zpět na výpis
zpět na výpis

MUCHA, spol. s r.o.

Tvoříme kreativní audiovizuální díla.

Při vzniku naší společnosti jsme si dali jasný cíl: prostřednictvím tvorby audiovizuálních děl překračovat hranice nevšednosti a svým klientům poskytnou komplexní servis. Toho jsme schopni docílit díky energetickému mladému týmu, který profesionální filmovou produkcí doslova žije. Na scéně se pohybujeme již čtvrtým rokem a našimi klienty jsou jak přední čeští umělci tak společnosti, pro které je audiovizuální reklama klíčovým pomocníkem k úspěšnému vývoji značky. Projekt utváříme od prvotní myšlenky přes námět, scénář, zajištění kvalitního hereckého obsazení a prostor. Jdeme s dobou a nadstandardní kvalita výstupu je pro nás stěžejní. Tu zaručujeme využíváním vhodně zvolené nejmodernější techniky. Kromě klasického natáčení se zabýváme také 3D modelováním a virtuální realitou.

+420608778861
jirka@redlooks.cz
www.redlooks.cz

IČ: 44947585 plátce DPH

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Kali,Vladimir 518,IronKap - Chápeš? (prod. Mike T)

Mike Trafik nás oslovil s poptávkou vytvořit vizuální zpracování k písni, kterou hudebně vyprodukoval. Natáčení probíhalo na Šumavě, v rakouském Semmeringu, Vídní a také Moravském krasu. Spolupráce s těmito profíky byla na jedničku.

realizováno 2018

VUT commercial spot

Od prvotní myšlenky až po kompletní realizaci. Taková byla naše úloha v daném projektu. Samotné natáčení probíhalo v Brně v prostorách VUT a Hvězdárny a planetária na Kraví hoře.

realizováno 2018

TMB Commercial spot

Technické muzeum v Brně nás oslovilo pro vytvoření krátkého spotu, který by odkazoval k jejich aktuální výstavě. Finální spot byl poté určen pro obrazovky v dopravních prostředcích města Brna, kde si jej mohli cestující shlédnout.

realizováno 2018

HotDog Apparel commercial spot

Pro firmu HotDog Apparel jsme byli v roce 2017 vytvořit krátký vizuální lookbook k jejich nové kolekci oblečení. Natáčelo se u italského jezera Lago del Predil.

realizováno 2017

Autodoprava Fráňa commercial spot

Pro Autodopravu Fráňa jsme vytvořili kompletní audiovizuální spot, který sloužil k propagaci jejich služeb.

realizováno 2017

S výsledkem našeho propagačního videa jsme byli maximálně spokojeni. Natáčeli jsme u italského jezera Lago del predil a vše probýhalo bez problému.

S výsledkem našeho propagačního videa jsme byli maximálně spokojeni.…

Hana Polejníková - HOTDOG APPAREL

Díky kreativnímu teamu MUCHA jsme realizovali jeden z nejlepší československých klipů v mém oboru.

Díky kreativnímu teamu MUCHA jsme realizovali jeden z nejlepší československých…

Pavel Sup - TAFROB

Natáčeli jsme společně hudební videoklip k tracku Chápeš?!, na kterém hostují také Vladimír 518, Kali a IronKap. Se samotným výsledkem jsme naprosto spokojeni.

Natáčeli jsme společně hudební videoklip k tracku Chápeš?!, na kterém…

Michal Řepka - Mike Trafik (Bigg Boss)

Společnost MUCHA pro nás realizovala kompletní zpracování reklamního spotu. Z našeho pohledu výsledek dopadl na jedničku.

Společnost MUCHA pro nás realizovala kompletní zpracování reklamního…

Matěj Fráňa - Autodoprava FRÁŇA s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno