zpět na výpis
zpět na výpis

Motionhouse s.r.o.

Vyprávíme příběhy firem v animovaných videích

V Motionhouse se specializujeme na motion design, animaci, virtuální realitu a kreativu. Od roku 2013 jsme pracovali pro velké i malé klienty z oblasti e-commerce, IT, financí, start-upů a obchodních i výrobních firem. Sídlíme v Brně, pracujeme pro světové značky.

+420 721639689
venclikova@motionhouse.cz
www.motionhouse.cz

IČ: 04091850 plátce DPH

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Animované video - Avast

Pro společnost Avast jsme vytvořili animované video, u kterého jsme dostali k dispozici návrh scénáře a na základě toho vytvořili vizuální styl videa, animatik a výslednou 3D animaci.

realizováno 2019

Reklamní spot - Aukro

Pro společnost Aukro jsme vytvořili reklamní spot. Prvním krokem byl storyboard, poté ilustrace, animatik a závěrečná 2D animace.

realizováno 2018

3D animace pro Bottling&Printing

Bottling&Printing byl jeden z klientů, který se nebál posunout hranice zase o kousek dál. Díky tomu mohla vzniknout skvělá 3D animace znázorňující technologii laserového tisku.

realizováno 2019

Video na socílní sítě - iDoklad

Spot vytvořený na sociální sítě. Video má zábavně znázornit výhody iDokladu oproti excelu.

realizováno 2016

Video a ručně kreslená animace - Sokol

Práce nám zabrala stovky hodin. Použili jsme unikátní techniku – ručně kreslenou animaci jsme propojili s digitální postprodukcí. Ilustrátor používal natočené reference a 3D modely k přesnému zachycení pohybů. Kombinací všech těchto stylů jsme byli schopni dosáhnout vizuálně pozoruhodného výsledku.

realizováno 2019

Avast a Motionhouse spolupracují již několik let. Vážíme si zejména skvělého klientského přístupu - při tvorbě videí se můžeme spolehnout, že Motionhouse přesně ví, jak chceme naši firmu prezentovat a vždy doručí skvělé kreativní řešení. Kromě toho na naší spolupráci také oceňujeme schopnost rychle reagovat na změny v zadání a vstřícnost při řešení náročných projektů.

Avast a Motionhouse spolupracují již několik let. Vážíme si zejména…

Helena Jochmanová - Project Manager Avast

Motionhouse nám připravil video na veletrhy a do kina. Nechali jsme jim volnou ruku s kreativou a z výsledku jsme nadšení, na každém veletrhu nám partneři a zákazníci video chválí.

Motionhouse nám připravil video na veletrhy a do kina. Nechali jsme…

Filip Ševčík - Marketing Manager Bottling Printing

S Motionhousem spolupracujeme již pátým rokem a jsme s jejich prací nadmíru spokojeni. Dodávají ty spravné "pohyby" voňavým produktům, které nabízíme a díky nim si jich můžete všimnout o Vánocích v TV reklamách.

S Motionhousem spolupracujeme již pátým rokem a jsme s jejich prací…

Radek Voňavka - Managing Director FAnn Parfumérie

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno