zpět na výpis
zpět na výpis

KREATURA s.r.o.

Kreativní agentura zaměřená na vývoj a implementaci smysluplných kreativních řešení

Nastavujeme a realizujeme komunikační kanály našich klientů. Díky partnerskému přístupu s nimi rosteme a úročíme naše zkušenosti z fullservice portfolia našich služeb. Analýza a komunikace / tvorba značky / grafický design / corporate identity / online a offline kampaně / weby a online řešení na míru ...

+420 605 846 311
michael@kreatura.cz
www.kreatura.cz

IČ: 03262529 plátce DPH

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Kreativní koncepce a aplikace firemního brandu ETIKETY.CZ

Spolupráce s velkou kolínskou tiskárnou se pro nás stala srdeční záležitostí. Díky vzájemné důvěře a otevřenosti ze strany Colognie jsme provedli kompletní rebranding firemní komunikace a přenastavení komunikačních kanálů. Následovala analytická práce pro online prostředí a následně stavba nového webu společnosti. Děkujeme!

realizováno 2013 - 2016

NenoVision - korporátní identita a webová prezentace

Pro společnost NenoVision s. r. o., upgradující elektronové mikroskopy, jsme vytvořili novou korporátní identitu a webovou prezentaci.

realizováno 2016

Lesikar s.r.o. - korporátní identita, katalogy, merkantilie

Pro inovativní společnost Lesikar s. r. o. zabývající se vlastním unikátním vývojem a výrobou speciálních senzorů jsme vytvořili a zavádíme novou vizuální identitu zaměřenou na evropský i světový trh.

realizováno 2017-2018

Rebranding, redesign, web - PROFIL NÁBYTEK

PROFIL NÁBYTEK - celé od začátku. Pro nás úžasná zkušenost, kam se dá posunout vizuální komunikace výrobní firmy, když má klient odvahu a vůli vymanit se ze zaběhaných vizuálních zvyklostí tržního segmentu. Bez otevřeného přístupu a důvěry na straně zadavatele by to určitě nešlo. Děkujeme.

realizováno 2018

JIC - kompletní tvorba CI a průběžný kreativní servis

Nejen práce na značce JIC, ale i následný dlouhotrvající komplexní servis pomohl týmu KREATURY vyrůst. Máme za sebou mimo jiné návrhy a realizace grafiky interiérů JIC, branding JIC projektů, design webu, projekt FABLAB ... a stovky menších projektů a realizací.

realizováno 2009-2017

Spolupráce s firmou Kreatura byla velmi tvořivá, živá a zcela naplňující představy o týmové tvorbě webu. Maximálně jsme během práce ocenili profesionální a trefné názory, rady, postřehy a ochotu vymyslet řešení v každé situaci.

Spolupráce s firmou Kreatura byla velmi tvořivá, živá a zcela naplňující…

Ing. Lenka Bartošová, Ph.D., MENDELU

Mohu potvrdit, že s Kreaturou je radost spolupracovat a těším se na nové společné projekty.

Mohu potvrdit, že s Kreaturou je radost spolupracovat a těším se na nové…

Jan Žitník, Bonusia, statutární ředitel

Děkujeme za nápadité zpracování webových stránek nového biotechnologického parku Biology Park. Oceňuji především moderní design, snadnou orientaci i administraci a funkčnost jednotlivých částí webu.

Děkujeme za nápadité zpracování webových stránek nového biotechnologického…

Michal Burian, TITC

O realizaci projektu YUMMI - rozvoz zdravých jídel kurýry na elektrokolech – jsme se rozhodli v krátkém čase a proto byl i veliký tlak na rychlost při realizaci webu. V internetové agentuře KREATURA jsme potkali odborníky, kteří postavili skvělý web v určeném čase a pomohli nám vymyslet komplexní systém řízení on-line objednávek rozvozů jídla včetně sledování pohybu kurýrů na mapě v reálném čase. KREATURA je kreativní agenturou jak se patří.

O realizaci projektu YUMMI - rozvoz zdravých jídel kurýry na elektrokolech…

Lubor Páč, yummi.cz, zakladatel projektu

Profíci z Kreatury nám pro Edna.cz stvořili nejen vynikající a uživatelsky příjemné redakční prostředí, ale také pečlivě navrhli a oblékli celý web do dokonale padnoucího kabátu s nespočtem propracovaných funkčností.

Profíci z Kreatury nám pro Edna.cz stvořili nejen vynikající a uživatelsky…

Tomáš Kremr, edna.cz, administrátor projektu

S Kreaturou spolupracujeme už řadu let. V poslední době oceňujeme jejich profesionální a velmi vstřícný přístup při návrhu a tvorbě našeho nového webu a značky. Oceňujeme jejich pečlivost, cit pro detail a kreativní nápady. Současně jsme rádi, že jen neplní naše zadání, ale přemýšlí o něm a přichází s vlastním řešením. Doporučujeme!

S Kreaturou spolupracujeme už řadu let. V poslední době oceňujeme…

Lukáš Kadidlo, jednatel NK Langa s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno