zpět na výpis
zpět na výpis

Code Creator, s.r.o.

Code Creator, s.r.o.

Vývoj mobilních aplikací pro platformy iOS a Adroid. Vývoj sw pro Mac OS X a Windows. Tvorba webových stránek a vývoj webových aplikací.

+420 775 555 357
hanousek@codecreator.cz
www.codecreator.cz

IČ: 24298433 plátce DPH

Informační a komunikační technologie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Informační a komunikační technologie

eMUNI - PUBLI

Elektronická knihovna - tvorba publikací V rámci projektu byl vytvořen elektronický systém pro automatizované publikování skript pro studenty. Byly vytvořeny univerzitní čtečky pro iOS a Android, knihovna pro internetové stránky. Předmětem spolupráce je dále tvorba elektronických multimediálních publikací.

realizováno 2014 - doposud

eUPOL

Elektronická knihovna - tvorba publikací V rámci projektu byl vytvořen elektronický systém pro automatizované publikování skript pro studenty. Byly vytvořeny univerzitní čtečky pro iOS a Android, knihovna pro internetové stránky. Předmětem spolupráce je dále tvorba elektronických multimediálních publikací, které jsou dostupné na: eupol.publi.cz

realizováno 2015 - doposud

eLFHK

Elektronická knihovna - tvorba publikací V rámci projektu byl vytvořen elektronický systém pro automatizované publikování skript pro studenty. Byly vytvořeny univerzitní čtečky pro iOS a Android, knihovna pro internetové stránky. Předmětem spolupráce je dále tvorba elektronických multimediálních publikací, které jsou dostupné na: elfhk.publi.cz.

realizováno 2015 - doposud

eCichnova

Elektronická knihovna - tvorba publikací V rámci projektu byl vytvořen elektronický systém pro automatizované publikování skript pro studenty. Byly vytvořeny školní čtečky pro iOS a Android, knihovna pro internetové stránky. Předmětem spolupráce je dále tvorba elektronických multimediálních publikací, které jsou dostupné na: ecichnova.publi.cz.

realizováno 2015

eJilova

Elektronická knihovna - tvorba publikací V rámci projektu byl vytvořen elektronický systém pro automatizované publikování skript pro studenty. Byly vytvořeny školní čtečky pro iOS a Android, knihovna pro internetové stránky. Předmětem spolupráce je dále tvorba elektronických multimediálních publikací, které jsou dostupné na: eJilova.publi.cz.

realizováno 2015

Za dobu spolupráce jsme s firmou Code Creator, s.r.o. vytvořili více než 70 elektronických skript, které využívají studenti našich oborů ke studiu. Spolupráce byla zajímavá a věnovali jsme se velmi netradičnímu tématu mKnih. Implementace systému vycházela vstříc požadavkům studentů pracovat na tabletech v systémech iOS a Android, projekt naplnil očekávání studentů využívajících spíše připojení on-line a čtení knih v internetovém prohlížeči. Se službami zmíněné společnosti jsem velmi spokojen a pravidelně se na ni obracíme s dalšími realizacemi knih v publikačním systému.

Za dobu spolupráce jsme s firmou Code Creator, s.r.o. vytvořili více…

doc. Mgr. Martin Zvonař, Ph.D., Fakulta sportovních studií, Masarykova Univerzita

Se společností CodeCreator, s.r.o. jsme spolupracovali při tvorbě multimediálních skript pro studenty fakulty a implementovali jsme publikační systém pro automatické publikování do tabletů. Cením si naší společné spolupráce a jsem rád, že vyústila v součinnost na dalších projektech. Se společností máme ty nejlepší zkušenosti a plánujeme naši spolupráci dále prohlubovat. Odváděla dobrou práci a výstupy ze společných aktivit zaujaly naše studenty a nejen ty. Elektronická knihovna a její čtečky jsou dobrým nástrojem pro studium.

Se společností CodeCreator, s.r.o. jsme spolupracovali při tvorbě multimediálních…

Mgr. Pavel Háp, Ph.D., Fakulta tělesné kultury, UPOL

S firmou Code Creator s.r.o., spolupracujeme již řadu let, vytváří pro nás multimediální elektronická skripta pro tablety a počítače. Se spoluprací jsme nad míru spokojeni a stále v ní pokračujeme. Připravujeme pro studenty další studijní materiály a plánujeme s firmou do budoucna spolupracovat. Na naše požadavky a podněty k úpravám reaguje rychle a spolehlivě. Často nás inspiruje k dalšímu zkvalitnění el. knih. Reagujeme tak společně na aktuální vývoj technologií v SW i HW oblasti.

S firmou Code Creator s.r.o., spolupracujeme již řadu let, vytváří…

prof. MUDr. RNDr. Miroslav Červinka, CSc., děkan Lékařské fakulty v Hradci Králové

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno