zpět na výpis
zpět na výpis

Mgr. Jiří Hloušek

Fotografie firemních zaměstnanců, produktů, eventů i architektury.

Většina lidí si myslí, že nejsou fotogeničtí. Přesvědčujeme je o opaku. Na fotkách skvěle vypadají také firmy, jejich produkty, eventy a zaměstnanci.

+420 605 714 990
info@2foto.cz
www.2foto.cz

IČ: 88007391 není plátce DPH

Fotografie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Fotografie

Focení lidí, knih a akcí Tiskárny Helbich

Pro tiskárnu Helbich jsme nafotili všechny zaměstnance, provozy, produkty a v průběhu roku také jejich eventy – vernisáže Galerie Valchařská. Fotografie posloužily jako podklad pro web a knihu k 10. výročí tiskárny.

realizováno 2016

Mládí The Funtasty

Fotografování mladého týmu vývojáře mobilních aplikací The Funtasty pro jejich nový web. Focení portrétů v mobilním ateliéru přímo ve firmě, dále portréty v přirozeném světle kanceláří a snímky kreativců při práci.

realizováno 2016

Předsednictvo Svazu vinařů ČR

Portréty předsednictva Svazu vinařů České republiky pro účely nového webu a další. Kombinace přirozeného světla a záblesku z mobilního ateliéru.

realizováno 2016

Foto teambuildgu pro Kentico

Softwarová společnost Kentico pořádá pro své zaměstnance teambuildingy. Naším úkolem je tyto akce fotografovat. Samotné snímky se mohou objevit přímo na zdech společnosti.

realizováno 2015-16

Architektura pro blog archSPACE.cz

Pro blog archSPACE.cz, místo pro dobrou architekturu a design, fotografujeme nejrůznější architektonické realizace, zejména budovy a interiéry.

realizováno 2014-16

V 2foto jsou prostě dobří. Dnes fotí každý, ale ne každý to umí. Jirka skvěle a rychle nafotil provozy naší tiskárny, zaměstnance a knihy. A vznikla z toho další krásná kniha.

V 2foto jsou prostě dobří. Dnes fotí každý, ale ne každý to umí.…

Robert Helbich, tiskárna Helbich

Důležité pro nás je to, že 2foto dokáže pracovat jako samostatná jednotka. Stačí fotografa vyslat za klientem a výsledkem jsou fotky, se kterými jsou všichni spokojeni.

Důležité pro nás je to, že 2foto dokáže pracovat jako samostatná…

Petr Sedláček, X Production

Na snímcích jsme chtěli zachytit elán našeho týmu, kreativní atmosféru a architektonické řešení naší kanceláře. Dvojici 2foto se to povedlo, jsme spokojeni.

Na snímcích jsme chtěli zachytit elán našeho týmu, kreativní atmosféru…

Lukáš Strnadel, The Funtasty

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno