zpět na výpis
zpět na výpis

FOREGROUND, s.r.o.

Grafický a webový design

Jednoduchost, přehlednost, moderní technologie a prodejnost…to chcete od vašeho webu! My víme jak na to! Tvoříme pro vás vyjímečné weby a jednotný vizuální styl (logo, dokumenty, tiskoviny a další).

+420 604 177 709
sona.rysava@4g.cz
www.4g.cz

IČ: 29282764 plátce DPH

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Produktový katalog LITHOPLAST

Realizace produktového katalogu pro společnost Lithoplast, s. r. o. Katalog zahrnuje vlastní výrobky včetně geotextilií, drenážních rohoží, PVC fólií a ostatních izolačních materiálů, kterých je společnost distributorem.

realizováno 2014

Katalog coFEE

Realizace produktového katalogu kšiltovek a zimních skladových čepic společnosti Brand Promotion CZ, s.r.o., která působí již řadu let na českém i mezinárodním trhu. Katalogy realizujeme každoročně, již od roku 2007.

realizováno 2014

Brožury Liposukce, O klinice

Realizace brožury Liposukce, která představuje jednu z nejmodernějších liposukčních metod VASER Lipo a ostatní metody moderní liposukce včetně ukázek prací. Realizovali jsme i druhou brožuru O klinice, která se zaměřuje na představení kliniky plastické a estetické chirurgie MEDICOM Clinic.

realizováno 2015

Propagační letáky produktů IZIO, Cygnus

Realizace propagačních letáků pro informační systém IZIO a informační systém Cygnus (formát A4).

realizováno 2012

IReBook

Realizace brandbooku pro softwarovou společnost IReSoft - IReBook 2015. Vytvoření grafické podoby firemní politiky.

realizováno 2015

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

IReSoft

Realizace webových stránek brněnské neobyčejné softwarové společnosti, která se nebojí jít proti proudu.

realizováno 2016

LPS Automotive

Webové stránky LPS Automotive jsme vytvořili jako prezentaci společnosti vyrábějící technické výlisky z plastů pro automobilový či elektrotechnický průmysl.

realizováno 2015

KARE Lifestyle concept

Realizace e-shopu KARE Shop (jednoduchý a přehledný e-shop, který jsme napojili na zbožové portály a účetní systémy, doplnili podpůrnými nástroji pro generování voucherů a práci s fotkami).

realizováno 2015

ATEX Sportswear

Pro společnost Atex jsme realizovali webové stránky včetně e-shopu.

realizováno 2014

Kšiltovky a čepice coFEE

Realizace webových stránek s přehledem produktů pro společnost Brand Promotion.

realizováno 2015

S firmou FOREGROUND spolupracujeme od samého začátku naší existence, tedy více než 10 let. Oceňujeme kreativitu, orientaci v současných trendech a hlavně lidský přístup. Jsem si jistá, že pro celý tým FOREGROUND jsou zákazníci na prvním místě a vždy dělají maximum, aby splnili jejich očekávání. Za těch pár let vím, o čem mluvím ;-).

S firmou FOREGROUND spolupracujeme od samého začátku naší existence,…

Marcela Nečasová, IReSoft, s.r.o.

S firmou Foreground se mi velmi dobře spolupracuje. Oceňuji její profesionální chování, osobní přístup i flexibilitu, když se dostanu do časové tísně. Ve firmu Foregroud mám důvěru, protože se můžu spolehnout, že mi neodevzdají zakázku, pokud by s ní nebyli sami spokojeni. Důvěřuji jejich radám a připomínkám a oceňuji, že jsou schopni zakomponovat do návrhu i mé představy a požadavky.

S firmou Foreground se mi velmi dobře spolupracuje. Oceňuji její profesionální…

Klára Fictumová, ZON spol. s r.o.

Se společností Foreground spolupracujeme již více než deset let na různých projektech, a to jak v oblasti tvorby webu, tak v oblasti vývoje designu sportovního oblečení.
Bez přehánění lze napsat, že výsledky naší spolupráce jsou v oblasti sportu celosvětově známé - jeden příklad za všechny: Foreground se dlouhodobě podílí na grafickém ztvárnění oblečení pro českou biatlonovou reprezentaci.

Se společností Foreground spolupracujeme již více než deset let na různých…

Oldřich Sova, ATEX-spol. s r.o.

Společnost FOREGROUND mohu doporučit všem zájemcům o reklamní agenturu s profesionálním přístupem, kreativní tvorbou a individuálním řešením každé zakázky bez ohledu na rozsah. Kladně také hodnotím vždy vstřícný přístup slečny Ryšavé a pana Zemana, kteří dělají maximum pro splnění všech zadání.

Společnost FOREGROUND mohu doporučit všem zájemcům o reklamní agenturu…

Ing. Jan Fric, SERVIS CENTRUM a.s.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno