zpět na výpis
zpět na výpis

Ing. arch. Martin Vlček

reklamní a svatební fotograf

"Jsme tím co děláme."
Prezentujete se tak, že to o vás ví i vaši zákazníci? Ne? Jsem tu od toho, abych vám s tím pomohl.

Zachytím Vaši "DNA". Atraktivní vizuální formou oslovím více zákazníků. Pomůžu vám se zvýšením prestiže vašeho produktu nebo firmy. Spolu vytvoříme originální reklamu, která zaujme.

Nabízím kompletní fotografické řešení pro jednotlivce i firmy. Od kreativního foto konceptu, až po finální fotografie v tištěném médiu. Neváhejte mě oslovit s vaší představou.

+420 777 218 974
fotovlcek@email.cz
www.martinvlcek.com

IČ: 04429907

Fotografie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Fotografie

Svatební focení

Krom práce pro firmy a jednotlivce se ve velké míře věnuji budoucím novomanželům jako svatební fotograf. Podívejte se na malou ukázku mé práce.

realizováno 2017 - 2020

Inovace v Brně

Dlouhodobě spolupracuji s Jihomoravským Inovačním Centrem v Brně. Cílem je vytvářet vizuální materiál pro propagaci Brno regionu. Fotografie jsou z reálných prostor firem, které se věnují určité inovaci ve svém oboru.

realizováno 2019 - 2020

Módní editorial

Fotografie vznikly v rámci studia na Filozoficko-přírodovědecké fakultě Slezské univerzity v Opavě - ITF. Zadáním bylo vytvoření působivých fotografií pracující se současnou módou.

realizováno 2016

Rekuperační jednotky Ventulo

Na začátku jsme vytvářeli strategii, kterou se bude firma Ventulo do budoucna prezentovat. Posléze z toho vyšlo konkrétnější zadání, které jsem měl možnost postupně zrealizovat.

realizováno 2016 -2019

Fotografie pro prezentaci kliniky CPD

Zde jsem pracoval jako součást týmu, jehož cílem bylo zvýšení informovanosti pacientů o klinice. Měl jsem na starost kompletní fotoservis (přípravy včetně zajištění modelek, focení, postprodukci...). Poněvadž vše probíhalo v plném provozu kliniky, muselo vše klapnout na první pokus.

realizováno 2017

Oceňuji aktivní přístup a pečlivost pana Vlčka. Jeho fotografie jsou kvalitní a rádi se jimi chlubíme a prezentujeme.

Oceňuji aktivní přístup a pečlivost pana Vlčka. Jeho fotografie jsou…

Jaroslav Sládeček, předseda spolku ARCH FOR PEOPLE, z.s.,earch.cz

S Martinem je dobrá domluva, předal nám kvalitně nafotografované a upravené snímky a splnil i požadovaný blízký termín odevzdání zakázky.

S Martinem je dobrá domluva, předal nám kvalitně nafotografované a upravené…

Klára Štěrbová, Coll Coll

Fotografií pana Vlčka jsme vždy rádi využívali, neboť po koncepční i technické stránce byly vždy perfektní a přispívaly k dobré pověsti časopisu (Události na VUT v Brně), který získal mimo jiné ocenění Zlatý středník 2013.

Fotografií pana Vlčka jsme vždy rádi využívali, neboť po koncepční…

Jana Novotná, VUT Brno

Oceňujeme Martinův profesní přístup, velice nám pomohl s celkovou prezentací našeho výrobku. Na začátku jsme probírali, čeho chceme dosáhnout a jaké jsou naše možnosti a během pár týdnů jsme měli naše fotografie vystavené na webu a mohli se těšit dalším novým zákazníkům. Těšíme se na další spolupráci.

Oceňujeme Martinův profesní přístup, velice nám pomohl s celkovou…

tým Ventulo

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno