zpět na výpis
zpět na výpis

Martin Kropáček

Tvorba videa a grafiky

S ucelením myšlenek propagace jejich záměru a pomoc při realizaci jejich záměru sebeprezentace

+420602715504
martin.515design@gmail.com

IČ: 86872051 není plátce DPH

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Quarry Life Award

Pro Heidelberg cement jsme v roce 2016 realizovali krátký dokument o projektech, které byly favority v národním kole soutěže Quarry Life Award. Podstatou této soutěže je rekultivace lomů po těžbě surovin. Video jsme dělali v české a anglické jazykové mutaci.

realizováno 2016

Náborové video DPMB

Pro dopravní podnik města Brna jsme natáčeli krátká náborová videa na pozici zámečník, klempíř a lakýrník. Videa jsou určeny pro sociální sítě a především pro prezentaci ve vozidlech DPMB.

realizováno 2019

Představení pracovích pozic Teplárny Brno

Tato videa používá společnost Teplárny Brno, a.s. pro nábor nových zaměstnanců.

realizováno 2018-2019

ProHokejisty.cz

Krátké úvodní intro pro youtube kanál a facebook eshopu s hokejovou výstrojí ProHokejisty.cz a videoukázka z hokejového campu pro amatérské hokejisty.

realizováno 2018-2019

CZ Komiks ve Vaňkovce

Soubor videjí pro prezentaci projektu CZ.Komiks pořádaný v OC Vaňkovka. Tento projekt byl tvořen v dlouhodobé spolupráci s kameramanem Romanem Matýškem.

realizováno 2014

Spolupráce s panem Kropáčkem na natáčení videa o naší biodiverzitní soutěži byla bezproblémová. Velice oceňuji pozitivní a velmi sympatický přístup k práci, zájem o problematiku a pochopení daného tématu, což přispělo k dobrému výsledku.

Spolupráce s panem Kropáčkem na natáčení videa o naší biodiverzitní…

Michalíková Hana (Quarry Life Award, Českomoravský štěrk)

Tým kameramana Martina Kropáčka vyhotovil pro naši organizaci několik krátkých filmů, konkrétně šlo o cvičení zásahu IZS JmK při hromadné dopravní nehodě a převoz pacienta s vysoce nakažlivou chorobou naším BHT (biohazard team). Zaměřil se i na drobné detaily, což celému videu dodalo ještě více na srozumitelnosti a kvalitě. Film je natočen a sestříhán tak, aby bylo zachyceno vše podstatné a aby byl užitečný pro pozdější opakované použití, ať už půjde o výuku našich zaměstnanců nebo o prezentaci naší práce široké veřejnosti. S přístupem pana Kropáčka jsme byli vždy velmi spokojeni a zcela jistě budeme ve spolupráci pokračovat.

Tým kameramana Martina Kropáčka vyhotovil pro naši organizaci několik…

Michaela Bothová tisková mluvčí ZZS JmK

Spolupráci s tvůrčím týmem Martina Kropáčka si nemůžeme vynachválit. Videa, reklamní spot i krátký dokument, k akci Komiks ve Vaňkovce zpracoval originálně a řemeslně na velmi vysoké úrovni. Komunikace, koordinace natáčení a doba zpracování proběhla v naprostém pořádku. Těšíme se na spolupráci na dalších projektech.

Spolupráci s tvůrčím týmem Martina Kropáčka si nemůžeme vynachválit.…

David Bačovský (marketing manager Ikea CZ, OC Vaňkovka, OC Futurum)

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno