zpět na výpis
zpět na výpis

Michal Sodek videomaker

Videomaker, točím videa s příběhem

Natočím vám poutavé video, kterým vystoupíte z davu konkurence. Nejdříve spolu zpracujeme precizní koncept videa a navrhnu detailní plán natáčení. Jakmile vše odsouhlasíme, natočím co nejpoutavější záběry, poté si sednu s veškerým materiálem a v co nejkratší době se připomenu s prvním hrubým střihem. Ten budeme několikrát vylepšovat, dokud nebudete maximálně spokojeni.

Jako profesionál na volné noze mám celý váš projekt stále pod kontrolou, videa osobně rozplánuji, organizuji, natáčím a stříhám. Pracoval jsem ve videoprodukci v Mexiku, mám zkušenosti s organizací projektů a zajišťováním všeho potřebného pro hladký průběh natáčení, po kterém zajistím precizní výstupy.

+420737418540
michalsodek@email.cz
www.michalsodek.com

IČ: 05012180 není plátce DPH

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Reklama pro Gentleport

Půlminutová vtipná reklama na obchod s oblečením, kterou jsme natáčeli přímo v prodejně Gentleport. Součástí natáčení byla také série 6sekundových (preroll) reklam pro YouTube.

realizováno 2108

Život plavčíka v USA

Video sestřih z USA o práci plavčíka, které agentura Czech-us již třetím rokem úspěšně používá pro nábor nových zájemců do programu Work & Travel. Součástí projektu bylo i kratší (40s) teaser video.

realizováno 2016

Andělská masáž

Hravé video o novém typu masáže pro ženy, které dodnes přivádí nové klienty do masážního studia. Masáží provedla přímo majitelka Massage Patricia včetně voiceoveru.

realizováno 2015

Sorry (krátký film)

Sorry je krátký film, který jsem napsal, zrežíroval, natočil a poté sestříhal. Odehrává se v Praze a celkem prohěhly 3 natáčecí dny. Žánr? Temnější lovestory s varovným koncem.

realizováno 2017

Ovozela Ráj – Making of

Asistoval jsem při natáčení reklamy pro slovenskou Ovozelu a připravil krátké making of video z celého dne. Pro firmu Maison D'IDEE jsem také zpracoval animaci firemního loga na konci videa.

realizováno 2018

Spolupráce s Michalem nám dala skvělé propagační video, od prvotní kreativy, přes storyboard až po hotový produkt, který úspěšně používáme dodnes. Michalem poskytnutá reklama je profesionální a její tvorba byla velmi finančně i časově efektivní. Díky tomuto videu můžeme zákazníka vtipnou a kreativní formou seznámit s našimi produkty.

Spolupráce s Michalem nám dala skvělé propagační video, od prvotní…

Lukaš Pohan, HRP Group

Michal spolupracoval pri nakrúcaní reklamy pre Slovenskú Ovozelu a z celého natáčacieho dňa spracoval svižné a výstižné making of video. Toto video nás prezentuje ako schopné všestranné štúdio pre kreatívu a pomáha nám pri získavaní ďalších klientov. Krásne sa mu podarilo spojiť zábery z celého procesu a vedľa výslednej reklamy je making of video skvelým nástrojom prezentácie našej firmy.

Michal spolupracoval pri nakrúcaní reklamy pre Slovenskú Ovozelu a z celého…

Igor Lučanský, MAISON D'IDEE

Michal pro naši agenturu natočil naše nejúspěšnější video. Přivedlo nám mnoho nových účastníků do programu Work & Travel a pravidelně jej už třetím rokem pouštíme na prezentacích o práci v zahraničí, protože funguje.

Michal pro naši agenturu natočil naše nejúspěšnější video. Přivedlo…

Přemysl Piskač, Czech-us

Od Michala jsem potřebovala vytvořit nové logo a vymyslet krátké poutavé video, díky kterému bych svým klientům mohla představit nový branding mé značky. Michal se práce ujal velmi rychle a během pár dní vytvořil nejen nadčasově zpracované logo přesně tak, jak jsem si ho představovala, ale doplnil kompletní grafickou tvář mé značky a vytvořil minutové video určené na sociální sítě, které představuje nový branding.

Od Michala jsem potřebovala vytvořit nové logo a vymyslet krátké poutavé…

Adela Bohackova Protographer

Michal mi připravil nádherné video, které jsem použila k propagaci masážního studia. Podařilo se mu moc hezky znázornit, jak probíhá masáž, a pomohl mi sepsat a nahrát voiceover. Na video se mne klienti pravidelně ptají a pro mnoho z nich to byl důvod, proč se rozhodli přijít na masáž právě do mého studia.

Michal mi připravil nádherné video, které jsem použila k propagaci…

Vlasta Peková, Massage Patricia

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno