zpět na výpis
zpět na výpis

Ivo Macek, DiS.

Digitální řemesla kreativně

Jsme Design dílna, brněnské kreativní studio. Za vlastní jsme přijali digitální řemesla: brousíme značky firem a produktů, pilujeme moderní grafický design, stavíme funkční webové prezentace. Klienti se na nás opakovaně obrací, protože: máme nápady, přemýšlíme komplexně a nebojíme se máknout. Pracujeme pro malé a střední firmy, marketingové agentury a vývojářská studia.

+420 777 677 404
ivo@designdilna.cz
www.designdilna.cz

IČ: 72523131

DIČ: CZ7905063958

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Vizuální styl pro prodejce strojírenského softwaru

Firma Solidvision je výhradním distributorem nejpoužívanějších 3D softwarů a souvisejících technologií. My v Design dílně zajišťujeme grafické služby a sem tam je obohatíme nějakým nápadem. V současnosti nabíháme na redesign tiskových materiálů firmy a hledáme nové cesty vizuální komunikace pro příští pětiletku.

realizováno od 2013

Vizuální styl telco společnosti

Firma IPEX nabízí skvělé nástroje zákaznické podpory. My se jim staráme o vizuální styl. Vypracovali jsme logomanuál a manuál jednotného vizuálního stylu. Navrhli jsme design reklamních předmětů, POS materiálů, PPT prezentace, merkantilních a různých propagačních tiskovin.

realizováno 2017

Grafické návrhy tiskovin univerzitní knihovny

Koncepce a grafické zpracování propagačních materiálů pro významnou univerzitní knihovnu. Od záložky po poster :-).

realizováno 2016-2019

Vizuální styl pro inovativní zemědělství

Future Farming je moderní technologická společnost působící v oblasti aquaponie. Klíčovými slovy v komunikaci jsou inovace, technologie, zemědělství, udržitelnost. Na základě původní ho loga zpracováváme a rozvíjíme vizuální styl, aplikujeme ho na on-line i off-line platformy a staráme se o jeho kontinuitu v čase.

realizováno od 2018

Grafický design pro dětské aktivity

Pro organizaci působící v oblasti dětských sportovních aktivit dlouhodobě tvoříme ilustrace, webovou a tištěnou grafiku. Podle ní je firma rozpoznatelná na první pohled, a co víc, baví tím i své "klienty" (děti).

realizováno od 2011

Marketingové strategie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Marketingové strategie

Brand pro oblast hifi / audio

Na středoevropském trhu se rýsuje nová audio značka pro bezdrátové reproduktory a sluchátka. Jsme u toho: vymysleli jsme název, který nezapomenete, spolupracujeme na poutavém příběhu, vytváříme varianty pro tu správnou vizuální komunikaci.

realizováno 2017

Vizuální identita prezentace brněnských univerzit v zahraničí

Představujeme branding projektu, který prezentuje anglické studijní programy třech brněnských univerzit na jednom místě. Podmínkou zadavatele bylo, aby styl grafiky byl univerzální pro různé účely a vnímali jej pozitivně zájemci o studium z různých regionů: z Asie, Afriky i Jižní Ameriky.

realizováno 2020

Rebranding lokálního ekovýrobce

Firma Bamboolik (výrobce pratelných plen) potřebovala modernizovat svůj vizuální styl. Hlavním motivem byl připravovaný vstup na evropský trh a rozšíření vlastního produktového portfolia. V rámci Kreativných voucherů jsme navázali spolupráci – výsledkem je originální vizuální komunikační linka, která se nese napříč on-line i off-line aplikacemi.

realizováno 2018

Kompletní branding pro e-learning aplikaci

Byli jsme u rozjezdu nové aplikace. Konzultovali jsme pozici značky, navrhli logotyp, kreativní texty, marketingové materiály, web, UX a vizuální styl aplikace.

realizováno 2019

Branding a weby pro síť brněnských restaurací

Zadání: vytvořte značku, která nenásilně propojí více samostatných restauračních provozů. Sjednoťte systém zadávání marketingových a provozních aktivit – zjednodušte tak každodenní život managerům restaurací. Vytvořte webové prezentace všech provozů tak, aby se mohly administrovat z jednoho místa.

realizováno 2019

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Redesign webu pro neziskovku

Webové stránky na míru pro ParaCENTRUM Fenix. Uživatelský výzkum, stanovení cílů, persony, wireframe, testování, grafický návrh, bezpečný Wordpress s pohodlnou administrací. Nové logo a vizuální styl.

realizováno 2017

Vizuální styl e-shopu se zavazadly

Návrh designu a interakcí pro nej e-shop se zavazadly v ČR. Definování nové vizuální komunikace a nový logotyp jako bonus.

realizováno 2017

Multisite web pro projektanty světla

Kompletní zpracování webových stránek na systému Wordpress v multisite verzi (15 různých domén s různými informacemi, administrace z jednoho místa). Nové logo a vizuální styl jako třešnička na dortu :-).

realizováno 2017

Obsáhlý prezentační web vývojářské společnosti

Pro firmu System4u jsme graficky navrhli a na míru naprogramovali rozsáhlou webovou prezentaci. Web běží na systému Wordpress, v několika jazycích a je rychlostně optimalizován. Jako technický správce se o něj pravidelně staráme a stále vyvíjíme nové funkce dle potřeb klienta.

realizováno 2019

Kompletní web účetního systému

Pro firmu vyvíjející účetní informační systém jsme zpracovali kompletní webovou prezentaci. Začali jsme rozhovory s uživateli systému, navázali celou komunikační koncepcí, dodali osvěžující grafiku a celý web naprogramovali na redakčním systému Wordpress.

realizováno 2018

S Ivo Mackem osobně spolupracuji více než deset let. Ivo pro nás zajišťuje služby kreativy, grafického studia a částečně i realizace tiskových materiálů. Vždy se snaží do zadání dostat nějaký nápad navíc a bez problémů plní dohodnuté termíny. To jsou důvody, proč s ním pořád spolupracujeme.

S Ivo Mackem osobně spolupracuji více než deset let. Ivo pro nás zajišťuje…

Jíří Procházka, SolidVision, s.r.o.

Iva jsem objevil při tvorbě displejové kampaně na weby Mladé fronty. Dělal pro nás webdesign, e-booky, pozvánky i různé piktogramy. Vždy se snaží co nejlépe pochopit zadání a dle něj vytvořit nejen vizuální podobu, ale dokáže si taky přizpůsobit dodané texty, aby dobře zapadly do grafiky. Umí mít nad zakázkou nadhled.

Iva jsem objevil při tvorbě displejové kampaně na weby Mladé fronty.…

Lubomír Kaplan, IPEX, spol. s r.o.

Ivo Macek (Design dílna) se u nás velmi rychle zorientoval, vyždímal z nás detailní soubor našich vizí a potřeb a na míru nám ušil web, který nám teď všude chválí. Oceňuji především vysokou profesionalitu, cit pro naše specifika, flexibilitu, spolehlivost a schopnost vzít za práci, když "hoří termín".

Ivo Macek (Design dílna) se u nás velmi rychle zorientoval, vyždímal…

Michal Odstrčil, ParaCENTRUM Fenix, z. s.

S Design dílnou v zastoupení panem Mackem máme výborné zkušenosti v oblasti přípravy tiskovin pro potřeby Knihovny univerzitního kampusu. Opakovaně jsme se setkali se vstřícným přístupem, pochopením pro naše propagační potřeby a maximálním nasazením při jejich realizaci. Spokojenost s jeho grafickým řešením našich propagačních materiálů je nejen ze strany naší knihovny, ale i našich koncových uživatelů.

S Design dílnou v zastoupení panem Mackem máme výborné zkušenosti…

Jiří Kratochvíl, Masarykova univerzita

S Design Dílnou Ivo Macka jsme navázali velice příjemnou spolupráci, která bude nepochybně pokračovat nad rámec Kreativního voucheru. Práci Design Dílny jsme znali, takže nás nijak nepřekvapilo, že výstupy byly po profesní stránce skvělé, ocenili jsme dále také aktivní přístup, osobní jednání a vůbec jsme si po lidské stránce prostě „sedli“. Můžeme jenom doporučit!

S Design Dílnou Ivo Macka jsme navázali velice příjemnou spolupráci,…

Monika Fiantová, Bamboolik

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno