zpět na výpis
zpět na výpis

Lunadio, s.r.o.

Pomůžeme Vám na cestě od nápadu k úspěšnému projektu.

Zabýváme se vývojem webových a mobilních aplikací, a kromě toho nás také baví design a UX.

+420 608 893 548
talk@lunadio.com
portfolio.lunadio.com/

IČ: 06070043

DIČ: CZ06070043

Informační a komunikační technologie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Informační a komunikační technologie

Moon - monitoring kryptoměn

Vytvořili jsme mobilní aplikaci pro Android na trackování hodnoty krypto portfolia. Součástí tohoto projektu byl i grafický vizuál, logo, ikona a design aplikace.

realizováno 2018

Systém Onlinemesto.sk

Přinášíme moderní technologie do měst a obcí. Projekt Onlinemesto zlepšuje komunikaci mezi vedením města a jeho obyvateli. Vyvíjíme mobilní aplikace pro občany a webový systém pro samosprávy.

realizováno 2019

Marketingový nástroj QApop

Nejvíce technologicky náročný projekt, na kterém pracujeme. Tenhle projekt získává data zo sociální sítě Quora. Tyhle data analyzuje a poskytuje cenné informace uživatelům systému.

realizováno 2020

DejKafe - vstupenka do světa kávy

Pro začínající kavárenský startup jsme realizovali nejen vývoj nativních mobilních aplikací ale i celý brand a design webových stránek.

realizováno 2019

Webová aplikace Feedbear

Feedbear je webový nástroj pro získávání a správu zpětné vazby od zákazníků. Pro tento projekt jsme vytvořili grafický vizuál, brand, web design a následně zajistily vývoj front-endu i back-endu celé webové aplikace.

realizováno 2019

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Multiplayer vědomostní hra Quiz War

Quiz war je multiplayer vědomostní hra, ve které mohou hrát hráči online proti sobě v reálném čase nebo proti počítači v režimu offline. Hráči a také herní média ocenili především grafické zpracování této hry, jejíž součástí jsou např. kreslené postavičky nebo interaktivní více-úrovňová ručně kreslená mapa.

realizováno 2016

Pupálek - web miniškolky

Vytvořili jsme webové stránky začínající miniškolky Pupálek. Součástí projektu byla i tvorba firemního stylu (corporate identity), logo, vizitky, bannery ... Web běží na redakčním systému WordPress, se kterým máme bohaté zkušenosti.

realizováno 2016

Galerie 3D ilustrací - ThreeDee

Vytvořili jsme galerii 3D ilustrací a ikon, které využívají uživatelé po celém světě. 3D ruce, avatary, nebo ikony jsou vyhledávaným doplňkem k projektům naších klientů.

realizováno 2020

Prezentační web firmy Alam

Pro klienta z oblasti dopravních a bezpečnostních systémů jsme vytvořili webové stránky, které využívají náš vlastní redakční systém. Na stránkách je možné najít několik interaktivních prvků jako například reference zobrazované na mapě.

realizováno 2016

Zopa - web dětského zboží

Vytvořili jsme nové webové stránky pro značku dětského zboží Zopa. Web je postaven na redakčním systému Wordpress, do kterého jsme přidali nové funkce na žádost klienta.

realizováno 2017

Tým lidí z Lunadio nám pomohl s návrhem a vývojem našeho nového projektu zaměřeného na malé pivovary. Byla to v pořadí už naše druhá společná spolupráce a byli jsme opět spokojení. Oceňujeme jejich profesionální přístup a bezproblémovou komunikaci.

Tým lidí z Lunadio nám pomohl s návrhem a vývojem našeho nového…

Daniel Česák, Pivni-cesta

S týmem Lunadio spolupracujeme již léta. Pomohli nám s vývojem webových a mobilních aplikací, a naši spolupráci můžeme označit za bezchybnou.

S týmem Lunadio spolupracujeme již léta. Pomohli nám s vývojem webových…

Tibor Jurisa, Gotriko.sk

S firmou Lunadio se velice dobře spolupracuje a je skvělé mít takové partnery! Držím palce, ať to jde dál stejným stylem!

S firmou Lunadio se velice dobře spolupracuje a je skvělé mít takové…

Patrik Kohout, Nailtime

Díky zkušenostem firmy Lunadio s vývojem mobilních aplikací, jsme byli schopní spustiť kvalitní produkt za extrémně krátký čas.

Díky zkušenostem firmy Lunadio s vývojem mobilních aplikací, jsme…

Lukáš Ruttkay, LikelyAI

Naprosto užasná spolupráce! Společnost Lunadio nám pomohla vybudovat fungující projekt z pouhé myšlenky. Řešili jsme s nimi vše od byznys nápadu až po samotnou realizaci celého systému, marketing a PR strategii.

Naprosto užasná spolupráce! Společnost Lunadio nám pomohla vybudovat…

Adrian Drozdek, DejKafe

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno