zpět na výpis
zpět na výpis

Design dílna | Ivo Macek

Digitální řemesla kreativně

Brousíme nápady. Leštíme grafiku. Stavíme weby.

+420 777 677 404
ivo@designdilna.cz
www.designdilna.cz

IČ: 72523131 plátce DPH

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Aktualizace vizuálního stylu pro strojírenský software

Firma Solidvision je výhradním distributorem nejpoužívanějších 3D softwarů a souvisejících technologií. My v Design dílně zajišťujeme grafické služby a sem tam je obohatíme nějakým nápadem. V současnosti nabíháme na redesign tiskových materiálů firmy a hledáme nové cesty vizuální komunikace pro příští pětiletku.

realizováno 2013–2017

Vizuální styl v oblasti cestovního ruchu

Holiday Moments je něco jako VIP cestovka pro Brno a okolí. A protože my v Design dílně Brno milujeme, pomáháme zde s propagací a navrhujeme vizuální styl tištěných a digitálních materiálů.

realizováno 2016

IPEX - branding pro kampaň na webovém portálu

Kreativní zpracování kampaně pro B2B sektor. Koncept, ideamaking, vizuální podoba kampaní a landing pages.

realizováno 2017

Grafické návrhy tiskovin univerzitní knihovny, MU

Koncepce a grafické zpracování propagačních materiálů pro významnou univerzitní knihovnu. Od záložky po poster :-).

realizováno 2016-2017

Grafický design pro dětské aktivity

Pro organizaci působící v oblasti dětských sportovních aktivit dlouhodobě tvoříme vizuální komunikaci. Podle ní je firma rozpoznatelná na první pohled, a co víc, baví tím i své "klienty" (děti).

realizováno 2011 - 2018

Marketingové strategie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Marketingové strategie

IPEX - branding pro kampaň na webovém portálu

Kreativní zpracování kampaně pro B2B sektor. Koncept, ideamaking, vizuální podoba kampaní a landing pages.

realizováno 2017

Branding a design vědeckého projektu

Jak udělat vědeckou práci více atraktivní? Tento projekt jsme napustili notnou dávkou kreativity – od analýzy obsahu, definice cílového publika, výběru vhodných informací pro prezentaci, přes návrh vizuálního stylu, sestavení a zprovoznění webu, po realizaci propagačních meteriálů.

realizováno 2017

Brand pro oblast hifi / audio

Na středoevropském trhu se rýsuje nová audio značka pro bezdrátové reproduktory a sluchátka. Jsme u toho: vymysleli jsme název, který nezapomenete, spolupracujeme na poutavém příběhu, vytváříme varianty pro tu správnou vizuální komunikaci.

realizováno 2017

Kreativní branding pro oděvní družstvo

Spolupráce na vytváření brandu pro výrobní firmu v oděvním průmyslu při vstupu na maloobchodní trh. Nastavení komunikační linky, návrhy kreativních kampaní, design propagačních materiálů.

realizováno 2017

Rebranding vizuálu lokálního ekovýrobce

Firma Bamboolik (výrobce pratelných plen) potřebovala modernizovat svůj vizuální styl. Hlavním motivem byl připravovaný vstup na evropský trh a rozšíření vlastního produktového portfolia. V rámci Kreativných voucherů jsme navázali spolupráci – výsledkem je originální vizuální komunikační linka, která se nese napříč on-line i off-line aplikacemi.

realizováno 2018

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Redesign webu pro neziskovku

Webové stránky na míru pro ParaCENTRUM Fenix. Uživatelský výzkum, stanovení cílů, persony, wireframe, testování, grafický návrh, bezpečný Wordpress s pohodlnou administrací. Nové logo a vizuální styl.

realizováno 2017

Vizuální styl e-shopu se zavazadly

Návrh designu a interakcí pro nej e-shop se zavazadly v ČR. Definování nové vizuální komunikace a nový logotyp jako bonus.

realizováno 2017

Multisite web pro projektanty světla

Kompletní zpracování webových stránek na systému Wordpress v multisite verzi (15 různých domén s různými informacemi, administrace z jednoho místa). Nové logo a vizuální styl jako třešnička na dortu :-).

realizováno 2017

Produktový web rodinného vinařství

Vytvořili jsme a spravujeme webové stránky vinařství VICAN. Na systému Wordpress, který máme dobře zabezpečený, si zákazník doplňuje produkty, spravuje stránky pro kampaně a píše bohatý blog.

realizováno 2016-2017

Kompletní web účetního systému

Pro firmu vyvíjející účetní informační systém jsme zpracovali kompletní webovou prezentaci. Začali jsme rozhovory s uživateli systému, navázali celou komunikační koncepcí, dodali osvěžující grafiku a celý web naprogramovali na redakčním systému Wordpress.

realizováno 2018

S Ivo Mackem osobně spolupracuji více než pět let. Ivo pro nás zajišťuje služby kreativy, grafického studia a částečně i realizace tiskových materiálů. Vždy se snaží do zadání dostat nějaký nápad navíc a bez problémů plní dohodnuté termíny. To jsou důvody, proč s ním pořád spolupracujeme.

S Ivo Mackem osobně spolupracuji více než pět let. Ivo pro nás zajišťuje…

Jíří Procházka, SolidVision, s.r.o.

Iva jsem objevil při tvorbě displejové kampaně na weby Mladé fronty. Dělal pro nás webdesign, e-booky, pozvánky i různé piktogramy. Vždy se snaží co nejlépe pochopit zadání a dle něj vytvořit nejen vizuální podobu, ale dokáže si taky přizpůsobit dodané texty, aby dobře zapadly do grafiky. Umí mít nad zakázkou nadhled.

Iva jsem objevil při tvorbě displejové kampaně na weby Mladé fronty.…

Lubomír Kaplan, IPEX, spol. s r.o.

Ivo Macek (Design dílna) se u nás velmi rychle zorientoval, vyždímal z nás detailní soubor našich vizí a potřeb a na míru nám ušil web, který nám teď všude chválí. Oceňuji především vysokou profesionalitu, cit pro naše specifika, flexibilitu, spolehlivost a schopnost vzít za práci, když "hoří termín".

Ivo Macek (Design dílna) se u nás velmi rychle zorientoval, vyždímal…

Michal Odstrčil, ParaCENTRUM Fenix, z. s.

S Design dílnou v zastoupení panem Mackem máme výborné zkušenosti v oblasti přípravy tiskovin pro potřeby Knihovny univerzitního kampusu. Opakovaně jsme se setkali se vstřícným přístupem, pochopením pro naše propagační potřeby a maximálním nasazením při jejich realizaci. Spokojenost s jeho grafickým řešením našich propagačních materiálů je nejen ze strany naší knihovny, ale i našich koncových uživatelů.

S Design dílnou v zastoupení panem Mackem máme výborné zkušenosti…

Jiří Kratochvíl, Masarykova univerzita

S Design Dílnou Ivo Macka jsme navázali velice příjemnou spolupráci, která bude nepochybně pokračovat nad rámec Kreativního voucheru. Práci Design Dílny jsme znali, takže nás nijak nepřekvapilo, že výstupy byly po profesní stránce skvělé, ocenili jsme dále také aktivní přístup, osobní jednání a vůbec jsme si po lidské stránce prostě „sedli“. Můžeme jenom doporučit!

S Design Dílnou Ivo Macka jsme navázali velice příjemnou spolupráci,…

Monika Fiantová, Bamboolik

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno