zpět na výpis
zpět na výpis

Ing. Juraj Zeman

GRAFICKÝ DESIGN S NÁPADEM

Pro své klienty hledám individuální, netradiční řešení v oblasti grafického designu a DTP.

+420 608 906 120
design@georgius.cz
design.georgius.cz

IČ: 67502831 plátce DPH

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Jednotný vizuální styl pro Rodinné centrum Studánka

Návrh jednotného vizuálního stylu, včetně loga, logomanuálu, merkantilií, tiskovin atd. Barevnost loga Rodinného centra Studánka odkazuje k přírodě. Zobrazení života kolem skutečné studánky bylo využito v celém jednotném vizuálním stylu centra – ústřední motiv ptáčka, který u studánky zpívá a pije z ní vodu, doplňuje další fauna a flóra.

realizováno 2011-2013

Grafické práce pro STKO Mikulov

Návrhy polepů popelnic a oken, kalendářů svozu odpadů, PF, billboardů atd. Společnost STKO působí v oblasti nakládání s odpady na Mikulovsku. Dynamiku a inovativnost společnosti odráží nové grafické pojetí tiskovin, polepů apod. Využívá srozumitelné recyklační symboly, ikony a živé barvy, které poutají pozornost. Nechybějí originální, hravé prvky.

realizováno 2014-2015

Jednotný vizuální styl pro ZŠ a MŠ T. G. Masaryka Drásov

Jednotný vizuální styl včetně loga, logomanuálu, merkantilií, polepů dveří, žákovské knihy atd. Jednotný vizuální styl školy vychází z ryze školní pomůcky – počítadla. Pestrobarevné kuličky počítadla s iniciálami školy doplňují vtipné sovičky, které zdobí letáky, ale i dveře školních tříd a kabinetů.

realizováno 2014-2015

Grafické práce pro Employ

Zpracování merkantilií, bannerů, polepů tramvají a autobusů atd. Pracovní a personální agentura Employ se zaměřuje na vyhledávání kandidátů pro kovoprůmysl, strojírenství či automobilový průmysl. Potřebuje tedy lidi moderní a dynamické – a stejný by měl být i styl mediální kampaně.

realizováno 2014-2016

Grafické práce pro Persefonu

Grafické zpracování merkantilií, tiskovin, inzerátů atd. Organizace Persefona poskytuje odborné sociální poradenství obětem domácího násilí, sexuálního zneužívání a znásilnění. Jedním z realizovaných projektů byly tiskoviny pro kampaň upozorňující na terapii ke zvládání agrese ve vztazích.

realizováno 2014-2016

Spolupráce s panem Zemanem je vždy na vysoké úrovni. Jeho grafické návrhy jsou neotřelé a inovativní. Vždy se nám snaží maximálně vyjít vstříc.

Spolupráce s panem Zemanem je vždy na vysoké úrovni. Jeho grafické…

Daniela Baráková, ASHPA oběhová hospodářství

S Jurajem Zemanem jsme začali spolupráci v roce 2010 a od té doby se podílí na zpracování řady grafických materiálů Sdružení pěstounských rodin, PF počínaje a výroční zprávou konče. Na Juraji Zemanovi oceňujeme nejenom kreativní přístup ke každé zakázce, spolehlivost a rychlost dodání, ale také ochotu naslouchat našim požadavkům a nekonečnou trpělivost při přepracovávání podkladů podle našich připomínek. Jako velký přínos naší spolupráce vidíme také v tom, že je schopen zajistit i služby navíc, včetně korektury dodaných textů na perfektní úrovni.

S Jurajem Zemanem jsme začali spolupráci v roce 2010 a od té doby se podílí…

Julija Prejsová, koordinátorka PR a vzdělávání, Sdružení pěstounských rodin

K řešení našich projektů si vybíráme osoby s trvalou spoluprací. A ta s panem Zemanem trvá více než šest let.

K řešení našich projektů si vybíráme osoby s trvalou spoluprací.…

Tomáš Sláma, komunikační agentura REEX

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno