zpět na výpis
zpět na výpis

IMP net s.r.o.

Spolehlivý partner pro web & online marketing

Postaráme se o vaše podnikání od začátku až do konce. Náš tým markeťáků, grafiků a programátorů pro vás udělá vše od webu až po online i offline propagaci. Jsme specialisté na tvorbu webů a e-shopů na míru, SEO, PPC a linkbuilding.

+420 739 323 974
info@impnet.cz
www.impnet.cz

IČ: 28351801

DIČ: CZ28351801

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Offline reklama domyspanelsko.cz

Kromě webových stránek domyspanelsko.cz je pro klienta důležitá i offline reklama. Vytvořili jsme pro něj rollup a letáky, které jsou umístěné na letišti v Pardubicích.

realizováno 2019

Offline reklama ricanydomy.cz

Při prezentaci developerského projektu jsou potřeba i letáky pro případné zájemce. Pro klienta All Inclusive Development a jeho projekt rodinné domy ALEA jsme vytvořili krásné a jednoduché brožury.

realizováno 2019

Branding pro Alux-nábytek.cz

Pro klienta Alux-nábytek jsme vytvořili celkový branding, ve kterém jsme podtrhli eleganci a nadčasovost nabízených výrobků z hliníku. Kromě grafické přípravy loga jsme navrhli také podobu dalších propagačních materiálů, jako jsou vizitky či brožury.

realizováno 2021

Offline reklama impnet.cz

I pro naši společnost je důležitá offline reklama a je pak příjemné slyšet, že nás naši klienti viděli na billboardu nebo slyšeli v rádiu Krokodýl. Proto jsme v uplynulých letech vytvořili několik kreativních návrhů billboardů, které jste mohli vidět v Brně a okolí.

realizováno 2018-2019

Offline reklama vrchlabi-apartmany.cz

Pro klienta All Inclusive Development jsme připravovali celý projekt od základů. Od webových stránek vrchlabi-apartmany.cz až po brožury pro potenciální klienty.

realizováno 2019

Informační a komunikační technologie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Informační a komunikační technologie

CMS na míru pro labona.cz

Výhoda vlastního redakčního systému spočívá v tom, že jej můžeme upravit na míru vašim potřebám. Pro klienta Labona jsme upravili administraci zákazníka, napojení platebních bran či celý nákupní proces, který umožňuje zákazníkovi objednat stínicí techniku na míru.

realizováno 2014

CMS na míru pro St. Mark's School

Pro americkou školu St. Mark's jsme tvořili unikátní redakční systém na míru, který obsahoval nové systémy pro učitele, žáky i rodiče (moduly výlety, školní poplatky, objednávání obědů, plesy apod.).

realizováno 2018

CMS na míru pro Real Spektrum

Pro klienta Real Spektrum jsme vytvořili můstek pro spojení našeho redakčního systému s realitním systém Realman.

realizováno 2018

CMS na míru Sportsmans Elite

Moduly redakčního systému (eshop a rezervační systém) vychází z původního CMS, nad rámec těchto modulů jsme vytvořili modul členství.

realizováno 2016

CMS na míru pro Comguard

Klientovi Comguard jsme v našem CMS rozšířili modul Aktuality o možnost přidání více kategorií a rozšířili jsme kalendář o možnost filtrace událostí podle výrobce či typu akce.

realizováno 2018

Online marketing

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Online marketing

Online marketing pro manek.cz

I takové podnikání jako jsou stavební stroje potřebuje kvalitní online marketing. Pro klienta Manek již od roku 2011 zajišťujeme SEO, PPC kampaně a linkbuilding. Výsledkem je každoroční zvyšování návštěvnosti o 20 %.

realizováno 2011 - doposud

Online marketing pro Isotra a.s.

Pro výrobce stínicí techniky Isotra a.s. zajišťujeme online marketing pro slovenský, německý, francouzský i polský trh. Zaměřujeme se na SEO, linkbuilding, PPC i sociální sítě. Výsledkem je např. zvýšení návštěvnosti u SK trhu o více než 60 %.

realizováno 2017 - doposud

Online marketing pro chytrapena.cz

S Chytrou pěnou spolupracujeme už od roku 2011. Firmě se staráme nejen o webové stránky, ale také o SEO, PPC kampaně a další marketingové aktivity. A výsledek? Meziroční zvýšení poptávek o 20 %.

realizováno 2011 - doposud

Online marketing pro Nábytek Mikulík

S klientem Nábytek Mikulík spolupracujeme už řadu let. Připravili jsme pro ně uživatelsky přívětivý e-shop a kontinuálně jim spravujeme veškeré marketingové aktivity včetně kampaní na sociální sítě, newsletterů, článků do blogu atp. Celý e-shop reflektuje moravský původ a rodinnou tradici tohoto zákazníka.

realizováno 2020 - doposud

Online marketing pro Zdravé stravování

Pro klienta Zdravé stravování pracujeme od roku 2019. Za tu dobu jsme pro ně připravili návrh nového webu a nyní provádíme pravidelné služby v rámci Online marketingu a další technické práce určené ke zlepšení výkonnosti a návštěvnosti webu. Meziročně na tomto webu roste návštěvnost o 20 %, konverzní poměr pak meziročně vzrostl o 5,46 %.

realizováno 2019 - doposud

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Ski & Mt. Bike Apartments Vrchlabí

S klientem All Inclusive Development spolupracujeme již několik let a připravujeme pro něj microsites mnoha jeho developerských projektů. Jedním z nich jsou i Ski & Mt. Bike Apartments Vrchlabí. Krásný a moderní web, stejně jako projekt samotný.

realizováno 2019

E-shop Labona.cz

Pro klienta Labona jsme již připravovali několik webdesignů. Každý takový návrh obsahuje i návrh pro specifický objednávkový formulář pro stínění na míru.

realizováno 2018

Webové stránky Jazyková škola P.A.R.K

Pro jednu z největších jazykových škol v Brně jsme vytvořili zcela nový web www.skolapark.cz. Projekt jsme tvořili od wireframů až po úspěšné spuštění webu. A pokračujeme ve spolupráci i v následném online marketingu.

realizováno 2019

Webové stránky Ortho El Paso

Pro našeho zahraničního partnera ONET WEB jsme vytvořili web na míru orthoep.com, pro kterého jsme vytvořili krásný grafický design.

realizováno 2019

Alux-nábytek

V letošním roce jsme navázali spolupráci s klientem Alux nábytek, pro kterého jsme navrhli jednotný vizuální styl, doménu a logo, vytvořili jsme elegantní, prudce moderní web a připravili propagační materiály. Celý brand reflektuje luxus a špičkovou kvalitu nabízených výrobků.

realizováno 2021

Na spolupráci se společností IMP net s.r.o. oceňujeme zejména profesionalitu, rychlost a kompaktnost jejich služeb. Je to partner, který nám velice zjednodušil naše podnikání. Po předchozích zkušenostech s „konkurencí“ můžeme vřele doporučit.

Na spolupráci se společností IMP net s.r.o. oceňujeme zejména profesionalitu,…

Pavel Hrdlička, LUXURY CZ s.r.o.

Obchodní zástupce firmy IMP net mě oslovil na konci roku 2011 a sliboval nemožné. Nechal jsem se polapit.... a pak už jsem nikdy nelitoval. Dokázali to! Spolupráci jsme rozvinuli a po 5 letech jsme udělali pořádný kus práce. Především díky jejich aktivnímu přístupu, modernímu vhledu a příjemnému jednání. Dnes už bych si podnikání bez jejich podpory nedokázal představit a navíc by to byla škoda, když to funguje.

Obchodní zástupce firmy IMP net mě oslovil na konci roku 2011 a sliboval…

Filip Manek, Ph.D., MANEK stavební stroje, s.r.o.

Společnost IMP net pro nás zpracovala profesionální stránky a perfektně je navázala na naši existující inzerci. Z ohlasů klientů, které k nám tento web přináší, vidíme, že funguje a je pro nás přínosem. Nyní se těšíme na nový newsletter.

Společnost IMP net pro nás zpracovala profesionální stránky a perfektně…

Ivor Ševčík, AC Real, s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno