zpět na výpis
zpět na výpis

Leila Kolkop

Maluju a vedu výtvarné Teambuildingy

Maluju barevné emotivní portréty a abstraktní obrazy, které rozzáří váš prostor!

Vedu také kurzy, workshopy, teambuildingy zaměřené na svobodné barevné vyjádření. Chybí vám v kanceláři obrazy, něco na co byste se rádi denně dívali a přitom s nimi měli nějakou citovou vazbu? Namalujte si obrazy vlastní pod mým vedením.

+420731435711
leakolkopova@gmail.com
www.leilakolkop.cz

IČ: 05766435

Výtvarná umění

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Výtvarná umění

Havana Club

Bylo mi ctí vytvořit obrazy pro nově vznikající Havana Club ve firmě Eiskon. Tím, že prostor teprve vznikal, mohla jsem se účastnit prvotních návrhů celého prostoru a obrazy zasadit přímo do interiéru a rozmístit tak, aby měly dostatek místa a mohly vyniknout.

realizováno 2019

Oživení interiéru

Obraz, který dodal interiéru duši.

realizováno 2019

Vybavení kanceláře

Zadání bylo vcelku jasné: Obdivuji Masaryka, chci jej mít v kanceláři, chci jej v moderní podobě, barevně ztvárněného tvým stylem.

realizováno 2020

Oživení interiéru

Při této spolupráci nebylo dlouhého váhání. Klient si delší dobu přál obraz a jen čekal na dílo, které mu padne do oka. A tak se stalo u obrazu Belmonda, věřím, že v kanceláři přímo září!

realizováno 2021

Zařízení kanceláře

Byla jsem oslovena rozzářit bíle zařízenou kancelář obrazy v pastelových barvách, jakožto hlavní zdobný prvek kanceláře. Klientka měla přesnou představu a postupně jsme společně na dálku ladily.

realizováno 2021

Mám obraz, který jsem si moc přál. Lea byla velmi vstřícná a namalovala dvě verze, jednu barevnější, odvážnější a druhou decentní. Velmi si jejího přístupu vážím, já jsem zvolil právě až druhou decentní verzi a jsem plně spokojen. Děkuji, Jan Kaňamelka, Memtex.

Mám obraz, který jsem si moc přál. Lea byla velmi vstřícná a namalovala…

Jan Kaňamelka, Memtex, jednatel

Jsem naprosto spokojená, mám obrazy, které jsem si velmi přála a které ladí do našeho interiéru. Lea byla velmi profesionální a vyšla mi maximálně vstříc. Po celou dobu se mnou pravidelně komunikovala a konzultovala barevné provedení. Lucie

Jsem naprosto spokojená, mám obrazy, které jsem si velmi přála a které…

Lucie Kocmanová, Impuestos, majitelka

Chtěli jsme obraz, který by nás vystihoval: neotřelý, svobodný a divoký provoz, stejně jako Frida. Už si nedovedeme představit, že by obraz nebyl s námi. Děkujeme, Panelka

Chtěli jsme obraz, který by nás vystihoval: neotřelý, svobodný a divoký…

Ondřej Brunclík, Panelka, provozovatel a principál

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno