zpět na výpis
zpět na výpis

Motionhouse s.r.o.

Vyprávíme příběhy firem v animovaných videích

V Motionhouse se specializujeme na motion design, animaci, virtuální realitu a kreativu. Od roku 2013 jsme pracovali pro velké i malé klienty z oblasti e-commerce, IT, financí, start-upů a obchodních i výrobních firem. Sídlíme v Brně, pracujeme pro světové značky.

+420 721639689
venclikova@motionhouse.cz
www.motionhouse.cz

IČ: 04091850

DIČ: CZ04091850

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Animované video - Avast

Pro společnost Avast jsme vytvořili animované video, u kterého jsme dostali k dispozici návrh scénáře a na základě toho vytvořili vizuální styl videa, animatik a výslednou 3D animaci.

realizováno 2019

Reklamní spot - Růžový slon

Pro společnost Růžový slon jsme vytvořili reklamní spot. Prvním krokem byl storyboard, poté ilustrace, animatik a závěrečná 2D animace. Hlas slonovi propůjčil známý hlas Martina Stránského.

realizováno 2020

3D animace

Zadáním bylo vytvořit video, které krátce představí kolekci Alternative, tedy výrobu cyklodresů vyrobených ze zrecyklovaných PET flašek.

realizováno 2020

Video na sociální sítě - Trafin Oil

Spot vytvořený na sociální sítě. Video upozorňuje na nevhodné zacházení s použitým olejem, které je ve většině domácností velmi časté. Hlas speakerovi propůjčil pan Rímský.

realizováno 2020

Video a ručně kreslená animace - Sokol

Práce nám zabrala stovky hodin. Použili jsme unikátní techniku – ručně kreslenou animaci jsme propojili s digitální postprodukcí. Ilustrátor používal natočené reference a 3D modely k přesnému zachycení pohybů. Kombinací všech těchto stylů jsme byli schopni dosáhnout vizuálně pozoruhodného výsledku.

realizováno 2019

Avast a Motionhouse spolupracují již několik let. Vážíme si zejména skvělého klientského přístupu - při tvorbě videí se můžeme spolehnout, že Motionhouse přesně ví, jak chceme naši firmu prezentovat a vždy doručí skvělé kreativní řešení. Kromě toho na naší spolupráci také oceňujeme schopnost rychle reagovat na změny v zadání a vstřícnost při řešení náročných projektů.

Avast a Motionhouse spolupracují již několik let. Vážíme si zejména…

Helena Jochmanová - Project Manager Avast

Motionhouse nám připravil video na veletrhy a do kina. Nechali jsme jim volnou ruku s kreativou a z výsledku jsme nadšení, na každém veletrhu nám partneři a zákazníci video chválí.

Motionhouse nám připravil video na veletrhy a do kina. Nechali jsme…

Filip Ševčík - Marketing Manager Bottling Printing

S Motionhousem spolupracujeme již pátým rokem a jsme s jejich prací nadmíru spokojeni. Dodávají ty spravné "pohyby" voňavým produktům, které nabízíme a díky nim si jich můžete všimnout o Vánocích v TV reklamách.

S Motionhousem spolupracujeme již pátým rokem a jsme s jejich prací…

Radek Voňavka - Managing Director FAnn Parfumérie

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno