zpět na výpis
zpět na výpis

IMP net s.r.o.

Specialista na internetový marketing

U nás netvoříme krásné weby. Ani moderní weby. U nás tvoříme weby, které plní své obchodní cíle. Třeba vyšší zisk, počet poslaných přihlášek nebo registrací k newsletteru… jaký cíl chcete splnit vy?

+420 739 323 974
info@impnet.cz
www.impnet.cz

IČ: 28351801 plátce DPH

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Plakát pro klokánek

Tvorba plakátu na vánoční večírek dětského klokánku.

realizováno 2015

Polep prodejny

Návrh polepu kamenné prodejny s legem.

realizováno 2015

Návrh polepu auta

Návrh polepu na auto pracovníka geodetických prací.

realizováno 2015

Ikonky pro Mentem

Návrh kreativních ikonek pro web Mentem.cz.

realizováno 2015

Slohy pro mediační fond

Grafický návrh vnější slohy pro materiály nadačního fondu pro mediaci.

realizováno 2015

Online marketing

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Online marketing

On-line marketing pro Real Spektrum

Výrazná konkurence na poli realit si přímo vyžaduje dobrou marketingovou strategii. Realitní kanceláři Real Spektrum pomáháme s náborem nových nemovitostí a online marketingem. Aby byla co nejvíc vidět.

realizováno 2014 - doposud

On-line marketing e-shopu se sportovními poháry

S prodejcem sportovních pohárů Garko spolupracujeme již od roku 2010. Za tu dobu jsme dostali značku do širokého podvědomí veřejnosti. Důkladnou strategií optimalizace pro vyhledávače se nám daří pravidelně zvyšovat meziroční organickou návštěvnost webu až o 50 %.

realizováno 2010 - doposud

Kompletní online-marketing pro Chytrou pěnu

S Chytrou pěnou spolupracujeme už od roku 2011. Firmě se staráme nejen o webové stránky, ale také o SEO, PPC kampaně a další marketingové aktivity. A výsledek? Meziroční zvýšení poptávek o 20 %.

realizováno 2011 - doposud

Vysoká škola obchodní v Praze, marketingová strategie, on-line marketing

Pro soukromou Vysokou školu obchodní v Praze jsme vytvořili nový web i univerzitní informační systém. Cílem naší strategie je dostatečný zájem studentů – a to se daří, každý rok je kapacita naplněná.

realizováno 2013 - doposud

Kompletní on-line marketing pro e-shop zaluziedomu.cz

Zbožové porovnávače, PPC reklamy, vytrvalé zlepšování použitelnosti webu a mnoho dalšího, tvoří součást naší spolupráce s webem zaluziedomu.cz. Za poslední dva roky se nám podařilo zdvihnout organickou návštěvnost o 1 700 % a počet objednávek o 2 700 %. A to je velký úspěch.

realizováno 2014 - doposud

Práce s texty

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Práce s texty

Texty na web kostickylega.cz

Prorazit mezi mnohými prodejci LEGO stavebnic není snadné – obchodu Kostičky Lega se to však s naší pomocí povedlo. Postarali jsme se otextování a přípravu originálního webu a i nadále se podílíme na dalších marketingových aktivitách - od newsletterů až po přípravu článků na linkbuilding.

realizováno 2015 - doposud

Texty na web novak-tomas.cz

Pojišťovacímu agentovi Tomáši Novákovi jsme pomohli napsat e-book o úrazovém pojištění. Tak aby se klientům hezky četl a přesně věděli, podle jakých kritérií mají pojištění vybírat.

realizováno 2015 - doposud

Texty na web Napnistrop.cz

Napínané stropy v poslední době velmi narůstají na oblibě. Pro Crystal Online CZ s.r.o. jsme připravili zajímavý web, který tuto technologii prezentuje a ukazuje, že se opravdu jedná o jedinečný designový počin.

realizováno 2015 - doposud

Texty na web josefadamek.cz

Pro tiskárnu Josefa Adámka jsme kompletně otextovali webové stránky, tak aby na nich klienti přehledně našli všechny informace o specifických tiskových technikách a nemuseli složitě surfovat po internetu.

realizováno 2015 - doposud

Texty na web ceskymediator.cz

O možnosti mimosoudní domluvy u soukromého mediátora moc lidí nevědělo. Pro společnost Český mediátor jsme kompletně otextovali a připravili web tak, aby o mediaci bylo více slyšet. Pro klienta vytváříme také nejrůznější články a obsah na Facebook.

realizováno 2015 - doposud

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Web pro ubytování v El Pasu

Senioři nemusejí končit jenom v domovech důchodců. Pro krásnou vesničku pro seniory v americkém El Pasu jsme navrhli ještě krásnější web - až někteří mladí litují, že je vesnička jen pro seniory.

realizováno 2015

Návrh webu Coffee Revolution

Uvařit dobrou kávu je umění, které v Česku ovládá jen málokdo. Proto jsme pro klienta navrhli webovou prezentaci, z které je vůně kvalitní kávy cítit na míle daleko.

realizováno 2015

Návrh webu biomix.cz

Zdravý životní styl - to je modla dneška. Proto jsme pro klienta navrhli web, ze kterého zdraví vyzařuje už na dálku.

realizováno 2015

Návrh webu parkovacího domu v USA

Na tomto parkovišti budete chtít parkovat i v případě, že nemáte auto. Klientovi jsme navrhli přehledný web, který stravitelnou formou předkládá zákazníkům všechny výhody parkovacího domu.

realizováno 2015

Golfová dovolená

Návrh webu pro golfové zájezdy do zahraničí.

realizováno 2014

Na spolupráci se společností IMP net s.r.o. oceňujeme zejména profesionalitu, rychlost a kompaktnost jejich služeb. Je to partner, který nám velice zjednodušil naše podnikání. Po předchozích zkušenostech s „konkurencí“ můžeme vřele doporučit.

Na spolupráci se společností IMP net s.r.o. oceňujeme zejména profesionalitu,…

Pavel Hrdlička, LUXURY CZ s.r.o.

Společnost IMP net pro nás vytvořila webové stránky na velmi vysoké úrovni, funkční a přehledné. Pozitivní ohlasy máme nejen z řad našich zaměstnanců, ale i od spousty našich klientů, kterým se nové stránky líbí. Při spolupráci jsem si cenil a stále cením zejména vstřícného přístupu, časové flexibility a celkové ochoty spolupracovat. V neposlední řadě musím vyzdvihnout i vynikající poměr cena/výkon.

Společnost IMP net pro nás vytvořila webové stránky na velmi vysoké…

Ing. Roman Mátl, Royal Vision s.r.o.

Společnost IMP net pro nás zpracovala profesionální stránky a perfektně je navázala na naši existující inzerci. Z ohlasů klientů, které k nám tento web přináší, vidíme, že funguje a je pro nás přínosem. Nyní se těšíme na nový newsletter.

Společnost IMP net pro nás zpracovala profesionální stránky a perfektně…

Ivor Ševčík, AC Real, s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno