zpět na výpis
zpět na výpis

Marek Novoměstský

Audiovizuální tvorba / fotografie / web / grafika / tisk

Marek Novoměstský, s týmem zkušených odborníků, kreativců, designerů, grafiků a dalších, se na poli dnešního umění a marketingu pouští do své práce pod štítkem reklamní produkce MNstudio. Tato kreativní firma se tak postará o prezentaci Vaší firmy, ať už tvorbou její vizuální identity a grafických materiálů, nebo tvorbou videoprezentace pro představení Vašeho podnikání a služeb. Kompletní realizace zakázek od prvního kroku do samotného velkého finále!

723681051
mnstudio@post.cz
www.mnstudio.cz

IČ: 03942562 není plátce DPH

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Moravské Elegie

Historický miniseriál, který vtáhne diváka zpět do Napoleonských válek, příběhem Jana Nepomuka Prokeše, kterému bylo určeno poznávat svět z doby ne tak dávné, přesto tak odlišné. Z doby, kdy bitevní pole byla řešením každého rozmaru vysoce postavených lidí a o lásku se tak muselo skutečně bojovat.

realizováno 2018–doposud

Reklamní spot pro internetovou TV – Bison

Se společností Bison vedeme rozsáhlou spolupráci na tvorbě veškerých potřebných grafických materiálů, včetně tvorby samotné vizuální identity společnosti. Dalším velkým peakem naší spolupráce však byla tvorba spotu pro internetovou televizi a sociální sítě, kde je svižně a úderně představena jejich práce.

realizováno 2016

Motivační spot – Cesta za Sluncem

Cesta za sluncem je krátký motivační spot, který dodává divákovi odvahu v jeho trnité cestě za sny. Pocit úžasu a obdiv Vám tak na tváři vykouzlí nevidomý horozelec Jan Říha, který se nebojí pokořit svou vlastní horu.

realizováno 2016

Eventová videa – Acaballado

Tento krátký spot je úvodním videem k eventu Sokolnice 1805. Tato vzpomínková akce se odehrává každý rok k připomenutí napoleonských válek a uctění památky zesnulých vojáků. Tvorba tohoto spotu odstartovala nové příležitosti pro tým MNstudia a navázala miniseriálem Moravské elegie a dalšími projekty, na kterých v současnosti pracujeme.

realizováno 2017–doposud

BAOOBAOO – videospoty

Pro švédskou značku BaooBaoo jsme v rámci spolupráce vytvořili sérii krátkých 30s spotů, které představují konkrétní produkty. Idea výstupu je založena na kombinaci industriálního prostředí s kvalitními produkty. Videospoty jsou určeny pro český i švédský trh.

realizováno 2018

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

CZ Brokers – vizuální identita

Pro společnost CZ Brokers jsme vytvořili celkovou vizuální identitu (logo a brandmanuál), a s ní spojené propagační materiály, jako jsou vizitky, hlavičkový papír, obálky apod. Grafika těchto materiálů se nese v duchu minimalismu a elegance. Design je čistý a profesionální v souladu s požadovaným vnímáním společnosti.

realizováno 2017

Obálka knihy – Sedmé nebe

Sedmé nebe je fantasy román mladé české spisovatelky. Pro obálku této andělské knihy jsme technikou digitální ilustrace vytvořili motiv, který má vyjadřovat ladění knihy a její příběh.

realizováno 2018

Lenders – vizuální identita

Se společností Lenders jsme v rámci spolupráce vytvořili CVI, včetně všech marketingových materiálů, jako jsou vizitky, hlavičkové papíry a další grafické výstupy. Základním úkolem naší práce bylo logo, kterému jsme věnovali nejvíce času a úsilí. Od něj se poté odráží další tvorba. Celá grafika je vedena v duchu čistého a profesionálního designu.

realizováno 2017

Dlouhodobá grafická spolupráce – Bison Sportswear

Již 4 roky spolupracujeme se značkou Bison, vyrábějící dresy pro sportovní týmy. Pro tuto značku zajišťujeme celkovou grafiku, od internetové grafiky v podobě PPC bannerů až po tištěnou. V současnosti pracujeme i na nových designech dresů a naše spolupráce se díky oboustranné spokojenosti neustále rozšiřuje, např. na focení produktových fotografií.

realizováno 2014–doposud

Kalendář 2017 – Obec Hrušky

Kalendář obce Hrušky dokumentuje krásu obce v její jednoduchosti všedních dní. Tvorbu kalendáře jsme zajistili kompletně, od nafocení, přes tvorbu grafické podoby až po samotnou sazbu a výrobu. Na základě této spolupráce jsme s obcí Hrušky v průběhu roku spolupracovali také na drobných tiskovinách, a jsme vydavatelé obecního zpravodaje.

realizováno 2016

We decided to approach Marek based on recommendation from our longtime business partner from Czech Republic. We truly appreciated the smooth and straight-forward way of cooperating. Our decision to collaborate with Marek has proven to be the right one.

We decided to approach Marek based on recommendation from our longtime…

Michael Ingelsten, BAOOBAOO SWEDEN

Vizuální prezentace je v dnešní době nedílnou součástí prezentace každé, dynamicky se rozvíjející firmy.
Pokud tato firma sama pracuje s nabídkou zakázkových produktů s unikátním grafickým designem, je to o to důležitější.
Ať už se jedná o jednotnou, grafickou identitu prezentace samotné firmy, nebo přípravy grafických podkladů pro zákazníky, bez dobrých, kreativních nápadů se to neobejde.
Také tady platí, že není možné zůstat stát na místě, ale je nutné neustále zkoušet nové možnosti prezentace výrobků a služeb zákazníkům.
K tomu potřebujeme kreativní partnery, s dobrými nápady.
Naše spolupráce s Markem Novoměstským neustále přináší nové impulsy a pomáhá nám držet se na špici našeho oboru.
Pro Bison Sportswear byla novou, příjemnou zkušeností také příprava reklamího videoklipu, který krátce, názorně a atraktivně představil možnosti naší výroby a naše výrobní prostory.
Profesionální práce, jejíž výsledek předčil naše očekávání. Můžeme jen doporučit.

Vizuální prezentace je v dnešní době nedílnou součástí prezentace…

Miloslav Bělohoubek, Bison Sportswear, s.r.o.

S Markem Novoměstským a jeho štábem jsme spolupracovali na řadě projektů. Nejúspěšnější je trvající spolupráce na projektu řady krátkometrážních filmů Moravské Elegie. Jejich práce je velmi tvůrčí, ale zároveň s vysokým stupněm profesionality. Velmi oceňujeme nápaditost, ale i uměleckou skromnost s jakou se na společném díle podílí.

S Markem Novoměstským a jeho štábem jsme spolupracovali na řadě projektů.…

Ivan Vystrčil, producent – Moravské Elegie

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno