zpět na výpis
zpět na výpis

Liquid Design

Webdesignové studio

Jsme tým zkušených odborníků zapálených pro webdesign. Navrhujeme, radíme, programujeme a pomůžeme i vám nastartovat vaše online podnikání. Spojením vašeho cíle a našich osvědčených postupů dospějeme vždy k výsledku ve skvělé kvalitě.

+420 777 863 577
matej@lqd.cz
www.lqd.cz

IČ: 28317599 plátce DPH

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Web pro SJŠ Brno

Studentům a lektorům Státní jazykové školy v Brně jsme značně ulehčili život novým responzivním webem. Rychlým, přehledným a dobře ovladatelným.

realizováno 2016

Webová aplikace pro VEIT

Webová aplikace s intuitivně sestaveným e-shopem pro nás byla velkou výzvou. A nejen proto, že česká firma VEIT je celosvětovým leaderem ve světě přepravy a vážení drůbeže.

realizováno 2016

Microsite web pro Cerva Group

Prezentačním webem nové značky ochranných pracovních oděvů ASSENT jsme tomuto nováčkovi otevřeli dveře do celé Evropy.

realizováno 2017

Webový portál pro Evans

Evans je ukázkou toho, že prezentace krásy a účelnosti interiérových podlah lze propracovat s lehkostí a jasným cílem zaujmout vaše oči i nohy.

realizováno 2016

Webový portál pro Granit Holec

Zakázkový portál pro společnost Granit Holec je součástí dlouholeté spolupráce s touto rodinnou firmou, která doslova dýchá pro kámen a jeho zpracování již po čtyři generace.

realizováno 2015

Mockrát vám děkuju za pomoc, fakt mám radost, že jsem na tomto projektu pracoval s vámi, je skvělý dělat s dodavatelem, na kterého je takový spoleh, jako na vás.

Mockrát vám děkuju za pomoc, fakt mám radost, že jsem na tomto projektu…

Vítězslav Švec, Marketing Online Specialist, CERVA GROUP a.s.

Zavedením informačního systému od vás se radikálně snížila chybovost. Systém ovlivnil všechny pozice i procesy ve firmě. Ze začátku jsme se trochu báli, jak se s ním všichni poperou, hlavně straší generace. Ale všechny jsme během pár týdnů zvládli zaučit a dnes jsme schopni externího pracovníka naučit pracovat se systémem během dvou dní.

Zavedením informačního systému od vás se radikálně snížila chybovost.…

Ing. Ondřej Hájek, Executive manager, Granit Holec

Musím říct, že schůzka s vámi pro mě byla důležitá, protože jsem se probral z naivity a podíval se realitě blíže do očí. Také jste mi dost rozšířil obzory a já teď vím více, jak pokračovat a postupovat, aby můj projekt mohl být už od základu úspěšnější. Na osobní úrovni bylo vše v pohodě, zasmáli jsme se. Na nic si nehrajete. Umíte se přizpůsobit typu klienta a máte profesionální a hlavně věcné poznámky. Díky tomu jsem ze schůzky odcházel bohatší, než jsem přišel.

Musím říct, že schůzka s vámi pro mě byla důležitá, protože…

Marek Šarbort, Business Developer/Project Manager

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno