zpět na výpis
zpět na výpis

Martin Vlček

fotograf architektury, interiérů a tvůrce reklamních příběhů

Pomáhám svým klientům s vizuální prezentací.

Chtěli byste, aby vás reprezentovala vaše práce? Máte zajímavé interiéry či budovu, která vás charakterizuje? Chcete zvýšit prestiž vaší společnosti, značky či produktu? Jsem tu pro vás. Jsem reklamní fotograf.

Nabízím kompletní fotografické služby. Od kreativního konceptu přes realizaci samotných fotografií včetně precizních finálních úprav, které jsou nezbytnou součástí, každé povedené vizuální prezentace. Neváhejte mě oslovit se svými představami.

+420 777 218 974
vlcek1m@email.cz
www.martinvlcek.com

IČ: 04429907 není plátce DPH

Fotografie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Fotografie

RD pro soutěž pasivních domů

Fotografování interiérů a exteriérů RD pro soutěž pasivních domů. Zadavatel architekt Pavel Jura (focení architektury pro dokumentační či reklamní účely patří k mým nejčastějším realizacím).

realizováno 2016

módní editorial

Fotografie vznikly v rámci studia na Filozoficko-přírodovědecké fakultě Slezské univerzity v Opavě - ITF. Zadáním bylo vytvoření působivých fotografií pracující se současnou módou.

realizováno 2015

RD v Šumicích

Zadáním bylo nafotografování interiérů a exteriérů novostavby. Dům je navržen jako dřevostavba pasivního standardu s vazbou na své okolí. Autorem projektu je přerovský architekt Jan Horký.

realizováno 2014

rekuperační jednotky Ventulo

Na začátku jsme vytvářeli strategii, kterou se bude firma Ventulo do budoucna prezentovat. Posléze z toho vyšlo konkrétnější zadání, které jsem měl možnost postupně zrealizovat.

realizováno 2015-16

fotografie pro prezentaci kliniky CPD

Zde jsem pracoval jako součást týmu, jehož cílem bylo zvýšení informovanosti pacientů o klinice. Měl jsem na starost kompletní fotoservis (přípravy včetně zajištění modelek, focení, postprodukci...). Poněvadž vše probíhalo v plném provozu kliniky, muselo vše klapnout na první pokus.

realizováno 2016

Oceňuji aktivní přístup a pečlivost pana Vlčka. Jeho fotografie jsou kvalitní a rádi se jimi chlubíme a prezentujeme.

Oceňuji aktivní přístup a pečlivost pana Vlčka. Jeho fotografie jsou…

Jaroslav Sládeček, předseda spolku ARCH FOR PEOPLE, z.s.,earch.cz

S Martinem je dobrá domluva, předal nám kvalitně nafotografované a upravené snímky a splnil i požadovaný blízký termín odevzdání zakázky.

S Martinem je dobrá domluva, předal nám kvalitně nafotografované a upravené…

Klára Štěrbová, Coll Coll

Fotografií pana Vlčka jsme vždy rádi využívali, neboť po koncepční i technické stránce byly vždy perfektní a přispívaly k dobré pověsti časopisu (Události na VUT v Brně), který získal mimo jiné ocenění Zlatý středník 2013.

Fotografií pana Vlčka jsme vždy rádi využívali, neboť po koncepční…

Jana Novotná, VUT Brno

Oceňujeme Martinův profesní přístup, velice nám pomohl s celkovou prezentací našeho výrobku. Na začátku jsme probírali, čeho chceme dosáhnout a jaké jsou naše možnosti a během pár týdnů jsme měli naše fotografie vystavené na webu a mohli se těšit dalším novým zákazníkům. Těšíme se na další spolupráci.

Oceňujeme Martinův profesní přístup, velice nám pomohl s celkovou…

tým Ventulo

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno