zpět na výpis
zpět na výpis

Mgr. Jan Střelec

Ilustrace, animované spoty, ikony, charaktery - maskoti

Zaměřuji se na ilustraci a spolupráci na animovaných spotech a explainer videích. Mám zkušenosti z nadnárodních reklamních agentur, ve kterých jsem pracoval jako art director. Díky tomuto zaměření dokážu najít podstatu značky a přetavit ji do ilustrovaného sdělení. Obrázek vydá za tisíc slov. Rád zpracovávám styl ilustrací na míru tak, aby výsledek reflektoval značku a navazoval na její vizuální styl.

Z nekomerčních subjektů dlouhodobě spolupracuji s Moravskou galerií v Brně, pro ČT :D jsem nakreslil animovaný seriál Datová Lhota.

Pracoval jsem pro značky Air Bank, Rádio Impuls, Kofola, Semtex, Volkswagen, Česká spořitelna, Honeywell, Bageterie Boulevard, Konica Minolta, Team Guru a další.

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Datová Lhota

Datová Lhota je zábavně edukativní animovaný seriál pro děti. V dobrodružstvích malých chlapců vysvětluje, jak fungují počítače, jak se chovat na internetu. Pro tento projekt jsem navrhoval podobu všech postav a prostředí, podílel se na přípravě storyboardů a záběrování na základě scénářů.

realizováno 2019

Ilustrace pro web Data Sapiens

Pro datově analytickou společnost Data Sapiens jsem připravil sérii obrázků, které ilustrují, jak jejich byznys funguje.

realizováno 2018

Online spot Team Guru

Pro brněnskou značku Team Guru jsem připravil ilustrace pro animovaný spot, demonstrující služby této společnosti.

realizováno 2016

Boogie Ball

Pro jednoduchou mobilní hru jsem připravil stylizované postavičky hráčů volejbalu, veškerá pozadí a grafiku.

realizováno 2019

Moravská galerie dětem

S Moravskou galerií dlouhodobě spolupracuji na ilustracích pro dětské programy.

realizováno 2017-2019

S Honzou spolupracujeme pravidelně. Vždy jsme kromě jeho ilustrátorských a designérských schopností ocenili jeho iniciativnost a přesah do marketingu, což je něco, čím se může pochlubit jen málo designérů.

S Honzou spolupracujeme pravidelně. Vždy jsme kromě jeho ilustrátorských…

Jan Blažek, Managing Partner @ Little Greta

Rychlost. Profesionalita. Skromnost. S Honzou je prostě radost spolupracovat! Je kreativní, svoji práci dělá rád a zároveň je schopen skvěle reagovat na specifické požadavky jednotlivých projektů. Rozhodně doporučuji!

Rychlost. Profesionalita. Skromnost. S Honzou je prostě radost spolupracovat! Je…

Pavel Humlíček, CEO @ TeamGuru.com

S Janem spolupracujeme již několik let. Společně se nám podařilo nastavit formáty propagace programu pro dětské publikum a díky jeho ilustracím jim vtisknout jednotnou vizuální identitu. U všech projektů byl vnímavým partnerem, který se snažil pochopit podstatu projektu a tu následně převést do výtvarné podoby.

S Janem spolupracujeme již několik let. Společně se nám podařilo…

Mgr. Silvie Šeborová, Moravská Galerie

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno