zpět na výpis
zpět na výpis

Ing. Juraj Zeman

GRAFICKÝ DESIGN S NÁPADEM

Pro své klienty hledám individuální, netradiční řešení v oblasti grafického designu a DTP.

+420 608 906 120
design@georgius.cz
design.georgius.cz

IČ: 67502831

DIČ: CZ7502186186

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Jednotný vizuální styl pro Rodinné centrum Studánka

Zobrazení života kolem skutečné studánky bylo využito v celém jednotném vizuálním stylu rodinného centra – ústřední motiv ptáčka, který u studánky zpívá a pije z ní vodu, doplňuje další fauna a flóra. Tři ptáčci symbolizují úplnou, spokojenou rodinu. Na základní logo navázala loga předškolky Ptáčata, péče o děti Jezírko a dětské skupiny Potůček.

realizováno 2011-2016

Grafické práce pro společnost ASHPA

Společnost ASHPA pomáhá obcím a firmám zavádět systém oběhového hospodářství, tedy přeměňovat odpad v surovinu. Grafika informačních letáků, brožur a polepů popelnic proměňuje odpad ve výrazný, srozumitelný a zapamatovatelný design.

realizováno 2014-2020

Jednotný vizuální styl pro PASPOINT

Brněnský PASPOINT je nástupcem Asociace pomáhající lidem s autismem APLA JM. Kruh odkazuje k uzavřenému světu lidí s poruchou autistického spektra. Modrá je barvou komunikace, s níž mají autisté často potíže. PASPOINT jim pomáhá najít cestu z kruhu a jejich a naše světy propojit. A totéž dělá i logo.

realizováno 2014-2020

Grafické práce pro místní akční skupinu Brána Brněnska

Místní akční skupina Brána Brněnska spolupracuje na rozvoji venkova a získávání dotací z Evropské unie a národních programů pro svůj region. Grafika čerpá z přírody (zelená), zemědělství (výrazná barevná pole) i místních pamětihodností, včetně chřestu či piva.

realizováno 2014-2020

Grafické práce pro sbírku Oči dokořán

Sbírku Oči dokořán založila Petra Konečná z Tišnova v roce 2012, jejím cílem je dlouhodobá podpora studentů Bush School Cambodia. Jedná se o základní školu pro nejchudší děti v oblasti chrámů Angkor Wat v Kambodži. Předlohou loga byl obraz výtvarnice Lenky Cardové.

realizováno 2012-2020

Spolupráce s panem Zemanem je vždy na vysoké úrovni. Jeho grafické návrhy jsou neotřelé a inovativní. Vždy se nám snaží maximálně vyjít vstříc.

Spolupráce s panem Zemanem je vždy na vysoké úrovni. Jeho grafické…

Daniela Baráková, ASHPA

S Jurajem Zemanem jsme začali spolupráci v roce 2010 a od té doby se podílí na zpracování řady grafických materiálů Sdružení pěstounských rodin, PF počínaje a výroční zprávou konče. Na Juraji Zemanovi oceňujeme nejenom kreativní přístup ke každé zakázce, spolehlivost a rychlost dodání, ale také ochotu naslouchat našim požadavkům a nekonečnou trpělivost při přepracovávání podkladů podle našich připomínek. Velký přínos naší spolupráce vidíme také v tom, že je schopen zajistit i služby navíc, včetně korektury dodaných textů na perfektní úrovni.

S Jurajem Zemanem jsme začali spolupráci v roce 2010 a od té doby se podílí…

Julija Prejsová, koordinátorka PR a vzdělávání, Sdružení pěstounských rodin

K řešení našich projektů si vybíráme osoby s trvalou spoluprací. A ta s panem Zemanem trvá více než šest let.

K řešení našich projektů si vybíráme osoby s trvalou spoluprací.…

Tomáš Sláma, komunikační agentura REEX

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno