zpět na výpis
zpět na výpis

Ing. arch. Irena Vojtová

architektura a urbanismus, interiér a nábytek

Přistupujeme individuálně ke každému klientovi a projektu. Vytváříme současné prostory tak, aby splňovaly představy klienta. Projekty řešíme od kreativního konceptu až po realizaci, s důrazem na detail.

+420602661506
info@atelierkari.cz
atelierkari.cz/

IČ: 04496345

Architektura / interiérový design / design nábytku

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Architektura / interiérový design / design nábytku

Rodinný dům v Božím Daru

Autoři: Ing. arch. Irena Vojtová, Ing. arch. Kateřina Vicherová, 2021 – realizační projekt - v současné chvíli dům čeká na stavební povolení. Dům je jednopodlažní s obytným podkrovím. Svým tvarem a velikostí respektuje okolí, přesah střechy a dřevěná fasáda odkazuje na tradiční horskou architekturu.

realizováno 2021

Kavárna a cukrárna Lilárium

Autoři: Ing. arch. Irena Vojtová, Ing. arch. Kateřina Vicherová, 2021 - v současné chvíli probíhá realizace. Předmětem návrhu bylo vytvořit tvarové a barevné řešení interiéru, tedy materiálové a barevné řešení povrchů, a dále dodávku interiéru - popis a specifikaci volného mobiliáře a návrh atypických prvků interiéru.

realizováno 2021

Základní škola Psáry

Práce ve spolupráci: Autor: SOA architekti, s.r.o. | Ondřej Píhrt, Štefan Šulek, Ondřej Laciga, Spoluautor: Ing. arch. Irena Vojtová, Ing. arch. Pavel Směták, Ing. arch. Tereza Březovská

realizováno 2019

Showroom Ty Identity

Práce ve spolupráci: Autoři: Ing.arch. Zuzana, Hartlová, Ing.arch. Jakub, Heidler, Spoluautor: Ing. arch. Irena Vojtová, Design shop „Ty Identity“ vznikl v samém centru Ostravy. Jedinečný záměr pro aktivitou vymírající centrum města měl vzniknout pouze s minimálním rozpočtem.

realizováno 2015

Pracovní stůl, konferenční stolek

Autor: Ing. arch. Kateřina Vicherová, Spoluautor: Ing. arch. Irena Vojtová. Pracovní stůl by navržen na míru z březové překližky a opatřen ochranným olejem. Menší stolky tvoří dubová spárovka na kovových nohách.

realizováno 2018

Spolupráci hodnotím kladně. Navázali jsme spolupráci při návrhu architektonické studie. Přístup byl lidský a profesionální, mohu doporučit. Budu se těšit na další spolupráci při návrhu interiéru.

Spolupráci hodnotím kladně. Navázali jsme spolupráci při návrhu…

Ing. Jiří Novák, Quanti s.r.o.

Zadáním bylo navrhnout pracovní stůl, výsledkem je moje maximální spokojenost. Služby ateliéru doporučuji. Přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.

Zadáním bylo navrhnout pracovní stůl, výsledkem je moje maximální…

Tomáš Neudert, OC corp. s.r.o.

Moje očekávání bylo získat od ateliéru zajímavý návrh interiéru. Překvapila mě kreativita a spolupráce. Nejvíce bych vyzdvihl velmi dobrou komunikaci. Služby vřele doporučuji, s výsledkem spolupráce jsem velmi spokojen.

Moje očekávání bylo získat od ateliéru zajímavý návrh interiéru.…

Jaroslav Smrčka, Böhm prům. automatizace s.r.o.

Oslovit architekty z ateliéru kari na spolupráci při stavbě našeho domu bylo to nejlepší rozhodnutí. Velmi si vážím nejenom vysoce profesionálního přístupu, ale i lidské empatie a především obrovské ochoty. Naše přání a představy vždy posunuly o krok dál a dospěli jsme tak ke skvělému výsledku. Naše rozhovory byly vždy velmi příjemné a věcné a jejich vysoké pracovní nasazení obdivuhodné. Nedokážu si představit stavět dům bez jejich pomoci.

Oslovit architekty z ateliéru kari na spolupráci při stavbě našeho…

Mgr. Michaela Kovačič, klinický farmaceut

Koupila jsem byt ke kompletní rekonstrukci ve staré pražské zástavbě. O finální podobě jsem měla svou představu, kterou mi architektky pomohly zhmotnit. Finální projekt předčil mé představy. Jejich kreativní přistup vytvořil z malého prostoru útulné bydlení s využitím prostoru na maximum. Oceňuji jejich individuální přístup. Byly mi profesionálními průvodci celým procesem, od prvního výkresu až k novému domovu. Plánuji i své budoucí projekty svěřit do jejich rukou.

Koupila jsem byt ke kompletní rekonstrukci ve staré pražské zástavbě.…

Mgr. Nikola Mrázková, farmaceut

Oceňujem profesionálny prístup ku projektu.
Dodržiavanie dohodnutého termínu a konštruktívny dialóg.

Oceňujem profesionálny prístup ku projektu. Dodržiavanie dohodnutého…

Ludmila Surová, Lilarium

Dostali jsme návrh zdařilé architektonické studie domu, již dříve jsme spolupracovali na drobnějších interiérových přestavbách. Spolupráce byla bezproblémová, byli jsme vždy moc spokojeni.

Dostali jsme návrh zdařilé architektonické studie domu, již dříve…

PharmDr. Barbora Jurinkova, lékárna Apotek 1 Os

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno