zpět na výpis
zpět na výpis

FILMAGIX s.r.o.

full-servis audiovizuální produkce

Jsme full-servis kreativní videoprodukce, která je schopná namyslet obsah na míru Vašim marketingovým potřebám. Tvoříme televizní reklamy, hrané a animované internetové spoty a taky náš vlastní formát trikových videí.
Mezi naše klienty patří Hyundai, Starbucks, Mall, Datart a další. Potkejme se a navrhněme obsah i pro Vás.

737854695
info@filmagix.com
www.filmagix.com

IČ: 07961987

DIČ: CZ07961987

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Hyundai Tucson IceBreaker soutěž

První ze série trikových videí pro značku Hyundai motor Czech. Zadání klienta znělo: "odlište nás od konkurence něčím novým". Koncepty podobných trikových videí začínáme kvůli velkému zájmu pro více značek z jiných segmentů.

realizováno 2019

Hollandia - kvalitu neoklameš

Televizní a online reklama propagující selské jogurty od Hollandie vysílaná na ČT, Primě a na slovenské televizi JOJ. Filmagix zaštiťoval mimo scénáře kompletně celou výrobu reklamy.

realizováno 2018

Celoroční kampaň pro módní značku Vivantis

Originální internetová triková reklama z letošní kampaně pro Vivantis. Hravou metodou zobrazujeme krátký příběh ženy, která řeší situace skrze kouzla Vivantis produktů. Trikové reklamy patří mezi naše specializace a minulou kampaň Vivantis výrazně překonala v počtech reakcí a zhlédnutí.

realizováno 2020

Harry Potter a Kámen mudrců

Virální video, které náš tým realizoval jako kreativní koníček naší audiovizuální produkce. Postprodukční mozaika filmových a českých postav vás překvapí v příběhu ala Harry Potter v Česku. Video už vidělo přes 7 milionů diváků v ČR i v zahraničí a dočkalo se i reakce z Pražského hradu.

realizováno 2018

Síla Hotentota - knižní trailer plný fantazie

Kreativní trailer zobrazující abstraktní myšlenky zpracované v knižním titulu Síla Hotentota. Skrze postprodukci jsme schopní znázornit všemožné.

realizováno 2020

S lidmi z Filmagix se nám dobře spolupracovalo, byli otevřeni našim návrhům a bylo vidět, že naprosto ví, co dělají. Videa, která ve spolupráci vznikla, jsou určitě nejkvalitnější, která jsme kdy měli.

S lidmi z Filmagix se nám dobře spolupracovalo, byli otevřeni našim…

Antonín Moravec - Head of operations, Kentico software

Filmagix nám vytvořil tři skvělá videa, která hýří vtipem a zdravým nadhledem. Ukazují v odlehčeném podání přesně to, co jsme potřebovali, a zaujmou od začátku až dokonce. Pracovní nasazení a profesionalita všech zúčastněných nelze komentovat jinak než "perfektní". Jde vidět, že skupina Filmagix jsou opravdu profíci ve svém oboru, a člověk se zaujetím hltá každou scénku i při opětovném zhlédnutí videí. Fakt super práce, díky!

Filmagix nám vytvořil tři skvělá videa, která hýří vtipem a zdravým…

Tomáš Berka - majitel firmy Appleking

Kombinací kreativity, flexibility a spolehlivosti lidí z Filmagix vznikla videa přesně reflektující požadavky, které jsme žádali. Inovativní, profesionální, ale velmi lidský přístup je pro spolupráci nesmírně důležitý, proto můžeme společnost doporučit.

Kombinací kreativity, flexibility a spolehlivosti lidí z Filmagix vznikla…

Jan Pohorský - PR specialista firmy Hyundai Motor Czech

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno