zpět na výpis
zpět na výpis

Less&Better

Strategie & Branding & Komunikace

Značky mají sílu měnit své okolí. Špatné značky k horšímu, dobré k lepšímu. Naše studio je tu proto, aby pomáhalo vytvářet dobré značky. Nasměrovat, naplánovat, vytvořit, financovat značku stojí hodně úsilí. Navíc výsledky se většinou neprojeví hned – branding je na rozdíl od reklamy běh na dlouhou trať. A kdo má dnes dostatek času? Proto v každém projektu spojujeme strategii s designem a design s komunikací. Umožňuje nám to řešit správné problémy ve správný čas a spoluvytvářet značky, které komunikují míň&líp.

+420 724 011 758
petr.skovajsa@l-ab.eu
www.l-ab.eu/

IČ: 07597428

DIČ: CZ07597428

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Vizuální identita pro Praha 6

V červnu 22 se nám podařilo umístit jako třetí v otevřené soutěži na vizuální identitu městské části Praha 6. Do soutěže bylo přihlášeno 76 návrhů.

realizováno 2022

Branding pro Sedlakova Legal

Měli jsme čest pracovat na repozicování a redesignu SEDLAKOVA LEGAL. Hned od počátku bylo celému týmu jasné, že tady se právní poradenství dělá jinak. SEDLAKOVA LEGAL je partner pro společnosti v pohybu, kterým tradiční statické právní služby nestačí.

realizováno 2022

Branding pro TUGI

Pro TUGI jsme připravili redesign a rozšíření identity značky. TUGI je inovativní zdravotnický prostředek určený k usnadnění aplikace léků z předplněných injekčních stříkaček.

realizováno 2021

Branding pro Avager

Pro Avito jsme připravili repozicování značky a novou vizuální identitu. Nový název společnosti je Avager, nová byznys ambice společnosti zní: stát se uznávaným partnerem pro největší B2B firmy na CZ a DE trhu. Avager toho chce dosáhnout tím, že redefinuje standard v rychlosti a jednoduchosti digitalizace obchodování.

realizováno 2021

Branding pro NEXT Studio

NEXT–STUDIO je architektonické studio z Ostravy, které spojuje architekturu a udržitelnost. Vizí studia je výrazně omezit emise skleníkových plynů a dopad architektury na životní prostředí.

realizováno 2021

S Less&Better se nám dobře spolupracuje - umí se naladit na byznysové požadavky klienta a přemýšlý o zadání jako by pracoval na svém projektu. Výsledný produkt je pak vždy o trochu lepší, než jsme sami očekávali.

S Less&Better se nám dobře spolupracuje - umí se naladit na byznysové…

Milan Eyberger, CEO, TUGI

Spolupráce s firmou Less&Better byla naprosto profesionální. Nejvíc nás překvapil osobní přístup a systematický postup práce, který vedl ke společné tvorbě promyšlené brand strategie, nové identity firmy a webovým stránkám. Tento proces nám jako začínající firmě nám ohromně pomohl při komunikaci s našimi zákazníky i k naší následné propagaci.

Spolupráce s firmou Less&Better byla naprosto profesionální. Nejvíc…

Vojtěch Lekeš, CEO, NEXT Studio

Less&Better pro nás vymyslel několik výborných věcí. Jednou z prvních byl tištěný katalog web pro jednu z našich firem - Fri-Service. Moc pěkná záležitost. Následoval grafický design webu – firma web používá stále, v nezměněné podobě. Moc hezká brand záležitost. A také web design pro náš holding. IRS.cz. Slouží stále. A k němu vizitky – ty budí pozornost u každého, komu je dám…

A pro naši současnou technologickou srdcovku, pro Synstores, vymyslel čistý a funkční design technologické aplikace, který má spoustu +++ . Je srozumitelný pro koncové uživatele, skvěle vizualizuje data, dá se rozšiřovat, dle potřeb aplikace, dokáže s ní růst.

L-AB umí myslet prakticky, umí se řídit selským rozumem, umí se dobře ptát, umí krásný design, umí výborně typografii v designu (to dnes umí málokdo) a umí se vcítit do byznysu klienta.

Less&Better pro nás vymyslel několik výborných věcí. Jednou z prvních…

Oldřich Šil, CEO IRS a Synstores

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno