zpět na výpis
zpět na výpis

Filmagix

full-servis audiovizuální produkce

Tvoříme reklamy, které klientovi pomůžou vyniknout :)

737854695
info@filmagix.com
www.filmagix.com

IČ: 079 61 987 plátce DPH

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Hyundai Tucson IceBreaker soutěž

První ze série trikových videí pro značku Hyndai motor Czech. Zadání klienta znělo "odlište nás od konkurence něčím novým". Koncepty podobných trikových videí začíáme kvůli velkému zájmu pro více značek z jiných segmentů.

realizováno 2019

Hollandia - kvalitu neoklameš

Televizní a online reklama propagující selské jogurty od Hollandie vysílaná na ČT, Primě a na slovenské televizi JOJ. Filmagix zaštiťoval mimo scénáře kompletně celou výrobu reklamy.

realizováno 2018

ChiQ - Dokonalý obraz!

Originální internetová reklama pro novou značku televizorů ChiQ. Claim "Obraz, který táhne" nás inspiroval využít známá historická umělecká díla. Filmagix zaštítil výrobu reklamy od nápadu až po spuštění.

realizováno 2018

Harry Potter a Kámen mudrců

Virální video, které náš tým realizoval jako kreativní koníček naší audiovizuální produkce. Postprodukční mozaika filmových a českých postav vás překvapí v příběhu ala Harry Potter v Česku. Video už vidělo přes 7 milionů diváků v ČR i v zahraničí a dočkalo se i reakce z Pražského hradu.

realizováno 2018

Mergado: Získejte víc z vašeho e-shopu

Krátký animovaný spot pro brněnskou softwarovou firmu Mergado. Zařídili jsme kompletní výrobu spotu, včetně výtvarných návrhů, animace, zvuku i několika jazykových mutací.

realizováno 2018

S lidmi z Filmagix se nám dobře spolupracovalo, byli otevřeni našim návrhům a bylo vidět, že naprosto ví co dělají. Videa, která ve spolupráci vznikla, jsou určitě nejkvalitnější, která jsme kdy měli.

S lidmi z Filmagix se nám dobře spolupracovalo, byli otevřeni našim…

Antonín Moravec - Head of operations, Kentico software

Filmagix nám vytvořil tři skvělá videa, která hýří vtipem a zdravým nadhledem. Ukazují v odlehčeném podání přesně to, co jsme potřebovali, a zaujmou od začátku až dokonce. Pracovní nasazení a profesionalita všech zúčastněných nelze komentovat jinak než "perfektní", jde vidět, že skupina Filmagix jsou opravdu profíci ve svém oboru, a člověk se zaujetím hltá každou scénku i při opětovném zhlédnutí videí. Fakt super práce, díky!

Filmagix nám vytvořil tři skvělá videa, která hýří vtipem a zdravým…

Tomáš Berka - majitel firmy Appleking

Kombinací kreativity, flexibility a spolehlivosti lidí z Filmagix vznikla videa přesně reflektující požadavky, které jsme žádali. Inovativní, profesionální, ale velmi lidský přístup je pro spolupráci nesmírně důležitý, proto můžeme společnost doporučit.

Kombinací kreativity, flexibility a spolehlivosti lidí z Filmagix vznikla…

Jan Pohorský - PR specialista firmy Hyundai Motor Czech

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno