zpět na výpis
zpět na výpis

Jan Fuksa

Tvořím videa

Vymýšlím a tvořím prezentační videa.

+420 775 254 540
jsem@janfuksa.cz
www.janfuksa.cz

IČ: 87495937 není plátce DPH

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Příběh vinaře

Pro Sklizeno s.r.o. jsem vyráběl několik videí. Záměrem bylo představit jejich dodavatele vín.

realizováno 2015

Stadion Sokola Brno I

Záměrem klienta bylo ukázat areál Sokolu Brno I. na Kounicově ulici v architektonické pestrosti. Letecké záběry měly zároveň ukázat budovu z netradiční perspektivy.

realizováno 2014

West Side Story

Jedná se o upoutávku na baletní představení West Side Story. Cílem bylo ukázat Brno podobně, jak byl představen New York v původním snímku, tedy z ptačí perspektivy. Spot graduje na výstavišti, kde se nakonec i představení hrálo.

realizováno 2017

První "koncert" Filharmonie Brno na staveništi budoucího sálu

Spot Filharmonie Brno propagující stavbu nového koncertního sálu. Natáčelo se na staveništi Janáčkova kulturního centra (JKC). Ve spotu vystupují brněnští filharmonici a Igor Ardašev.

realizováno 2017

Festival Uprostřed

Realizoval jsem videovýstupy z většiny akcí prvního ročníku multižánrového festivalu ve středu Brna. Zde je sestřih z performance, koncertů a workshopů festivalu Uprostřed 2017.

realizováno 2017

Jan Fuksa vyráběl pro mou firmu dva krátké reklamní spoty a s jeho prací jsem naprosto spokojen. Precizní, důsledný, kreativní. Takový on je.

Jan Fuksa vyráběl pro mou firmu dva krátké reklamní spoty a s jeho…

Kamil Novotný, kavárna Spolek, pasta bar Cattani

S Honzou dlouhodobě spolupracujeme většině videoprezentací naší organizace. Kampaně, které s námi připravoval, byly i mnohokrát oceněny (Kampaň Proč soudit předčasně? – Český direct & promo 2014: Grand Prix, Zlato (Integrovaná komunikace); EFFIE ADWARDS 2014: zlato (Sociální, ekologický, kulturní marketing); IMC European Awards 2014: Bronz (Integrated Communication)). Honza je obětavý, trpělivý, zapálený a profesionál každým coulem.

S Honzou dlouhodobě spolupracujeme většině videoprezentací naší…

Martin Máša, manažer týmu PR, IQ Roma servis, o.s.

S Janem Fuksou jsme spolupracovali na několika projektech, například kampani Loving all animals pro společnost Bioobchod.cz, propagující rostlinné alternativy sýra Veganline, nebo na videoreportážích z různých eventů - koncertů, festivalů a sportovních exhibicí. Spolupráce se nám velice osvědčila, ocenili jsme hlavně spolehlivost, kreativitu a profesionální přístup.

S Janem Fuksou jsme spolupracovali na několika projektech, například…

Jan Muller, jednatel reklamní agentury Shot Creative - www.shot.cz

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno