zpět na výpis
zpět na výpis

FUTURE IMAGE COMPUTER,s.r.o.

Webdesignér a webkonzultant

Pomáhám klientům s tvorbou webových stránek, e-shopů a webových aplikací. Dále pomáhám konzultacemi ohledně internetového marketinku a SEO optimalizace. Od roku 2018 Jsem certifikovaným pověřencem pro ochranu osobních údajů dle nařízení GDPR.

+420 603 454 225
fic@future-image.cz
www.future-image.cz

IČ: 25324764

DIČ: CZ25324764

Fotografie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Fotografie

KTS Ekologie

Pro firmu KTS Ekologie s.r.o. jsme realizovali nové webové stránky a grafický design. Zajišťovali jsme focení provozních areálů, zaměstnanců, svozových vozů. Vytvořili jsme poutavou grafiku s čtivými texty, kterou jsme zabalili do responzivního designu webových stránek. Přidali jsme mapu svozových míst. Jak se nám vše povedlo? Posuďte sami.

realizováno 2016

MKM konsorcium

Vytvoření úplně nových webových stránek za účelem prezentace výrobce s vlastním vývojem nabízející kompletní služby v oblasti průmyslové automatizace dle vlastních návrhů zpracovaných dle požadavku klienta. Naše fotografie realizací najdete v sekci nabízíme.

realizováno 2016

Balák stroje

Nafocení budovy, nových prostor firmy, dílny a skladu.

realizováno 2016

Pivovar Tišnov

Produktová fotografie sortimentu pivovaru pro připravovaný e-shop.

realizováno 2021

Obec Zakřany

Pro obec Zakřany jsme realizovali jednak fotografickou část, včetně záběrů z drónu, tak i grafický návrh včetně vlastní realizace webu. Web je responzivní a byl vytvořen s ohledem na přístupnost.

realizováno 2021

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Podhorácká restaurace

Vytvoření nových webových stránek pro Podhoráckou restauraci, která byla kompletně rekonstruována. Web byl navržen s ohledem na rychlé nalezení důležitých informací jako otevírací doba, denní meny, kontakt a interiér. Responsivní design je v tomto projektu prioritou.

realizováno 2019

C-filter

Cílem spolupráce bylo bylo vytvořit přehledný, a hlavně funkční design stránek, který nebude na překážku v použitelnosti webu.

realizováno 2011-2021

Czech Metal Works

Webové stránky mají navržený moderní a poutavý grafický design s použitím vlastních fotografií. V kategorii strojírenských firem jsme posunuli grafickou úpravu webu na zcela novou úroveň. Klient byl z grafiky webu nadšen.

realizováno 2019

Centrum sociálních služeb Tišnov

Zde byla spolupráce opřena o modernizaci loga a celého webu po grafické stránce. Byly nafoceny veškeré budovy a prostory profesionálním fotografem. Dále byl vytvořen grafický návrh a moderní web, který splňoval požadavky vkusného a zároveň decentního vzhledu podtrhující poskytovanou kvalitní sociální péči o starší spoluobčany.

realizováno 2019

Netcom Solutions

Grafické. návrhy vizitek, panelů, plakátů a polepů pro auta. Boxnet je značkou firmy Netcom Solutions s.r.o..

realizováno 2016

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Turnov třídí - projekt na třídění a svoz odpadů

Realizace portálu pro třídění odpadu ve městě Turnově. Důležitým kritériem bylo vyhotovení přehledu termínů svozu pro občany, dle zadaných kritérií (ulice ve městě a začátek svozů). Občan si zadá svoji ulici a hned vidí jak budou v jeho ulici probíhat jednotlivé svozy podle typu odpadu. [www.turnovtridi.cz/kdy-kde-svazime-odpad]

realizováno 2021

Naturapura.cz - E-shop

Pro LOTUS point s.r.o. jsme realizovali nový internetový obchod na prodej potravinových doplňků. E-shop je postavený na platformě PrestaShop a byl pro něj vytvořen poutavý design. Specifikem byla integrace mnoha modulů, jako blog, platební brána, věrnostní program.

realizováno 2022

GDP KORAL

Stránky GDP KORAL byly tvořeny pro firmu, která se zabývá návrhem a výrobou kompozitních materiálů s více než 20letou tradicí. Zásadní výzvou v tvorbě stránek bylo: "Jak sdělit klientům přidanou hodnotu skrytou ve zkušenostech s návrhem kompozitních materiálů". Myslíme, že se nám to nakonec podařilo. Posuďte sami.

realizováno 2021

Cech topenářů a instalatérů České republiky

Pro klienta Cech topenářů a instalatérů České republiky jsme realizovali webové stránky včetně grafického designu se zaměřením na propagaci a adekvátní prezentaci cechu. Cílem bylo zjednodušit navigaci a nasadit responzivní design. Neobtěžovat přílišnou složitostí. Web byl vybudován s použitím redakčního systému Drupal 9.

realizováno 2021

Smuteční vazba - Květiny Kaplan

Vytvoření e-shopu pro prodej smuteční vazby na systému Prestashop v 1.7. Realizován včetně nového grafického designu webu. Jedná se o první část projektu, další častí bude e-shop doručování květin. Je zde možnost platit online, integrace EET, vlastní rozvoz květin a mnoho dalších vychytávek.

realizováno 2017

S panem Plíškem jsem nadmíru spokojen, vždy mi vyjde maximálně vtříc.

S panem Plíškem jsem nadmíru spokojen, vždy mi vyjde maximálně vtříc.…

Aleš Kaplan, fa Radoslava Kaplanová

Pan Plíšek pro nás tvoří obsah a stará se o údržbu našeho webu. Přichází aktivně s novými návrhy na zlepšení. Jsme velmi spokojeni.

Pan Plíšek pro nás tvoří obsah a stará se o údržbu našeho webu.…

Patrik Cabaj, C-FILTER FILTRY, s.r.o.

Se službami firmy pana Plíška jsme velmi spokojeni. Vytvoří pro nás vždy návrh řešení a aktivně nám pomáhá řešit problémy spojené s vývojem našeho informačního systému.

Se službami firmy pana Plíška jsme velmi spokojeni. Vytvoří pro nás…

Jan Pálka, FINEST Selection, spol. s r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno