zpět na výpis
zpět na výpis

FOREGROUND, s.r.o.

Grafický a webový design

Jednoduchost, přehlednost, moderní technologie a prodejnost…to chcete od vašeho webu! My víme jak na to! Tvoříme pro vás vyjímečné weby a jednotný vizuální styl (logo, dokumenty, tiskoviny a další).

+420 604 177 709
sona.rysava@4g.cz
www.4g.cz

IČ: 29282764

DIČ: CZ29282764

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Produktový katalog LITHOPLAST

Realizace produktového katalogu pro společnost Lithoplast, s. r. o. Katalog zahrnuje vlastní výrobky včetně geotextilií, drenážních rohoží, PVC fólií a ostatních izolačních materiálů, kterých je společnost distributorem.

realizováno 2014

Katalog coFEE

Realizace produktového katalogu kšiltovek a zimních skladových čepic společnosti Brand Promotion CZ, s.r.o., která působí již řadu let na českém i mezinárodním trhu. Katalogy realizujeme každoročně, již od roku 2007.

realizováno 2014 - 2020

IREBOOK

Realizace brandbooku pro softwarovou společnost IREBOOK, který vytváříme každoročeně již od roku - 2015.

realizováno 2015 - 2019

Život jako hra

Tvorba brandbooku pro tým profesionálních koučů.

realizováno 2019

Časopis Be Beautiful

Časopis Be Beautiful od MEDICOM Clinic. Najdete v něm rozhovory s lékaři, informace o nových ošetřeních i příběhy klientek – a to všechno v našem grafickém zpracování.

realizováno 2017

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

ATEX Sportswear

Pro společnost Atex jsme realizovali webové stránky včetně e-shopu.

realizováno 2019

Kšiltovky a čepice coFEE

Realizace webových stránek s přehledem produktů pro společnost Brand Promotion.

realizováno 2020

Soutěžní microsite Krásnější díky plastice

MEDICOM Clinic plní mnoha ženám sny o kráse. Několika z nich to umožní díky každoroční soutěži. A my jsme hrdí na to, že se to děje prostřednictvím námi zrealizované microsite. A jsou to tisice registrací a tisíce příběhů.

realizováno 2017 - 2020

Intranet VILLA TUGENDHAT

Tvorba intranetu

realizováno 2019

Interiérový specialita TOKA

Interiér od firmy Toka je vždy extra. Proto je jejich heslem “more than an office”. Tomu odpovídají i jejich webové stránky.

realizováno 2019

S firmou FOREGROUND spolupracujeme od samého začátku naší existence, tedy více než 10 let. Oceňujeme kreativitu, orientaci v současných trendech a hlavně lidský přístup. Jsem si jistá, že pro celý tým FOREGROUND jsou zákazníci na prvním místě a vždy dělají maximum, aby splnili jejich očekávání. Za těch pár let vím, o čem mluvím ;-).

S firmou FOREGROUND spolupracujeme od samého začátku naší existence,…

Marcela Nečasová, IReSoft, s.r.o.

S firmou Foreground se mi velmi dobře spolupracuje. Oceňuji její profesionální chování, osobní přístup i flexibilitu, když se dostanu do časové tísně. Ve firmu Foregroud mám důvěru, protože se můžu spolehnout, že mi neodevzdají zakázku, pokud by s ní nebyli sami spokojeni. Důvěřuji jejich radám a připomínkám a oceňuji, že jsou schopni zakomponovat do návrhu i mé představy a požadavky.

S firmou Foreground se mi velmi dobře spolupracuje. Oceňuji její profesionální…

Klára Fictumová, ZON spol. s r.o.

Se společností Foreground spolupracujeme již více než deset let na různých projektech, a to jak v oblasti tvorby webu, tak v oblasti vývoje designu sportovního oblečení.
Bez přehánění lze napsat, že výsledky naší spolupráce jsou v oblasti sportu celosvětově známé - jeden příklad za všechny: Foreground se dlouhodobě podílí na grafickém ztvárnění oblečení pro českou biatlonovou reprezentaci.

Se společností Foreground spolupracujeme již více než deset let na různých…

Oldřich Sova, ATEX-spol. s r.o.

Společnost FOREGROUND mohu doporučit všem zájemcům o reklamní agenturu s profesionálním přístupem, kreativní tvorbou a individuálním řešením každé zakázky bez ohledu na rozsah. Kladně také hodnotím vždy vstřícný přístup slečny Ryšavé a pana Zemana, kteří dělají maximum pro splnění všech zadání.

Společnost FOREGROUND mohu doporučit všem zájemcům o reklamní agenturu…

Ing. Jan Fric, SERVIS CENTRUM a.s.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno