zpět na výpis
zpět na výpis

Hi Promotion s.r.o.

Jsme online marketingová agentura složená ze zapálených profesionálů, kteří dělají svou práci naplno. Naši klienti oceňují širokou nabídku služeb, včetně kompletního servisu. Soustředíme se na to, co klienti opravdu potřebují.

Vždy vytváříme strategii na míru, tak aby vše fungovalo. Ovládáme skvěle SEO, PPC, grafiku, tvorbu webů, content marketing, Facebook a Instagram, analytiku, nezalekneme se ani HR a PR marketingu

+420 725 965 559
info@hipromotion.cz
www.hipromotion.cz

IČ: 03235203

DIČ: CZ03235203

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Výstaviště Kroměříž

Společnost Výstaviště Kroměříž se rozhodla pro rebranding, naším cílem bylo vytvořit korporátní identitu, včetně návrhu realizace nového webu, brand style guide a dalších propagačních materiálů.

realizováno 2018

Win Win Solutions

S klientem Win Win Solutions spolupracujeme dlouhodobě. Průbězně vytváříme požadované prezentační materiály, včetně realizace webu. Připravili jsme pro klienta postavičku maskota Victora a také animovaný spot.

realizováno 2019

Orava

Spolupráce byla založena na vytvoření grafického designu vybraných řad spotřebičů a jejich jazykové mutace pro různé printové a online formáty.

realizováno 2017

Vitafruits

Pro klienta Vitafuits jsme vytvořili prezentační materiály zaměřené na speciální technologie mraženého ovoce pro gastronomii, v několika jazykových mutací.

realizováno 2019

Ráj šití

S klientem spolupracujeme od roku 2014. Pravidělně vytváříme printové inzerce a další grafické podklady. Pro klienta jsme rozvinuli a používáme speciální koncept kreslené grafiky, která dodává značce osobitý ráz.

realizováno 2018

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Colori di Praga

Specializovaný web v interiérovém designu, který je koncipovaný jako přitažlivá vizuální prezentace. Cílem je odprezentovat nabídku a poskytnout potenciálnímu zákazníkovi zdroj inspirace.

realizováno 2019

Kelapher

Pro klienta jsme vytvořili jednoproduktovou microsite. Cílem je představit benefity unikátního krému, důraz byl kladen na vizuální stránku prezentace.

realizováno 2019

Studio Mone

Cílem webu bylo vytvoření přehledné prezentační stránky, soustředili jsme se na přehlednou navigaci a prezentaci ceníku.

realizováno 2018

DataClue

U tohoto projektu bylo pro nás největší výzvou přehledné členění vysoce odborného textu, správný způsob prezentace služeb a jejich struktura. Výsledkem je jednoduchý, ale přehledný web, který slouží k získávání nových klientů.

realizováno 2018

Podeta

Pro klienta jsme vytvořili specializovaný web v interiérovém designu. Cílem webu je odprezentovat nabídku a poskytnout potenciálnímu zákazníkovi zdoj inspirace.

realizováno 2019

Na jedné straně profesionální přístup a zkušenosti, na té druhé vstřícnost a nadšení pro věc. To jsou hlavní faktory, proč jsme se rozhodli spolupracovat s Hi Promotion. Rozumí našim potřebám a vytváří řešení, která jsou nám šitá na míru.

Na jedné straně profesionální přístup a zkušenosti, na té druhé…

Radek Ondrášík, Notino s.r.o.

Hi Promotion je pro nás významným partnerem, u kterého si ceníme zejména řešení šitá na míru a profesionální přístup.

Hi Promotion je pro nás významným partnerem, u kterého si ceníme zejména…

Pavlína Šedivá, Sconto Nábytek, s.r.o.

S firmou Hi Promotion spolupracujeme už viac ako rok a ceníme si hlavne ich profesionálny prístup, férovosť, flexibilitu a hľadanie konkrétnych riešení pre daného klienta. Výhodou sú aj komplexné služby v oblasti SEO a web marketingu.

S firmou Hi Promotion spolupracujeme už viac ako rok a ceníme si hlavne…

Michal Gajdošík, JUTEX Slovakia, s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno