produkt. Celý grafický design a zvolené prvky jsou zaměřeny na cílovou skupinu investorů, kteří potřebují ty správné informace. Video a interaktivní prvky s animací pak podtrhují kvalitu produktu.

realizováno 2016

Od společnosti BZ Company Internacional s.r.o. využíváme webové stránky, e-shop i komplexní informační systém. Všechno nám zajistili na míru včetně kreativních textů a grafiky, rychle, vstřícně a za výborné ceny. A mají nejvtipnější názvy svých programů na světě:)

Od společnosti BZ Company Internacional s.r.o. využíváme webové stránky,…

Ladislav Buček, Everesta, s.r.o.

BZ Company internacional s.r.o. je rozhodně společnost na svém místě. Vytvořili pro nás kompletně nové webové stránky včetně vtyvoření prezenatčních fotografií a videí. Stránky jsou kreativní, pro klienta přehledné a hlavně uživatelsky velice přívětivé. Spolupráce se všemi členy týmu je špičková a velice rychlá. Tuto firmu mohu doporučit pro všechny, kteří chtějí kvalitní a pro zákazníky zajímavý web.

BZ Company internacional s.r.o. je rozhodně společnost na svém místě.…

Jakub Kašpařík, Horské lázně Karlova Studánka

Společnost BZ Company pro nás vytvořila a nadále rozvíjí interní informační systém, který řídí a podporuje procesy ve společnosti. Spolupráce probíhá vždy bez problémů, jejich přístup je inovativní a reakce na nové podněty jsou velmi rychlé. Sami navrhují změny, které nám velmi usnadňují práci. Rozhodně máme v plánu s touto společností spolupracovat i nadále.

Společnost BZ Company pro nás vytvořila a nadále rozvíjí interní…

Zdeněk Cahlík, MO PARTNER a.s.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno