zpět na výpis
zpět na výpis

InHeart Production s.r.o

Kreativní full-service video produkce

Srdečně vítejte na našem profilu! InHeart Production, s.r.o. je mladá, odvážná a především komplexní produkce, se kterou se pohybujeme v oblastech reklamní video-tvorby, živých vysílání, on-line marketingu a pořádání různých nejen kulturních akcí. Naší hlavní doménou je však, videotvorba všech žánrů, od nápadu, přes herecká obsazení, scénáře, natáčení, až po umístění hotových spotů či klipů na ta správná místa.

Zakládáme se na velmi osobním přístupu, a také na tom, že ke každému z našich projektů přistupujeme naprosto odlišně. Náš tým tvoří skupina mladých nadšených profesionálů ze všech oblastí a svou práci děláme především srdcem, s odhodláním a přesvědčením, proto tedy právě InHeart (V srdci).

Za naši největší odlišnost považujeme právě náš tvůrčí přístup. Pokud tedy hledáte videotvůrce, kteří se naprosto ponoří do Vašeho produktu, či služby a budou hledat cestu, jak jej videem, co nejlépe popsat a zviditelnit, bude nám ctí, stát po Vašem Boku!

Našimi projekty žijeme, stáváme se aktivně jejich součástí, zapojujeme do tvorby videí jejich cílovou skupinu a hledáme netradiční cesty k tomu, jak dosáhnout nejlepšího možného výsledku. Nebojíme se, tak hledat různé způsoby, které před námi ještě nikdo nevyzkoušel nebo mu připadají nemožné.


Cílem je pro nás tvořit úspěšná videa a pomáhat našim zákazníkům, aby byli více vidět a jejich službám a projektům se skvěle dařilo.

+420604267127
produkce@inheart.cz
www.inheart.cz/

IČ: 08332312

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Hudební videoklip - Wild Sticks & The Brass Band - Bulletproof

Když nás manažer kapely oslovil s prvotní myšlenkou prvního videoklipu nového hudebního projektu určeného mimo ČR, nepřemýšleli jsme a rovnou na něm začali pracovat. Z původního jednoduchého videoklipu jsme se rychle dostali k rozsáhlému příběhovému formátu, který nám sice dal zabrat, ale když se na to díváme zpětně, stálo to za to!

realizováno 2021

Reklamní spoty - BRuNO Family Park

Naše již třetí, tentokrát letní natáčení spotů pro BRuNO Family Park s kompletním zajištěním od hereckého obsazení, lokalit, až po postprodukci do několika formátů! Dlouhodobá spolupráce, při které tvoříme scénáře jednotlivých videí, zajišťujeme castingy obsazení spotů, produkci i následnou postprodukci.

realizováno 2020-2021

Série reklamních videoblogů - Aqualand Moravia

Pro Aqualand Moravia tvoříme obsahově formát videoblogu, informující o novinkách a dění v jenom z nejmodernějších aquaparků v Evropě! K videím zajišťujeme scénář dle požadavků klienta, vybíráme lokality natáčení a zajišťujeme obsazení videí a jejich produkci a postprodukci.

realizováno 2016-2021

Popularizační videa - VIDA! Scicence Centum

Pro VIDA! Science centrum tvoříme spolu s jejich performery různá videa na téma popularizace vědy, reklamní spoty, ale i například sestřihy z akcí.

realizováno 2020-2021

Kristy a IGRÁČEK - Vzhůru do světa

V době, kdy bylo potřeba pomoci, z námi přišel Igráček s kampaní. Na nás bylo vytvořit poutavé hudební video. S pomocí našich skvělých kolegů jsme vytvořili vše včetně hudby, textu i hudebního klipu.

realizováno 2020

S týmem InHeart ve VIDA! science centru spolupracujeme přes dva roky a za tu dobu pro nás natočili okolo dvaceti videí. Oceňujeme, že si tvůrci zakládají na kvalitně odvedené práce a vždy nám vyšli vstříc (termínově, obsahově, finančně). Dodaná videa se vždy vyznačují kvalitním obrazem a záběry, kameraman týmu má silný cit pro záběr i detail. Jsme také rádi, že často přicházejí s vlastní invencí a díky tomu posunou video na vyšší úroveň. Přesto se vždy drží zadání i scénáře a pracují maximálně samostatně. S dodanými výsledky jsme vždy spokojení a doufáme, že spolupracovat budeme i nadále.

S týmem InHeart ve VIDA! science centru spolupracujeme přes dva roky…

Ema Zezulová, VIDA! Science Centrum

S celou produkcí InHeart.cz je radost spolupracovat. Název InHeart není jen pojem, ale opravdu bychom chtěli říct, že Kristián Šebek a jeho tým jsou lidé na správném místě, kteří dělají svou práci srdcem, mají moderní pojetí a nadhled. Musíme také vyzdvihnout osobní přístup, pečlivost, preciznost a profesionalitu při tvorbě videí, která se dnes již tak nevidí. Závěrem jen říci, že se budeme velmi těšit a doufat, že toto nebyla naše poslední spolupráce.

S celou produkcí InHeart.cz je radost spolupracovat. Název InHeart není…

Markéta Bdínková, Hotel Passage

Spolupráce s InHeart Production je pro nás jednou z těch dlouhodobých, které v Aqualandu Moravia využíváme.
Vážíme si nejen profesionálního přístupu, ale i kreativity, která je tomuto mladému, ale dobře fungujícímu týmu vlastní.

Spolupráce s InHeart Production je pro nás jednou z těch dlouhodobých,…

Tomáš Svoboda, Aqualand Moravia

Zkušenosti s produkcí InHeart máme skvělé. Ať už se jednalo o focení či natáčení reklamních videí, vždy vše proběhlo velmi kvalitně a profesionálně. Velmi jsme ocenili kompletní zajištění hereckého obsazení pro natáčení pro naše spoty a také komplexní produkční záštitu od A do Z.

Zkušenosti s produkcí InHeart máme skvělé. Ať už se jednalo o focení…

Lukáš Bureš, BRuNO Family Park

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno