zpět na výpis
zpět na výpis

Lukáš Kubíček

Firmy v záři reflektorů | Spot in spotlight

Pomáhám firmám tvořit hravé reklamní spoty, krátká propagační videa, klipy, trailery, fashion videa a reportáže ze zajímavých akcí. Společně se svou kolegyní Terezou navrhujeme koncept videa, napíšeme scénář, zařídíme vše potřebné pro natáčení a sedneme taky na finální střih.
/
I help companies to create playful commercial spots, short adverts, music videos, trailers and fashion videos, also great news reports from interesting events. Together with my collegue Tereza we design the concept for a spot, draw up a screenplay, manage everything that is neccasary fot the video-making itself, and than sit down and make a creative cut of all of that.

+420 776 150 933
kubicek.luke@gmail.com

IČ: 03521371 není plátce DPH

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Purpurové doteky

Vytvořili jsme trailer k nové knize spisovatelky Markéty Harasimové Purpurové doteky. Spletitý a napínavý příběh jsme v náznacích přenesli do krátkého videa, abychom nalákali čtenáře k otevření samotné knihy.

realizováno 2017

Dixons Open Day 2017

Firma Dixons Carphone každý rok pořádá Den otevřených dveří, který má mezi zájemci velký úspěch. Jejich přáním bylo zachytit atmosféru tohoto setkání.

realizováno 2017

Blanenská desítka

Navázal jsem spolupráci s jihomoravskou ČSSD. Vytvořil jsem pro ně sérii videí mapující kontaktní část volební kampaně na jižní Moravě. Tyto videa nebyla určená ke komunikaci témat kampaně, ale měla přiblížit osobnosti jednotlivých kandidátů.

realizováno 2017

Tichá firma 2016

Firma Čegan patří mezi společensky odpovědné firmy a zaměstnává také lidi se zdravotním postižením. Získala díky tomu ocenění Tichá firma 2016 a chtěla tento moment zachytit v krátké reportáži.

realizováno 2017

Trackito

Brněnská IT agentura iGate s.r.o. chtěla pomocí krátkého videa představit svůj nový produkt - geolokátor Trackito. Spot ukazuje největší výhody a nejčastější využití Trackita v běžném životě.

realizováno 2013

Výborný kameraman, ktorého si už niekoľko rokov radi pozývame na naše firemné akcie. Veľmi dobre chápe, čo chceme, a vždy dokáže autenticky zachytiť atmosféru celej udalosti. Komunikácia s ním je bezproblémová a výsledné video pripravené za pár dní. Nemenili by sme!

Výborný kameraman, ktorého si už niekoľko rokov radi pozývame na naše…

Kristína Sabáková, HR marketing & branding Lead, Dixons Carphone Centre of Excellence

Práci Lukáše Kubíčka znám už delší čas prostřednictvím reportáží, které připravoval pro MOÚ Brno. Vzhledem k jejich preciznímu provedení jsme v letošním roce navázali spolupráci na rozsáhlejším projektu, kterým byla příprava a výroba knižního traileru. Lukáš sestavil tým, který se ujal jeho realizace a osobně vše zastřešil. Byla jsem velmi spokojena jak s  profesionálním přístupem během natáčení, tak neobyčejnou kreativitou celého týmu a v neposlední řadě vysokou kvalitativní úrovní zpracovaného videa. Zmínit musím také spolehlivost v komunikaci a dodržování smluvených termínů. Ohlasy na hotové dílo jsou rovněž vynikající, takže mohu s čistým svědomím vyjádřit své doporučení.

Práci Lukáše Kubíčka znám už delší čas prostřednictvím reportáží,…

Markéta Harasimová, jednatelka, nakladatelství MaHa, s.r.o. www.nakladatelstvi-maha.cz

Lukáš je zodpovědný kameraman, který se snaží vždy dosáhnout toho nejlepšího výsledku. Spolupracujeme už delší dobu, a musím vyzdvihnout, že vždy dokáže citlivě zpracovat přání klienta a vnést do propagačních videí a spotů tu pravou atmosféru, která podtrhne jejich téma. Nedělá mu problém pracovat rychle a kvalitně, přizpůsobit se novým požadavkům, a odevzdat vše v dohodnutém termínu.

Lukáš je zodpovědný kameraman, který se snaží vždy dosáhnout toho…

Jan Pacas, PR manažer komunikační agentury Media Age

S Lukášem jsme spolupracovali na tvorbě propagačního spotu pro náš produkt Trackitto. Jeho tým s námi vše dopředu konzultoval, připravil natáčení hraných scén a také finální střih v postprodukci. S výsledkem jsme byli spokojeni, a určitě bychom si dovedli představit nějakou spolupráci i v budoucnu.

S Lukášem jsme spolupracovali na tvorbě propagačního spotu pro náš…

David Rotrekl, jednatel firmy iGate s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno