zpět na výpis
zpět na výpis

Jiří Fiala

Střihač, animátor, vymýšleč

Klientům pomáhám s kompletní přípravou videa od konceptu přes produkci a postprodukci. Nejsem expert na všechno, na projektech spolupracuji s kvalitními lidmi.

+420 608 744 426
jfiala@gmail.com
www.jirifiala.cz

IČ: 88629236 není plátce DPH

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

VUT mění svoji tvář - launch video

Záměrem bylo představit jednotný vizuální styl (připravený agenturou ReDesign) formou krátkého animovaného spotu. Na videu jsem se podílel konceptem, obrazovým scénářem, grafikou a animací, ozvučením a spoluprací na textu.

realizováno 2015

Esmerity explainer

Video vysvětlující finanční produkt. Unikátní výzvou bylo přijít s vizuálními metaforami pro abstraktní ekonomické pojmy. Video je celé mým dílem od textu v angličtině přes scénář, grafiku, animaci a střih až po ozvučení.

realizováno 2014

Miluji tě, mé VUT

V mé zkušenosti první zakázka, kdy se na první odevzdané verzi neměnilo vůbec nic. Základem je skvělá hudba a text Lukáše Janoty, který jsme obalili více či méně zábavnými črty ze života véúťáka, jak si jej lidé obvykle představují. Působil jsem v roli producenta, spoluautora scénáře, střihače a "postproducenta".

realizováno 2013

Kampaň Active 24

Jak to dopadá, když na webu nejste vidět? Série tří reklamních spotů pro providera Active 24. V následujících letech se navázalo dalšími šesti klipy. Mým vkladem byl námět, produkce a postprodukce. Scénář a režie Anna Krutová.

realizováno 2013

DESO - Explainery

V rámci kreativních voucherů za rok 2016 jsem ve spolupráci s kllientem vytvořil trojici videí představujících systém pro správu a výrobu barev a příslušenství.

realizováno 2016

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

VUT mění svoji tvář - launch video

Záměrem bylo představit jednotný vizuální styl (připravený agenturou ReDesign) formou krátkého animovaného spotu. Na videu jsem se podílel konceptem, obrazovým scénářem, grafikou a animací, ozvučením a spoluprací na textu.

realizováno 2015

SusCooks explainer

Pro představení projektu podporujícího vaření z lokálních zdrojů jsme zvolili formu animovaného spotu s ruční kresbou. Autorem textu je klient, kresby vytvořila Veronika Hudcová. Mojí prací byla úprava textu, obrazový scénář, příprava grafických podkladů, animace, střih a ozvučení.

realizováno 2015

Sticky Password Rebranding Video

Animované video představující správce hesel Sticky Password. Mým úkolem bylo představit jednak nového maskota produktu, tak jednotlivé funkce programu. Základní kresby dodal Tomáš Drobisz, vizuální ztvárnění abstraktních konceptů je moje parketa - stejně jako anglický text, animace, střih a ozvučení.

realizováno 2014

VUT FU

První ze série čtyř videí ke kampani "Staň se mistrem řádu ing." pro brněnské VUT. Tentokrát byla videa spíše doplňkem celé kampaně. V jejím rámci jsme přepracovali přihláškový systému a vytvořili minisite VUTFU.cz a NaVUT.cz s překvapivě vysokou mírou konverze. Na videích jsem se podílel na vzniku námětu a scénářů, produkci a postprodukci.

realizováno 2015

TON - How TON makes it

S agenturou Filmochod jsem spolupracoval na prezentačním videu pro předního výrobce nábytku, firmu TON. Cílem bylo ukázat výrobu netradičním způsobem. Výsledek je efektní, ale srozumitelný. Video jsem stříhal a dělal postprodukci.

realizováno 2012

Na práci Jiřího Fialy oceňuji především vždy kreativní přístup, který dokáže posunout výslednou práci nad mé očekávání, velkým plusem je také velká flexibilita a samostatnost včetně včasného dodání slíbených prací.

Na práci Jiřího Fialy oceňuji především vždy kreativní přístup,…

Michal Prouza, ZONER

Jiri is just a great guy to work with, he is clever, diligent, modest and creative. This is really rare combination of good attributes, especialy in the branch which is full of chatty guys with pink sharfs and work aversion.

Jiri is just a great guy to work with, he is clever, diligent, modest and creative.…

Jan Janča, Cognito.CZ, s.r.o.

Jiří is a great professional who is able to respect the formal assignment, but also add his own creative perspective. Working with him is always very nice, but what's most important is the quality of the output, you can always rely on.

Jiří is a great professional who is able to respect the formal assignment,…

Hana Lísalová - FTM Communications, s.r.o.

Jiri is an excellent FX designer and movie editor. He's a swift learner, platform- or application-indenpedent. He can build up eye-candy visuals from nearly any source. Never afraid to find a new way for a solution. Witty sense of humour.

Jiri is an excellent FX designer and movie editor. He's a swift learner,…

Adam Hrubý (HRUBY)

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno