zpět na výpis
zpět na výpis

CONY CZ, s.r.o.

Od grafiky po realizaci. Více než 25 let zkušeností, osobní a zodpovědný přístup rodinné firmy. Snaha vám maximálně pomoci.

Nemusíte myslet na termíny. Po zadání zakázky hlídáme vše tak, abyste na nic nezapomněli, měli potřebné produkty včas a v prvotřídní kvalitě. Jsme opravdovými profesionály, snažíme se o maximální spokojenost zákazníků. Žádný klient není pro nás "příliš malý". Zpracováváme grafiku produktů, které mají zaujmout a přivést vám zákazníky a posílit vaši značku.

+420 545 117 470-3
konecna@cony.cz
www.cony.cz

IČ: 25578057 plátce DPH

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Polep provozovny Lékárna Pilulka Brno

Lékárna Pilulka - grafický návrh a relizace polepu. Po úvodní schůzce s klientem jeho digitální zpracování a následné úpravy dle přání zákazníka. Po schválení grafiky kompletní tisk grafiky a aplikace na místě.

realizováno 2015

Návrh a re­alizace výzdoby foyeru divadla Radost

Návrh a re­alizace výzdoby foyeru divadla formou velkoplošných fotografií herců a inscenací. Fotografie byly upraveny pro potřeby velkoplošného tisku včetně popisek.

realizováno 2013 - 2015

Redesign a návrh logotypu ADAST Systems, a.s.

ADAST - redesign a návrh logotypu, návrh grafiky a realizace polepu firemního automobilu. Firma ADAST projevila zájem změnit po mnoha letech design logotypu v souladu se zásadami moderní grafiky při zachování historické značky. Současně se rozhodla si nechat zpracovat novou grafiku pro polep firemních dodávek.

realizováno 2014

Propagační a informační materiály Divadlo Radost

Divadlo Radost - příprava a tisk publikace k jubileu 60 let divadla. Propagační a informační materiály o divadle a uváděných inscenacích průběžně několik let - billboardy, plakáty, letáky, CD s písničkami z Radosti.

realizováno 2010 - 2016

Periodika Dokořán, ETM a další - grafická příprava a tisk

Periodika - Dokořán MdB, odborná periodika ETM, Pro Revize, Pro Projektanty, Pro Automobilizaci - grafické návrhy a příprava časopisů. Pro následný tisk optimalizace ceny díky vhodné volbě typu tisku.

realizováno 1997 - 2016

Společnost CONY CZ, s.r.o. poskytuje kvalitní služby v oblasti podpory marketingové strategie zákazníka. Pro naši společnost znamená pevného, kreativního, inovativního a spolehlivého partnera. Přichází stále s novými nápady a dokáže pružně reagovat ve složité době charakterizované přemírou marketingových konceptů a směrů. Pomáhá a podporuje nás ve vytváření firemní specifické, originální a pro zákazníky přitažlivé marketingové image firmy. Všichni její zaměstnanci jsou vždy ochotní vyjít vstříc i pro nestandardní požadavky. Velký přínos je také rychlost komunikace.

Společnost CONY CZ, s.r.o. poskytuje kvalitní služby v oblasti podpory…

Ing. Jana Kotková, Romex, s.r.o., jednatelka společnosti

Agenturu CONY CZ mohu vřele doporučit!
Před lety, kdy Brno opustil grafik, se kterým jsme spolupracovali a také zkrachovala tiskárna, kde jsme tiskli většinu materiálů pro naše divadlo, jsme hledali a zkoušeli různé grafiky a agentury. Poté, co jsme narazili na firmu CONY CZ, jsme u ní zakotvili.
Grafické návrhy (vždy několik variant) jsou hotové během několika hodin, vše je možné osobně konzultovat a upravovat a výsledný produkt je rychle a kvalitně vyhotoven (pozvánky, billboardy, citylighty, programy, brožury, pohlednice, CD nosiče...).
Skvělá je i výzdoba foyer, kde nám agentura CONY CZ provedla návrh i následnou realizaci fotek našich herců.
CONY CZ - správná volba!

Agenturu CONY CZ mohu vřele doporučit! Před lety, kdy Brno opustil…

MgA. Petr Jančařík, manažer Divadla Radost

Agentura CONY CZ pro nás již více než dvě desítky let připravuje návrhy a podklady veškerých našich tiskovin. Se spoluprací s ní jsme nadmíru spokojení. Na naši výzvu připravit jakýkoliv návrh reaguje okamžitě jeho zpracováním a předložením.

Agentura CONY CZ pro nás již více než dvě desítky let připravuje…

Stanislav Moša, ředitel, Městské divadlo Brno

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno