zpět na výpis
zpět na výpis

Ing. Eliška Krenarová

interiérová architektura

Pomáhám klientům s veřejnými i soukromými interiéry, od úprav stavebních výkresů až po realizace. V mých návrzích hrají prim zdravé vnitřní ovzduší i životní prostředí.

+420720155440
jsem@eliskakrenarova.cz
eliskakrenarova.cz

IČ: 06944671 není plátce DPH

Architektura / interiérový design / design nábytku

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Architektura / interiérový design / design nábytku

Redesign hotelu u Brněnské přehrady

Uspěla jsem s návrhem ve výběrovém řízení pro rekonstrukci hotelových pokojů i recepce. Investor realizaci provádí vlastními silami.

realizováno 2018

Extravagantní sportovní klubovna

V novém sídle firmy Topvet si pan majitel přál vytvořit originální sportovní klubovnu jako zázemí víceúčelového hřiště. Realizaci jsme ke spokojenosti všech dokončili v prosinci 2018.

realizováno 2018

Kuchyně pro mladý pár

Klienti chtěli navrhnout obývací pokoj s kuchyňským koutem ještě před začátkem stavby. Tehdy je nejvhodnější čas. Dostali veškeré podklady pro realizaci, kterou prováděli svépomocí.

realizováno 2018

Dům v americkém stylu

Klientce jsme pomohli realizovat její sen o domku v americkém/retro stylu. Dodala jsem veškeré potřebné výkresy instalací, nábytku i výpis produktů.

realizováno 2018

Prodejna kosmetiky

Nevšední prodejna kosmetiky s kosmetickým salonem měla působit luxusně a čistě. Realizaci v prostorách Rezidence Lužánky realizovala firma Toka.

realizováno 2017

Spolupráci s paní Krenarovou hodnotím jako zcela bezproblémovou. Její návrhy jsou kreativní a plně zohledňují požadavky klienta. Zprostředkovala pro nás práci stolařů i nákup designových doplňků. Vše proběhlo rychle a k naší plné spokojenosti. Firmu paní Krenarové mohu s čistým svědomím doporučit.

Spolupráci s paní Krenarovou hodnotím jako zcela bezproblémovou. Její…

MVDr. Jiří Pantůček – Topvet

Potřebovali jsme zkvalitnit pracovní prostředí pro naše zapálené zaměstnance, což se podařilo na výbornou. Nová kancelář splnila všechny požadavky a bere ohledy na naše potřeby. Cítíme se zde příjemně, téměř jako doma.

Potřebovali jsme zkvalitnit pracovní prostředí pro naše zapálené…

Ivo Pšikal – BUFAB CZ

Měla jsem možnost vybírat z mnoha variant návrhů a vyladit hotelový pokoj ke spokojenosti našich klientů, vedení i personálu. Jednání probíhala v přátelské atmosféře a s výsledky jsem byla spokojena. Proto jsme ve spolupráci pokračovali dál, při realizaci hotelové recepce.

Měla jsem možnost vybírat z mnoha variant návrhů a vyladit hotelový…

Jelena Březinová - Orea Resort Santon ***

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno